Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

merhaba kızlar nasılsınız
geçmiş regaib kandiliniz mübarek olsun

kusura bakmayın 3 gündür yoktum çünkü amcamın kızı vefat etti ve çarşamba geceside dünyalar tatlısı daha gözü açılmamış ve göbeği düşmemiş bir kedi bulduk,dün hep onunla ilgilendim veterinere falan gittik ve anneleri ziyaret ettik.
işte böyle

pes ettim okumuyorum kızlar ilk karnımdan baktık keseyi gördük dr. ortalam 4 haftalık falan ama kan testi yapalım dedi kan testini sonucu 2637,6 çıktı buda 5-6 hafta arasına denk geliyo istersen tekrardan vajinal ultrasyonla bakalım daha iyi görürüz dedi hem iç dış gebelik hangisiyse belli olr dedi baktık ama 2 hafta sonra yine gel şimdilik herşey normal dedi folik asit verdi içiyordum zaten ben minnacık birşey kızlar ya ama dr. sevdim yeni buldumya

canım hadi gözün aydın inşallah herşey dahada güzel olur
bide yengemin dk uda bi gittiğin mesela 4 aylıksa 4 ay 1 haftalık diyormuş öteki gitmesinde yani 1 ay sonra 5 aylık diyormuş
onun nedenide yengemin iç karın genişmiş bazen bebişten yanlış ölçümler alınıyormuş:))

canım hadi gözün aydın inşallah herşey dahada güzel olur
bide yengemin dk uda bi gittiğin mesela 4 aylıksa 4 ay 1 haftalık diyormuş öteki gitmesinde yani 1 ay sonra 5 aylık diyormuş
onun nedenide yengemin iç karın genişmiş bazen bebişten yanlış ölçümler alınıyormuş:))

teşekkür ederim canım sağolun seninde başın sağolsun

pes ettim okumuyorum kızlar ilk karnımdan baktık keseyi gördük dr. ortalam 4 haftalık falan ama kan testi yapalım dedi kan testini sonucu 2637,6 çıktı buda 5-6 hafta arasına denk geliyo istersen tekrardan vajinal ultrasyonla bakalım daha iyi görürüz dedi hem iç dış gebelik hangisiyse belli olr dedi baktık ama 2 hafta sonra yine gel şimdilik herşey normal dedi folik asit verdi içiyordum zaten ben minnacık birşey kızlar ya ama dr. sevdim yeni buldumya

ayyyy hayırlısı canım dr undan memnunsan süpermiş

neşelimm başınız sağolsun öncelikle allah rahmet eylesin..
esmacımm gülümmm biliom ya ben yiğenmn kalp atışını duyduğumda ağlamıştım süper bişi görüntüden anlaşılmasada çok insan duygulanıo

esmacığım gözün aydın inşallah sağlıcakla alırsın bebişi kucağına biz senin daha önceden sohbet etmiştik hatırlıyomusun sütle ilgili tavsiyede bulunmuştum sen onu yaptın mı?

neşelimm başınız sağolsun öncelikle allah rahmet eylesin..
esmacımm gülümmm biliom ya ben yiğenmn kalp atışını duyduğumda ağlamıştım süper bişi görüntüden anlaşılmasada çok insan duygulanıo

kalp atışlarını 2 hafta sonra duyarız inş. canımmmm allah herkese yaşatsın dün akşam namaz kıldım dua ettim hepinize akşamla yatsı namazı arası kılınan 10 rekaat namaz çok sevapmış dünde ben kıldım ve hepimiz için dua ettim hamişlere bebeklerini sağsalim ezadan noksansız kucaklarına almayı nasip et hamiş olmayanlara allahım isteyen dileyen herkese uzun ömürlü sağlıklı hayarlı evlat ver sen sana açılan elleri geri çevirmezsin diye dua ettim kızlarr

esmacığım gözün aydın inşallah sağlıcakla alırsın bebişi kucağına biz senin daha önceden sohbet etmiştik hatırlıyomusun sütle ilgili tavsiyede bulunmuştum sen onu yaptın mı?

hatırladım canım yok yapmadım gerek kalmadı bu ay dinleneceğiz diye hiç birşey yapmadım sadece yumurtlama günümü takip ettim o kadar olursa diye ve oldu sen ne yapıyorsun

bende beklemedeyim annemin yanına gitmiştim 1 aylığına 1hafta önce döndüm bende artık tedaviye başlamak istiyorum yada iş bulup çalışcam evde kalmak çok sıkıcı pc olmasa ne yapardım kimbilir

bende beklemedeyim annemin yanına gitmiştim 1 aylığına 1hafta önce döndüm bende artık tedaviye başlamak istiyorum yada iş bulup çalışcam evde kalmak çok sıkıcı pc olmasa ne yapardım kimbilir

haklısın canım allah yardımcın olsun kendin için en doğru kararı verirsin inş kaç yıllık evliydin canım sen

ben geldim diyemi kimse kalmadı kızlarrr aşk olsun küstüm size

kızlar ben gittim iki saattir sırf size bay bay demek için uğraşıyorum ama bi türlü başaramadım. en sonunda girdim yani. neyse hepinizi allaha emanet ediyorum kendinize iyi bakın. beni özleyin anacım.
baaaaaaaaaaaaaaaaaay

güle güle git kahkaha ata ata gel çünkü gelirken 3 kişi ol emi canım

canım şebnem allaha emanet ol dikkat et kendine sen oralarda emi ağır felan kaldırma hayrlı yolculuklarr

X