Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya pazar günü bağımız var yani benim annemlerin var oraya gidelim dedik eşime gitmeden hastaneye gidelim dedim oda esma gidelim gelelim diyene kadar geç olur annemler araba dururlar biz yaptırız dedi hastaneye geldik onlara siz bekleyin biz gelitoruz dedik onlarda hasta ziyareti için falan geldik sanmışlar tabi hastaneden çıkışımız ikimizde çoookk mutlu annem baktı hayırdır esma ne oldu diye sessizce hamileyim dedim kadın şok oldu zaten bunu bekliyorduk tedavi gördüğüm için kendi annemede eşim dedi anne sana birşey söyleyecektim ama vazgeçtim dedi annem zorladıkca eşim söylemiyo içine doğmuş canımın beni gösterdi hamilemi dedi oda nerden çıkardın anne test yaptık nefatif ya dedi ne bileyim oğlum içime öyle doğdu dedi biraz uğraştı sonra bana sen söyle esma dedi söyledim nasıl mutlu oldu ağladı babalara ben söylemedim nedendir bilmiyorum ama utandım

canım benım yaa ne guzelllll..allahım hayırlısıyla kucagına almayıda nasıp etsınnnnn

tabi cnm bakalımm ne fark eder benimde var planlarım gerçekleştirebilcem mi:))

evet cnm tam bana uygun çünkü dün bile ay herkes üstüme gelio azcık kilo al diye eh bende öle bişi dicem yeter bundan sonra alcam işte kilo istediğiniz oldu:))) kocamada ayrı bişi düşüncem artık

selam kızlar merhaba dün akşam adet oldum o yüzden listeye eklerseniz benide sevinirim 29 temmuz hayırlısı artık bu ay hiç takmıyarak yapıcam bakalım allah herkesin gönlüne göre versin:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

selam kızlar merhaba dün akşam adet oldum o yüzden listeye eklerseniz benide sevinirim 29 temmuz hayırlısı artık bu ay hiç takmıyarak yapıcam bakalım allah herkesin gönlüne göre versin:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım listeye ekliyorum bana birde adını söylersen süper olacak:1hug:

cnm ben bi tane yaptım seninkini açamadım.hayır olsun inş. listende beni unutmanaa.s. bide 30 temmuz değilde ağustos 1die düzeltr msn sonra gerçi çokta önemli değil nasılsa hamiş olcam:dance::dance::dance:
kızım diyorum ya var onda da bir hayır
ben kendimi alışveri yapmamak için zor tutuyorum bebek için çok erken daha yaaaa ama birşeyler almak istiyorum ben boddime
hayır sakın bekle ondan sonra alırsın badıl inanç derler ama ben inandım
canım anne ve babamı kaybettim......allahtan 4 kardeşiz onlar var etrafımda....hepsine yakın oturuyorum....kendi anneciğim olsaydı zaten düşünmezdim bile kim yetiştirecek diye ama eşimin anneside çok iyidir allah razı olsun
başın sağ olsun hayatım allah geriye kalanlara ömür versin
ya kızlar ta istanbuldan buraya nasıl göndereceksiniz çok teşekkür ederim söylemen bile yeter
nasip sen üstüne alınma sen öreceksinnnn:roflol::roflol:
alınmadım zaten merak etmenaniknanik
yurtiçide var arasda var sağol teyzesi ne kadar şanşlı bir bebek bu birsürü teyzesi var ona ciciler örecek
ya zaten sizin sayenizde takmadım kafama bebeği ve bebeğim hemen geldi sizde hemen hamiş kalında ben öremem ama anneme ördürürüm ciciler
hemde bebişime kardeş istiyoruz kızlar inanın hepinize dua ediyorum
sizleriii çoooooooooookkkkkk seviyorum iyiki varsınız
bende seni seviyorum kız
ya pazar günü bağımız var yani benim annemlerin var oraya gidelim dedik eşime gitmeden hastaneye gidelim dedim oda esma gidelim gelelim diyene kadar geç olur annemler araba dururlar biz yaptırız dedi hastaneye geldik onlara siz bekleyin biz gelitoruz dedik onlarda hasta ziyareti için falan geldik sanmışlar tabi hastaneden çıkışımız ikimizde çoookk mutlu annem baktı hayırdır esma ne oldu diye sessizce hamileyim dedim kadın şok oldu zaten bunu bekliyorduk tedavi gördüğüm için kendi annemede eşim dedi anne sana birşey söyleyecektim ama vazgeçtim dedi annem zorladıkca eşim söylemiyo içine doğmuş canımın beni gösterdi hamilemi dedi oda nerden çıkardın anne test yaptık nefatif ya dedi ne bileyim oğlum içime öyle doğdu dedi biraz uğraştı sonra bana sen söyle esma dedi söyledim nasıl mutlu oldu ağladı babalara ben söylemedim nedendir bilmiyorum ama utandım
çok güzel inşallah doğduğu zaman kucaklarına verdiğinde daha farklı olur eminim ki sizler unutulacaksınız
üzülmek yok ok mi?

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

Duygun.......................................3 Temmuz ilk hamişimiz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
beyazmelek...............................5 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
Ameli........................................10 Temmuz (ayşe)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
serdi.........................................12 Temmuz
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
güngüneş..................................29 Temmuz
güzelkız MS..............................30 Temmuz (semra)
Melankolia........................................ .......... (pınar)
Rahel........................................31 Temmuz. (emel).
ılgın3009................................... 1 Ağustos (merve)
benssenb.................................. 3 Ağustos

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

Son düzenleme:
ewet galıba babk benım hıc aklıma gelmedı oklava gostermek.bunlar senden abla dayagı ıstıyolar galıbaa
nasılsın buarada

iyi kötü bilmiyorum tuhaf bir ruh halindeyim belkide heyecan 12 gün kaldı ya maçın bitmesine ondandır:roflol:

X