Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

AY CNM hamişim sen alınma hemen du seni teyze yapmak için uğraşıoz peki nasipcim dier CD ve AFdeki tarihler nedir

anladım kız nasip 07/02 onun aslında 02/07 olması gerek anladım şimdi

yalnız nasipcim listede hep beni unutuo oda kesti ümidini benden:roflol: ben diom size kışa ben yazdırayım adımı die:icecream:

ben varya esmaaa ben burdayımmmmm ama kimsee yooookkkk tabiii ben geldim herkes kaçtı birazdanda ben gidecem eve yatacam sabahın 5,30dan beri uyanığım çok uykum var çokkk

bende arADa işe dönsemde burdayım aslında:) buakşam kocamın doğum günü için evde parti veriomm:) aileleri topluom bize

canımm ya allah yardımcın olsun bebişte uyku yapmaya başlamıştır. iş başın saati kaç

bende arADa işe dönsemde burdayım aslında:) buakşam kocamın doğum günü için evde parti veriomm:) aileleri topluom bize

daha nice yaşlara birlikte olursunuz çoluk çocuk torunlar falan
ya haftaya cumada benim eşinim doğum günü ne alacağım ben ona güzel bir yemeğe çıkarayım en iyisi baş başa

canımm ya allah yardımcın olsun bebişte uyku yapmaya başlamıştır. iş başın saati kaç

8de iş başı yapıyorum gerçi evden 7:30 gibi çıkıyorum ama bugün çok erken kalktım kocişe kahvaltı hazırladım arada bir hazırlıyorum dışarda yemek yemez zehirlendi 1 kere
yani çok uykum var çok akşam yemekden sonra televizyon izlerken uyuyup kalıyorumm:1closedeyes:

slm ekköseoğlu seninde galiba kan testin negatif çıkmış sonradan hamile olduğunu öğrenmişin benimde kan testim negatif çıktı günümde geçti kan testini erken mi yaptım ki diye düşündüm yoksa adetim mi gecikti die düşünüyom ama günüm hiç geçmez normalde cvp verirsen sevinirim :içelim::içelim:

daha nice yaşlara birlikte olursunuz çoluk çocuk torunlar falan
ya haftaya cumada benim eşinim doğum günü ne alacağım ben ona güzel bir yemeğe çıkarayım en iyisi baş başa

bende yemeğe çıkarttım bide kocacım çanta kullanıyo yandan spor çanta ondan aldım:dance:

slm ekköseoğlu seninde galiba kan testin negatif çıkmış sonradan hamile olduğunu öğrenmişin benimde kan testim negatif çıktı günümde geçti kan testini erken mi yaptım ki diye düşündüm yoksa adetim mi gecikti die düşünüyom ama günüm hiç geçmez normalde cvp verirsen sevinirim :içelim::içelim:
evet canım adetime 3 gün falan kala kan testi yaptırdım negatif çıktı kan testinden 1 hafta sonra kendim idrar testi yaptım pozitif çıktı ama ben yaptırdığım kan testine hala güvenemiyorum
bende yemeğe çıkarttım bide kocacım çanta kullanıyo yandan spor çanta ondan aldım:dance:

doğru canım ya benimkide istiyodu geçen baktık bulamadı bide ben bakayım

bu arada iyi akşamlar kızlar ben kaçar eve gidincede yatacağıımm valla eşim gelene kadar annem hazırlamıştır yemeği

tmm cnm kendi annen mi kayınvaliden mi bende olsam hamiş ikisi birden üşüşür başıma kesin:))ii akşamlar cnmm

yalnız nasipcim listede hep beni unutuo oda kesti ümidini benden:roflol: ben diom size kışa ben yazdırayım adımı die:icecream:
bak onda da bir hayır vardır kız esmayıda unutuyordum hemen listeye ekliyorum seni
bu arada iyi akşamlar kızlar ben kaçar eve gidincede yatacağıımm valla eşim gelene kadar annem hazırlamıştır yemeği

yat kızım yat dinlen

X