Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

burdayımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım ya yanlız bırakma beni:1hug:
bak emel başka topiklere yelken açmış hamile olabilirmiyim diye bi yerde bi onu yakalarsammmmmmmm:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
kız birazda buraya uğra olmuyor amaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:

canım ya yanlız bırakma beni:1hug:
bak emel başka topiklere yelken açmış hamile olabilirmiyim diye bi yerde bi onu yakalarsammmmmmmm:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
kız birazda buraya uğra olmuyor amaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:

üzülme hayatım burdayım nerde o:eek:klava:

üzülme hayatım burdayım nerde o

anaaaaa buraya uğramadan kapatmış hatun iyimi bizde boşu boşuna oklava sallayıp duruyoz ama yarın görür o Kötü KazenKötü Kazen
yok kız çok kızdım şimdi varmı buraya uğramadan gitmek neciyiz biz yaaaa:kızgın::kızgın:
emellllllllll yandın sen kızım bi elime geçirem seni çekeceğin var bendennnnnnnn:eek:klava::eek:klava:
:roflol::roflol::roflol::roflol:

anaaaaa buraya uğramadan kapatmış hatun iyimi bizde boşu boşuna oklava sallayıp duruyoz ama yarın görür o Kötü KazenKötü Kazen
yok kız çok kızdım şimdi varmı buraya uğramadan gitmek neciyiz biz yaaaa:kızgın::kızgın:
emellllllllll yandın sen kızım bi elime geçirem seni çekeceğin var bendennnnnnnn:eek:klava::eek:klava:
:roflol::roflol:

haklısın ayşeciğim insan kapıdan bir uğrar napıyorsunuz derKötü Kazen

haklısın ayşeciğim insan kapıdan bir uğrar napıyorsunuz derKötü Kazen

yani dimi amaa zaten çok sıcak uyku tutmuyo iki lafın belini kıralım dedik çekti gitti :eek:klava::eek:klava:
neyse kalan sağlar bizimdir yaa ben de seni çok özlemiştim biliyonmu iyi oldu be biz bize ohhhhhhhhhh:roflol::roflol::roflol:

yani dimi amaa zaten çok sıcak uyku tutmuyo iki lafın belini kıralım dedik çekti gitti :eek:klava::eek:klava:
neyse kalan sağlar bizimdir yaa ben de seni çok özlemiştim biliyonmu iyi oldu be biz bize ohhhhhhhhhh:roflol::roflol::roflol:

haklısın hayatım kalan sahalar bizimsir:dance::dance:

Kızlar hepinize günaydın... Bu sefer ilk ben geldim ne güzel..:)))))) Geçmişi okumadan önce herkese güzel günler dilerim.....

günaydın asiye.. günaydın asiye..Kızlar hala uyuyor sanırım..Asiye cim nasıl gidiyor hamilelik belirtiler başladımı iyice? Bugün sıra Emel de değilmi? Başka kim var?

ben Emel den umutluyum . Benimse belirtim yom daha canım. Annem diyoki bende hiç aşermedim midem bulanmadı bana çektiysen bişey olmaz diyo...

pardon kızlar günaydın asiye günaydın raziye diyecektim..İki kere Asiye demişim.:)) Neyse gelen gelmeyen okuyan okumayan herkese GÜNAYDIN..........Nerdesiniz kızlar.?

ben Emel den umutluyum . Benimse belirtim yom daha canım. Annem diyoki bende hiç aşermedim midem bulanmadı bana çektiysen bişey olmaz diyo...

daha çok erken canım..Bak esmanında bulantıları yeni başladı..Umarım rahat hamilelik geçirirsin..

X