Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlar benimde 11-12 temmuz ama dayanamadım tes yaptım hiç bir şey yok çok üzgünüm yaaaaaa
olmadı

:1no2:belirtiler vardı guya boş çıktı hepsisenağlamasenağlamasenağlama

canım dur bakalım benimki 4 gün önce kanda bile çıkmadı ne bu aceleniz anlamıyorum hala adet olmadığına göre bir sorun yok

ayze kırmızı kart gördü kızlar zaten kistlerden kurtuldu bu ay o inş.

canım öncelikle günaydın..Bak hızını kaybediyorsun ben senden önce geldim..:teytey: Ama neyse seni tolerans gösterebiliriz çünkü yiğenimiz var.Onun hatırına:1hug:
Ayşe cim kistler gitti ne güzel..Sıra bebekte demekki..İnşallah bundan sonra da bebek gelir..a.s.

günaydın kızlar benimde 11-12 temmuz ama dayanamadım tes yaptım hiç bir şey yok çok üzgünüm yaaaaaa
olmadı

günaydın canım..Hemen üzülme bakalım..Testi erken yapmışsın..Gün doğmadan neler doğar..Sen moralini bozma..Bu ay olmazsa öteki ay olur ne var bunda..Yıllardır bekleyenler var hemen umutsuzluğa kapılma..Bak ben tam 1 yıldır bekliyorum ama sonuç yine değişmiyor..a.s.

canım dur bakalım benimki 4 gün önce kanda bile çıkmadı ne bu aceleniz anlamıyorum hala adet olmadığına göre bir sorun yok

ciddiymisin kanda bile he sonra hamileymişmisin vay be bölesinide hiç duymamıştım çok sağol en azından umut bir kaç gün daha sürecek teşekkür ederim

yok kız ilk ben açtım ama günaydın demeden kahvaltıya çağrıldım yoksa 8den beri burdayım ben ama nedense bende geç açılıyo topik sinir oluyorum
sen ne yapıyorsun ne oldu adet oldunmu yoksa bunu kaçırmışım hamişliğime ver

olmadı

günaydın cnm idrarda yaptınsa bekle derim ben. 3 gün geçtiğinde benim kanda bile 8,99 gibi bi sonuç çıktı yani bekle derim ben inşallah haftaya hamiş çıkarsın

benim işe dönmem lazım görüşürük kızlar. öptüm sizi müsait olunca gene girerim

inşallah rabbim en kısa zamanda hepimize sağlıklı bebişler verir ben 21 nisanda bir düşük yaşadım anne olma hissini azda olsa tattım tekrar yaşamak istiyorum birde eşim 35 yaşında artık olsa iyi olacak. cok sağol moral verdiğin için....

evet canım maalesef oldum..Ama bu ay sonu yine olacağım:teytey: Yani inşallah olmayacağım..kafamçokkarıştı Ay sonun ben kapatacağım bakalım. Bu ay benım ayımdır belkide hem başında hem sonunda adet döngüm var..Ama kısmet bakalım...

ciddiymisin kanda bile he sonra hamileymişmisin vay be bölesinide hiç duymamıştım çok sağol en azından umut bir kaç gün daha sürecek teşekkür ederim

evet canım 4 gün önce çıkmadı üzülmedim gerçi ben tedavi görüyordum ara vermiştik dinlenmek için olursa mücize olur diyordum kanda çıkmayınca olmadı demekki dedim adetim geçtikden 4 gün sonra falan idar testi yaptım (kan testinden 1 hafta sonra)birde ne göreyim 2. çizgi bana el sallıyo sonra hastaneye gittik oradada idrar testi yapıldı ve pozitif sonra cuma günüde keseyi gördük diyeceğim o ki fazla düşünmeyin canım afedersiniz düşün düşün zordur işinnnnnn
bak bana olmaz dedim olursa mucize dedim oldu sadece yumurtlama günlerini çalışarak geçirdim sonrada allaha havele ve düşünmek yok tamammı

canım bak en azından hamile kalabiliyorsun..Tamam belki kaybetmek daha kötü bir durum ama iyi yönünden bakmak gerek..Senın şansın daha yüksek buna emin ol..Yaşı da o kadar takma.. Ne güzel olgun bir baba olacak işte..a.s.

günaydddınnlar bol hamişlii günlerr kızlarr bugün emelin günü haberii olan var mı sahi dünde test almaya gitcekti bi türlü geri gelmedi yoksa ben mi kaçırdım?

günaydınnn kızlarrrrrrrrrrr...............
günaydın nazmiyeciğimmmm
neyse önümüzdeki aya umutla yürü bakalım umudu kaybetmek yok canım sen tedavi falan gördünmü dr. gittinmi hiç araştırmak için
kızlar herkese günaydın...umutlarınızın gerçek olması dileğiyle inşallah

günaydın cicim nasılsınnnnnnn

günaydddınnlar bol hamişlii günlerr kızlarr bugün emelin günü haberii olan var mı sahi dünde test almaya gitcekti bi türlü geri gelmedi yoksa ben mi kaçırdım?

günaydın canım
yok canım haberimiz birşey yamadan kaçmış gecede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…