Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

neyse önümüzdeki aya umutla yürü bakalım umudu kaybetmek yok canım sen tedavi falan gördünmü dr. gittinmi hiç araştırmak için

Gittim canım.. Bende herhangi bir sorun çıkmadı.Sorun eşimde..Daha doğrusu sperm sayısı sınırda..Normal yoldan olma şansımız var..O nedenle Eylül ayına kadar bekleyin dedi. Eylülde tekrar gideceğiz. Sanırım aşılama ile başlayacaklar. Herşeyin hayırlısı..Allah ne gösterdiyse onu göreceğiz..

neyse önümüzdeki aya umutla yürü bakalım umudu kaybetmek yok canım sen tedavi falan gördünmü dr. gittinmi hiç araştırmak için

Gittim canım.. Bende herhangi bir sorun çıkmadı.Sorun eşimde..Daha doğrusu sperm sayısı sınırda..Normal yoldan olma şansımız var..O nedenle Eylül ayına kadar bekleyin dedi. Eylülde tekrar gideceğiz. Sanırım aşılama ile başlayacaklar. Herşeyin hayırlısı..Allah ne gösterdiyse onu göreceğiz..

eşine keçiboynuzu pekmeziydi galiba onlardan içir işe yarıyormuş canım araştır netten hem doğal tabi eşin bunu gurur meselesi yapmıyorsa çünkü ben benimkinin sperm sayımını bile yaptıramadım sonra sonra diye diye bebek geldi iyikide yaptırmamış gerçi

evet canım 4 gün önce çıkmadı üzülmedim gerçi ben tedavi görüyordum ara vermiştik dinlenmek için olursa mücize olur diyordum kanda çıkmayınca olmadı demekki dedim adetim geçtikden 4 gün sonra falan idar testi yaptım (kan testinden 1 hafta sonra)birde ne göreyim 2. çizgi bana el sallıyo sonra hastaneye gittik oradada idrar testi yapıldı ve pozitif sonra cuma günüde keseyi gördük diyeceğim o ki fazla düşünmeyin canım afedersiniz düşün düşün zordur işinnnnnn:eek:
bak bana olmaz dedim olursa mucize dedim oldu sadece yumurtlama günlerini çalışarak geçirdim sonrada allaha havele ve düşünmek yok tamammı

şimdi kaç haftalık hamilesin umarım herşey normal gidiyordur.

eşine keçiboynuzu pekmeziydi galiba onlardan içir işe yarıyormuş canım araştır netten hem doğal tabi eşin bunu gurur meselesi yapmıyorsa çünkü ben benimkinin sperm sayımını bile yaptıramadım sonra sonra diye diye bebek geldi iyikide yaptırmamış gerçi

Canım bir ara yaptım sonra vazgeçtim..O yönden şanslıyım eşim gurur meselesi yapmadı hiç..Asla sorunun ondan kaynaklandığını hissettirecek söz ya da harekette bulunmadım. Bak ne güzel senınki sürpriz oldu..Keşke bir sürprizde bana olsa..

Canım bir ara yaptım sonra vazgeçtim..O yönden şanslıyım eşim gurur meselesi yapmadı hiç..Asla sorunun ondan kaynaklandığını hissettirecek söz ya da harekette bulunmadım. Bak ne güzel senınki sürpriz oldu..Keşke bir sürprizde bana olsa..

inş. olacak canım aşılamaya falan gerek kalmayacak

6+2 canım yani 7. haftamdayım şimdilik herşey normal bide haftaya kalp atışını duyarsak herşey daha normal olcak

inşallah duyarsın kalp atışını rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin dikkat et kendine ilk üç ay çok önemli biliyosun şuanda tam organlarım-n oluştuğu dönemdesin beslenmeye dikkat....

günaydın kızlarrrrrrrrrrr:dance::dance:
esmam hamişim asiyecim raziyecim serdi?cim rahel emelim nazmiyecim gülşenim mervecim günaydınlarrrrrrr:teytey:
ben nasipten sonra yattım ama hala yok ortalıkta kim uykucu acabaaaaaaaa:roflol::roflol:
emeli bi görem zatennnnnnnnnn:eek:klava::eek:klava:
hala uykuda olanlar kalkınnnnnnnnnn sizede günaydınnnnnnnnn:1hug:

inşallah canım benim eşimde de var hem sayısı hem de hareketliliği az ama olsun ben inanıyorum olacak gerçi benim eşim ilaçlarını kullanmıyor ona üzülüyorum ama hiçbir zaman zorlamadım kendisine bıraktım hayırlısı neyse o olsun herkes içina.s

esmam hamişim asiyecim raziyecim serdi?cim rahel emelim nazmiyecim gülşenim mervecim günaydınlarrrrrrr:teytey:
ben nasipten sonra yattım ama hala yok ortalıkta kim uykucu acabaaaaaaaa:roflol::roflol:

günaydın canım hoşgeldina.s.

günaydıııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnn

inşallah duyarsın kalp atışını rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin dikkat et kendine ilk üç ay çok önemli biliyosun şuanda tam organlarım-n oluştuğu dönemdesin beslenmeye dikkat....
ediyorum canım zorlada olsa yiyorum

günaydın canımmmmmmmmmmm

nerde bu millet nerde bu devlet aloooooooooooooooooooooooooooooo

kızlar hepinize günaydın ...dün kan ve hormon testlerini aldım doktora gösterdim.hepsi normal dedi...ama dediğim gibi dedi bu çikolata kisti 1.5-2 cm civarında ssağda ve solda olmak üzere 2 tene küçük dedişimdi seni tedavi için erken dedi 5-6 ay geçsin en azından..normalde bunun bi zararı yok dedi.ama bakacaz normalde bu hastalarda küçük olanlarda hamilelik oluyo dedi.ben de bir de iltihap çıktı bol bol su içiyom ve ilça kullanıyom.kızler bı kistin büyümemesi için ne yapmam lazım.bunun için ilaç falan vermedi doktor.önemli değil diye geliba ya büyürse.büyümedem hamile kalmam lazım.kızlar ben diyom ki iltihap giderse 2 ay içinde hamile kalırım

maşallah maşallah duvara çöp sokalım

o niyekineCADIARZU
neyse canım sok gitsinnnnnnnnn:dance:
anaaaaa:eek:
çöpü canimmmmmmm duvaraaaaaaaaaalülülülülülü
yok kız ben bu türkçeyiiiiiii yazıyom başka okuyom başka mana çıkıyooooooo:roflol::roflol:
hamişim bugün nasılsın bakimmmmmmmm hava sıcak çok su içmeyi ihmal etme şöyle kavun karpuz vs bolca tüket yediklerine dikkat et sigara içilen ortamlara girmeee işin stresliyse hemen bırak malum bebiş daha önemli yorma kendiniiii:nazar::emir_bebek::nazar: bak seni düşünüyosam ne olayım ben yeğenim için diyom canimmmmmmmmmgamyoncuiremsu

çağlacım günaydın gülüm hadi geçmiş olsun çok şükür testlerin temiz çıkmış ben bilmiorum ki kist büyümesin die ne yapılması gerektiğini

X