Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar napıyonuz ne kaynatıyonuz yine hamiş olan yokmu aranızda

kızlar ben bi alışverişe çıkıyım hepinizi çooooooook çoooook öptüm

ben şimdii geldim yemekten

kızlar moralim bozuldu ütü bitti tam fişini çekerken alev çıktı ve sarteller attı eşime telefon ettim böyle böyle oldu diye oda bana ben ne diyeyim sana kendi başına ölecek kız değilsin sen dedi uğraşma su evle dedi suratıma telefonu kapattı uyuz oldum ya

doğru demiş Allah Allah
nene gerek kızım durmadan kendine iş çıkarıyosun biraz da hayatın tadını çıkar bak zaten çok kısa sen de onu iki parça eşyaya mahküm ediyorsun aaaaaaklava:klava:klava:
tabi sonunda ütü de kafayı yedi baktı başka türlü kaçış yok kendini intihar etti işteee:roflol::roflol::roflol:

öyle deme ayşem ya beyfendi 1 haftada 9 tane gömlek kirletmesin o zaman

öyle deme ayşem ya beyfendi 1 haftada 9 tane gömlek kirletmesin o zaman

o da iyiymiş bi güne kaç gömlek düşüyo kızzzzzzz:roflol::roflol:
ütüleme o zaman sorarsa da sen demedinmi de bakalım ne yapacakjeyyarjeyyar

o da iyiymiş bi güne kaç gömlek düşüyo kızzzzzzz:roflol::roflol:
ütüleme o zaman sorarsa da sen demedinmi de bakalım ne yapacakjeyyarjeyyar

bankaya giydikleri ayrı akşam beyfendi arkadaşları ile çıktığında giydiği gömlek farklı canım ya

emel allah iyiliğini versin koptum yazını okuyunca:roflol:
aman erkek milleti ne anlar işten benim kocama görede ev herzaman temiz zaten:smiley-cool:
neyse vesile olmuştur azıcık uzat ayaklarını otur bari:icecream:

emel allah iyiliğini versin koptum yazını okuyunca:roflol:
aman erkek milleti ne anlar işten benim kocama görede ev herzaman temiz zaten:smiley-cool:
neyse vesile olmuştur azıcık uzat ayaklarını otur bari:icecream:

dimi ama boşverrrrrrr dinlen azcık yahuuuuuuu:dance::dance:

ya emelciğim cidden dinlen biraz canım bırak ayşe haklı ütülemede görsün beyfendi gününü

ayşe bişi sorcam sendede kist vardı dimi kaç cmdi seninki bilio msn?benm adetim bitti şimdi izin alıp doktora göstermem gerk bu hafta gitcem inş. gitmiştir.

ayşe bişi sorcam sendede kist vardı dimi kaç cmdi seninki bilio msn?benm adetim bitti şimdi izin alıp doktora göstermem gerk bu hafta gitcem inş. gitmiştir.

canım doktor 33mm dedi yanlış hatırlamıyorsam 2 tane vardı işte dün son hapımı içtim başlayınca doktora gidecektim ama doktor 14üne kadar izinli yani bizim tedavi ağustosa kaldıısenağlama
sen niye bitmesini bekledin ki tedavi görmüyon mu eğer gitmişse ki inşallah gitmiştir adetin 3. günü başlanır tedaviye amaaaaa:uhm:
neyse canım umarım sorun çıkmaz da bu ay hamiş kalırsınnnn:1hug:

yok cnm ben bi tedavi görmüyorum senin ne görüosun hatrlayamadım. doktor bana bitince gel dedi ondan bende bekledim

selam kızlar nasılsınız baya döktürmüşsünüz geçmişi okumak baya yordu kafamçokkarıştı :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…