Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar geçen ay çok üzücü bir olay yaşamıştım sanırım ondan olsa gerek bu ay 5 gün erkenden yani bugün adet oldum bende şaşkınlık içindeyim neyse yeni adet tarihim 3 temmuz değişirseniz sevinirim

kızlar geçen ay çok üzücü bir olay yaşamıştım sanırım ondan olsa gerek bu ay 5 gün erkenden yani bugün adet oldum bende şaşkınlık içindeyim neyse yeni adet tarihim 3 temmuz değişirseniz sevinirim

tabiiki değiştiririm hayatım 3 auğustos değil mi

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

Duygun.......................................3 Temmuz ilk hamişimiz

birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
beyazmelek...............................5 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
Ameli........................................10 Temmuz (ayşe)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
serdi.........................................12 Temmuz
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz
ılgın3009...................................30 Temmuz
Melankolia........................................ .......... (pınar)
Rahel........................................31 Temmuz. (emel).
benssenb.................................. 3 Ağustos

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

Son düzenleme:
herkese günaydınnnnnnnnnn

Günaydın esme sana bişey sorcam ya sen şimdi hamilesin ya göğsünde bir sertlik ya da herhangi bi değişiklik var mı.
Ben ptesi tekrar kan testi yaptıracağım ama sağ göğsümde bir sertlik var doktora gittim hastalandıktan sonra gel dedi sızlıyor bi yandan. hamilelikle alakası var mıdır diye merak ettim de

kimsecikler kalmamışş burda neyse ben yazayım siz okursunuz. akşam kocam için doğumgünü partisi yaptım ya annemlerde vardı ağbim ne zaman dayı olcam dio bi oda var şuan boş onu gösterio pembe mi yapsak mavi mi dio bendee seneye inş. bekleyin dedim:)

kimsecikler kalmamışş burda neyse ben yazayım siz okursunuz. akşam kocam için doğumgünü partisi yaptım ya annemlerde vardı ağbim ne zaman dayı olcam dio bi oda var şuan boş onu gösterio pembe mi yapsak mavi mi dio bendee seneye inş. bekleyin dedim:)

bizim dışımızda aileler böyle sorunca daha zor oluyor merve.....benimde eşimin anne ve babası çorluya taşınsakmı acaba diye kendi kendilerine konuşuyorlardı....aaa nereye falan dedim o zaman bizim planlarda değişiklik yapmak gerekir dedim(bebeğe bakacakları hususunda düşünüyorum)kayınpeder bana dönüp bize sürprizinmi var gülşen dedi....:çok üzgünüm: inşallah baba dedim....ama aileler isteyince daha zor oluyor...inşallah bu ay mutlu haberler olur onlara ve tüm hepimizin ailesine:1rolleyes:

doğru cnm ya ben galiba karar verdim byük ihtimalle bebek olunca bırakcam işi kendim büyütmeye çalışcam bisüre.sonrada zaten başka hedeflerim var allah kısmet ederse kendime dükkan açmayı düşünüyorum öle ufak bişi..inaşşallahh cnm buay umutluyum senden

X