Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya benimki hiç bişi demedi zaten ben artık başka doktora gitcem. arada benm ufak kistlerim oluodu ama buseferki baya büyüktü adet olamadım adet söktürücü verdi bide doğum kontrol bitince gel dedi önemli değil dedi

ya benimki hiç bişi demedi zaten ben artık başka doktora gitcem. arada benm ufak kistlerim oluodu ama buseferki baya büyüktü adet olamadım adet söktürücü verdi bide doğum kontrol bitince gel dedi önemli değil dedi

benim doktorumda pek ayrıntı vermiyo ama ben çok pimpirikliyim bunaltıyorum onu zorla cevap veriyosırnaşık şey

kızlar ya benim bu ay 4 tane yumurtam var:roflol: dr. yumurtalar 4 ve 4den fazla olunca bide boyları 2cm den büyük olduğu için iğne vurmayacağız dedi kendiliğinden olacakmış çok sancı yaparmış ama ben biraz tedirginim ya çatlamazsa kist oluşurmu:1no2:

kızlar ya benim bu ay 4 tane yumurtam var:roflol: dr. yumurtalar 4 ve 4den fazla olunca bide boyları 2cm den büyük olduğu için iğne vurmayacağız dedi kendiliğinden olacakmış çok sancı yaparmış ama ben biraz tedirginim ya çatlamazsa kist oluşurmu:1no2:

canım ben pek anlamıyom o işlerden malum biz iğneye rağmen çatlatamadık kist oluştu:roflol::roflol:
umarım çatlarlar canım da hamiş kalırsın teyze yaparsın biziiiiiii:dance::dance:

mrb arkadaşlar.yarın için randevu aldım doktora gidiyorumm .çok korkuyorum.ama sizlere bişiy soracam.bugün adetinin 21.günü.ateşim var ve bacaklarım fena ağrıyor.neden olabilir sizce.

canlarım bende şimdi geldi çağlacım hadi hayrlı haberlr almanı diliyoruzz. test yaptırmış mıydın sen hiç?

canım ben pek anlamıyom o işlerden malum biz iğneye rağmen çatlatamadık kist oluştu:roflol::roflol:
umarım çatlarlar canım da hamiş kalırsın teyze yaparsın biziiiiiii:dance::dance:

geçen ayda vurmadı dr. bana iğne ovulasyon gerçekleşmiş dedi umarım bu defada olur zaten 2 gündür kasıklarımda sancı oluyor acaba hepsi aynı andamı olur yoksa büyüklüklerine göre mifisfisfis

mrb arkadaşlar.yarın için randevu aldım doktora gidiyorumm .çok korkuyorum.ama sizlere bişiy soracam.bugün adetinin 21.günü.ateşim var ve bacaklarım fena ağrıyor.neden olabilir sizce.
inşallah hayırlı haberle gelirsin canım teyzoş yaparsın bizi:dance:

çağlacığım bilmiyorum ama yorulmuş falan olmayasın illaki yumurtlama falan anlamına gelmiyo bu ağrılar hem 21. günüm diyorsun yinede bilmiyorum canımmm

geçen ayda vurmadı dr. bana iğne ovulasyon gerçekleşmiş dedi umarım bu defada olur zaten 2 gündür kasıklarımda sancı oluyor acaba hepsi aynı andamı olur yoksa büyüklüklerine göre mifisfisfis

raziye canım dr. çoğul gebelik şanşı var dedimi 4 tane yumurtan oluşmuşya merak ettim

canlarım bende şimdi geldi çağlacım hadi hayrlı haberlr almanı diliyoruzz. test yaptırmış mıydın sen hiç?

arkadaşlar öncelilke belirteyim ben cevap hemen yazmıyorum çok yoğun alduğum için ..o yüzden kusura bakmayın.dikkate almıyo falan diye düşünmeyin.canım ya henüz test yaptırmadım çıkarmı ki erken galiba.21.gün.ama bacaklarım acayip ağrıyo ya.

ben varım canımmm
4 yıl boyunca gonaphene ve de klomen kullandım klomenle hıc yumurtam gelısmedı
gonaphene basladım yumurta gelıstı falan fılan aynı seyler en son martta gonaphene kullandım yumurtam 22 mm olmustu catlatma ıgnesı oldum ıkı gun ılıskı ama sonuc bısey olmadı sonra bıraktım tedavıyı yeter dedım artık hatta artık olmasın ıstemıyorum bıle dedım
nisan da adet oldum mayısda da hamıleydım :) hıc umudunu yıtırme ve hıc dusunme olacaksa ınan oluyorrr benım adetım bır gun gectıgınde dr gıttım bhcg 0 cıktı sokturucu alayım dıye gıttım ama adet belırtılerım var dıye kullanmayım bekleyeyım dedım bır gun ıkı gun derken 10.gun tekrar gıttım bu kez hamılesın dedıler
dusunsene adet olman gereken tarıhte bebegım henuz ılk adımı atıyormus
yumurtam gec olusmus ve ılıskı de denk gelmıs ve bebeişim bizee hos gelmısssss
demek ıstedıgım kım ne derse desın iş bızde bıtıyor bırak akısına su gun ılıskı bu gun derken hem bebegımız gelmıyor hemde bız onun gelecegı gunu ertelıyoruz boyle yaparak

kızlar bakın bu yazıda adeti 1 gün geçtiği halde kanda çıkmamış bebişi o yüzden dikkat edin kendinize bende öyle oldu kanda çıkmasa bile 1 hafta sabredin tamammı geç yumurtlamış olabilirsiniz

X