Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

korkuyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

şimdi bi cevap verecem çok klasik olacakkkk
korkunun ecele faydası yokkkkkkk
yazılanı değiştirmeye gücümüz yetmiyor ne yazıkki elimizden gelen sadece dua etmek ve inan burdaki herkez dua ediyor senin için bizim için herkez için inşallah vardır ama yoksa da hayat devam ediyor umudumuz da öyle değil mi canımmmma.s.
değil mi dedimmmmmmmmklava:klava:klava:

negatif negatif negatif. offffffff neden adet olmuyorum o zaman yaa:çok üzgünüm::1no2:senağlama

melankolia 3 dk kaldı
umarım hamilesindir ve bebeğinle ve eşinle beraber bir ömür mutlu olursunuz
k.i.b.
öptüm

melankolia 3 dk kaldı
umarım hamilesindir ve bebeğinle ve eşinle beraber bir ömür mutlu olursunuz
k.i.b.
öptüm

saol canım benim ama bebek yok işte. hayırlısı olsun ne yapalım allah sana dahakkında en hayırlısını versin insallah canım sen de üzülme. kendine iyi baka.s.

canım muhtemelen stres yaptın bence sana tavsiyem bi doktora git adet görememen enfeksiyondan da olabilir temizlenince enfeksiyonun hemen hamile kalcaksın biçok tanıdığımda öyle oldu.allah yardımcın olsun

geçen ay adetten itibaren yumurtlama dönemime kadar olan günlerde her gün bi kupa haşlanmış maydonoz suyu içtim, iltihap olsa o sökerdi. anlamıyorum ki ya. insallah bi rahatsızlığım çıkmaz. destekleriniz için saolun. ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.senağlama

arkadaslar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar umarım bugün barışırız yarın si haberdar ederim kendinize iyi bakın hepinizi öptüm

canım tamam bu ay olmadı ama er geç olacak inan buna inşallah fazla bekletmez rabbim tabi ama inan ne hissettiğini hepimiz biliyoruz sonuçta her ay yaşıyoruz bunu ama yinede inadına umut ediyoruz ve olana kadar da umut etmeye devam edeceğiz değil mia.s. hepimiz önce teyze malum sibelim esmam sayesinde sonra anne olacağız hayırlısıyla inşallah:1hug:

sağolun kızlar, destek olduğunuz için. allah hepimize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin. bizleri çocukla sınamasın insallah. tekrar saolun kızlar. yarın bi de kan testi yaptırayım. zaten onda da çıkmazsa dra giderim yani bakalım sorun neymiş neden gecikmişim.

canım hamıleymıssın çok sevındım darısı bızım basımıza benım dogum gununde dogacak bebek desenecoksekeriremsu
teşekkür ederim canım sağol aman seninle aynı burç olacak o zamn desene inş. titiz olurda ama seninki kadar olmaz dayanamam o kadarına herhalde bide temizliğine falan beni çağırsaaalaelaelaelaelae

negatif negatif negatif. offffffff neden adet olmuyorum o zaman yaa:çok üzgünüm::1no2:senağlama
canım yarın güzelce bir dr. git belki idrarda çıkmıyordur hiç belli olmaz üzülme tamammı :teselli:
tamam canım iyi akşamlarrrrrrra.s.

iyi akşamlarrr ayşeciğim nasılsın kızzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…