Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bugün benim site karıştı kızlar neden bilmiyorummmmmmmmm girsem yazamıyorum falan falan...
ne yapıyorsunuz bakalım cumartesi bugün ne güzel ama ben işdeyim allahdan öğlene kadar çalışacam

bizde öle kız 1e kadar iş var napalım hava güzelll neyse çıkşta annemle buluşupp alışverişe gitcezz

esma sana bişi sorcam yiğenime daha cinsiyeti belli olmadan su yeşili yelek örmüştüm sen nerenk istersin ben yavaş örerim 2,3aylıkken sen başlarım ancak biter:))

ben kendimi alışveri yapmamak için zor tutuyorum bebek için çok erken daha yaaaa ama birşeyler almak istiyorum ben boddime

cnm sizinkilerde taşınırsa kendi annenler nerde oturyor

canım anne ve babamı kaybettim......allahtan 4 kardeşiz onlar var etrafımda....hepsine yakın oturuyorum....kendi anneciğim olsaydı zaten düşünmezdim bile kim yetiştirecek diye ama eşimin anneside çok iyidir allah razı olsun

esma sana bişi sorcam yiğenime daha cinsiyeti belli olmadan su yeşili yelek örmüştüm sen nerenk istersin ben yavaş örerim 2,3aylıkken sen başlarım ancak biter:))

ya kızlar ta istanbuldan buraya nasıl göndereceksiniz çok teşekkür ederim söylemen bile yeter
nasip sen üstüne alınma sen öreceksinnnn:roflol::roflol:

canım anne ve babamı kaybettim......allahtan 4 kardeşiz onlar var etrafımda....hepsine yakın oturuyorum....kendi anneciğim olsaydı zaten düşünmezdim bile kim yetiştirecek diye ama eşimin anneside çok iyidir allah razı olsun

canım başın sağolsun allah rahmet eylesin..çok kardeşinin olması çok güzel kayınvalidene kardeşlerine allah uzun ömür versinn

canım allah rahmet eylesin allah geride kalanlara ömür versin ne güzel sana 3 tane daha kardeş yapmışlar yalnız değilsin

esmacım dur daha yapma kız alışveriş.cnm veririm yurtiçikargo varsa yada başka bi kargo oranın şubesine sen ordan alırsın diye düşnmüştm ama cnm sen bilirsin

teşekkür ederim canlarım.....esma birsürü teyzesi var korkma sen.....ve bişeyler alma dur biraz daha büyüsün...kıyafetler insanı daha bir sabırsız yapıyor:)

esmacım dur daha yapma kız alışveriş.cnm veririm yurtiçikargo varsa yada başka bi kargo oranın şubesine sen ordan alırsın diye düşnmüştm ama cnm sen bilirsin

yurtiçide var arasda var sağol teyzesi ne kadar şanşlı bir bebek bu birsürü teyzesi var ona ciciler örecek
ya zaten sizin sayenizde takmadım kafama bebeği ve bebeğim hemen geldi sizde hemen hamiş kalında ben öremem ama anneme ördürürüm ciciler
hemde bebişime kardeş istiyoruz kızlar inanın hepinize dua ediyorum
sizleriii çoooooooooookkkkkk seviyorum iyiki varsınız

canımm bizdee senii çok seviyoruzzz yiğenimizide:)...merak etme canım az farkla getircem kardeşş :))

ya pazar günü bağımız var yani benim annemlerin var oraya gidelim dedik eşime gitmeden hastaneye gidelim dedim oda esma gidelim gelelim diyene kadar geç olur annemler araba dururlar biz yaptırız dedi hastaneye geldik onlara siz bekleyin biz gelitoruz dedik onlarda hasta ziyareti için falan geldik sanmışlar tabi hastaneden çıkışımız ikimizde çoookk mutlu annem baktı hayırdır esma ne oldu diye sessizce hamileyim dedim kadın şok oldu zaten bunu bekliyorduk tedavi gördüğüm için kendi annemede eşim dedi anne sana birşey söyleyecektim ama vazgeçtim dedi annem zorladıkca eşim söylemiyo içine doğmuş canımın beni gösterdi hamilemi dedi oda nerden çıkardın anne test yaptık nefatif ya dedi ne bileyim oğlum içime öyle doğdu dedi biraz uğraştı sonra bana sen söyle esma dedi söyledim nasıl mutlu oldu ağladı babalara ben söylemedim nedendir bilmiyorum ama utandım

ay cnm benimm ağlanır tabi ya sevinçten :)) ben zaten sulugöz dokunsan ağlıyorumm kesin haberi verirken ağlarım

X