Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar beni lafa tutmayın ya çok işim var koltuklar silinecek perdeler yıkanacak ölü evine birşeyler yapılacak (hakkikatten ne yapılır kız lar)ooooo
çok işim var çokkkkkkkkkkkkk:sm_confused:

oy oy oy temizlik var desene bende ütü bitsin mutfak dolaplarının içini silecem halıcıları bekliyorum halıları alsınlar diye aaaaaaaaaa kız benim eşimin kardeşi sakaryada askerlik yapıyo

oy oy oy temizlik var desene bende ütü bitsin mutfak dolaplarının içini silecem halıcıları bekliyorum halıları alsınlar diye aaaaaaaaaa kız benim eşimin kardeşi sakaryada askerlik yapıyo

kız sen sakaryaya gitsende buluşmazsın izmire geldin senden haber bekledim de tenezül edip buluşmadın:eek:klava:

teşekkürler canımmmmmmmmm:eek:

sanada selam sinemimmmmmmmmm:1hug:

amin canım gerçi bana demedin ama olsun herkez adına cevap verem aminnnnnnn:roflol:
rüya hakkında bilgim yok ama hayır de hayır olsun Allah gerçeğinide yaşatsın inşallaha.s.

saol canımmmm:eek::eek:
orta yer bulup buluşalım o zamannnnn denemekten zarar gelmez söyleyin bakalım illere göre orta yer nereye denk geliyorrrrrrrCADIARZU
sakarya dermişimmmmmmmmmm:roflol::roflol::roflol:

saol aysecım ıyı dıleklerın ıcın herkese yazmıstım ama kımse yazmadıı neyse ben ısıme doneyım barıı saol cevap verdıgın ıcınn

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

Duygun.......................................3 Temmuz ilk hamişimiz

birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
beyazmelek...............................5 Temmuz (melek)
meleğimsin................................7 Temmuz (berna)
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
Ameli........................................10 Temmuz (ayşe)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz (eylül)
serdi.........................................12 Temmuz
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
NEŞELİ:)).................................16 Temmuz (neşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz (çağla)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
güzelkız MS..............................30 Temmuz (semra)
Melankolia........................................ .......... (pınar)
Rahel........................................31 Temmuz. (emel)
aslımmm.................................................................

ılgın3009................................... 1 Ağustos (merve)
benssenb.................................. 3 Ağustos

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

kızlar beni lafa tutmayın ya çok işim var koltuklar silinecek perdeler yıkanacak ölü evine birşeyler yapılacak (hakkikatten ne yapılır kız lar)ooooo
çok işim var çokkkkkkkkkkkkk:sm_confused:

nasip yaşça senden küçüğüm ama ailemde çok kişiyi kaybettiğim için konuşma gereği duydum.....çocuğun ne zaman hayatını kaybettiğini bilmiyorum ama cenazesi kalktıysa temizliğini yap ama kalkmadıysa yapma....ninem ki ben kendisiyle 27 yıl yaşadım o hep derdi çevrenizde biri öldüyse birden dünya işlerine dalmayın,birde yemek gibi bişeyler götür...uzaktan misafir gelirse yemek vermeleri icap edebilir......şöle pilav ve patatesli köfteli bir tencere yemeği uygun olur.....allah sabır versin ailesine

ne güzel ziyarete gelin işte bi manayla buluşuruzda bi yerde oy oy hoşuma gitti kız hadi ikna et kocişiniiiiiii:dance::dance:
asiyecim umarım hamişsindir canımmmmmmmma.s.
sinemim ben çok iyiyim en azından şimdilikkkkkkk:eek:

Nazers cim rüyan hayır olur inşallah...Umarım kalbinden geçtiği şekilde bir hayır olur..Rüyada hamilelik sevinç demektir diye biliyorum ama inşallah öyle de çıkar..

ne güzel ziyarete gelin işte bi manayla buluşuruzda bi yerde oy oy hoşuma gitti kız hadi ikna et kocişiniiiiiii:dance::dance:

ayşe az kalmış hayatım.....10 temmuza ne kaldı ki şurda....inşallah allahım....önce sen başla bizde gelelim peşinden.....beyazmelek ne yaptı acaba.....

nasip yaşça senden küçüğüm ama ailemde çok kişiyi kaybettiğim için konuşma gereği duydum.....çocuğun ne zaman hayatını kaybettiğini bilmiyorum ama cenazesi kalktıysa temizliğini yap ama kalkmadıysa yapma....ninem ki ben kendisiyle 27 yıl yaşadım o hep derdi çevrenizde biri öldüyse birden dünya işlerine dalmayın,birde yemek gibi bişeyler götür...uzaktan misafir gelirse yemek vermeleri icap edebilir......şöle pilav ve patatesli köfteli bir tencere yemeği uygun olur.....allah sabır versin ailesine

tamam canım tşk ederim yok öğlen namazında kalkacak o zaman ben iş yapmıyayım
içim kaldırmıyor ya nasıl gideceğim hastanlırsam diye korkuyorum çünkü çoküzüldüğüm za
durup durp bayılıyrum

iyi ol iyi ol hep iyi ol :1hug:a.s.

Bu arada asiyecim umarım akşam mutlu haberle dönersin..Harşeyden önce bir aksilik çıkmaz ve sağlığınla ilgili bir sorun yaşamazsın inşallah..

HAMİLELİK
Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk sahibi olacak demektir.
nazmiyeciğim al hayatım rüya tabiri

tamam canım tşk ederim yok öğlen namazında kalkacak o zaman ben iş yapmıyayım
içim kaldırmıyor ya nasıl gideceğim hastanlırsam diye korkuyorum çünkü çoküzüldüğüm za
durup durp bayılıyrum

canım benim sende dikkat et kendine.....üzülmemek imkansız ama... allah sabrını versin arkadaşım ....sağlığına dikkat et

inşallah canım sağol

HAMİLELİK
Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk sahibi olacak demektir.
nazmiyeciğim al hayatım rüya tabiri

saol canım ya bunu okudum bende ama yanı eger hamıle deılsem evlılıgım kotumu gıdecek oyle algıladım sankıı.allahım ınsallah boyle olmaz .allah kımsenının evının huzurunu bozmasın

saol canım ya bunu okudum bende ama yanı eger hamıle deılsem evlılıgım kotumu gıdecek oyle algıladım sankıı.allahım ınsallah boyle olmaz .allah kımsenının evının huzurunu bozmasın

amin canımmmmmmm........................

amin aslına bakasan neye yorarsan o çıkarmış

X