Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

tamam dediklerinizi yapmaya çalışacağım umarım anlar beni umarım seslenmez ve kırmaz beni ve umarım ben bunları ağlamadan diyebilirim çook teşekkürler desteğiniz için sağğolun

biraz daha dayan sabah ilk idrarla yaparsın gerçi en kesini kan tahlili ama insan yinede o çift çizgiyi görmek istiyor dimi hayırlı haberlerini bekliyoruz hakkında hayırlısı neyse o çıksın negatifse bile sakın üzülme deki hakkımda hayırlı değildi tamammı tatlım

yahu valla boş bırakmaya gelmiyor sizi.....bi gidip geldik (5 saat oldu bu arada)ayrılanlar,yeni hamişler doldurmuş sayfamızı......deryacım kişi kendi gibi bilir herkesi lafından mütevellit şimdi ne söylesek size uymayabilir...ama siz badirelerin büyük kısmını evlenme aşamasında atlatmışsınızdır bence.........şimdi 5 yıldan sonra ortada bi sebep yokken neyin davasını güdüyor bu adam anlamadım....yapı itibarı ilede biraz gerçekçi ve sert olmamdan kaynaklı böyle sözlere ve laflara pek pabuç bırakmadığım için seni şaşkınlıkla izliyorum.....o adama kendini mumla aratman lazım senin....yani o derece kendine güven şart bence.......
pınar sende inşallah hayırlı haberler verirsin....sanırım artık idrarda gözükür

gülüm yap diyorum sana ben diyorum yok yok yapma ben dedim diye yapma nasıl arzu ediyorsan öyle davran hayatım. allah korusun yoksa ben çok üzülürüm ısrar ettiiğim için. ama sen hamişsin

ay canım insallah. biraz daha beklim yapcam heyecanımı yeneyim bi önce olur mu kızlara.s.

CANIM YA VALLAHI DUN DAVET VARDI BNIM EVDE BGUNDE HASTANEDEYIM BIRDE BUGUN TEST ALDIM AMA ADETIME 9 gun var bırsey çıkmadı çok uzgunum

canım kendi derdimize düştük seni sormadık ya, nasıl gidiyor senin aşılar iğneler. insallah bu ay hamiş oluruz hep birlikte canım benimm :)a.s.

canım ben ıyıyım surunuyom saçma sapn 9 gun var gunume ama test yapıyorum

maşallah emel 9 gün önceden bide idrar testi.....allah iyiliğini versin tamam heyecanlanıyorsun ama varsa dahi çıkması mucize olurdu....yoksa sen yenibir david copperfield mı doğuracaksın....söle bakimmmmyerimseniben

canım ben ıyıyım surunuyom saçma sapn 9 gun var gunume ama test yapıyorum

ben de 2 gün geçince yaptım negatif çıktı. bugün 6. gün yapsam mı die düşünüyorum ama birazdan yapcam sanırım heyecanımın geçmesini bekliyorum. ins hamişsindir kıs hade hayırlısıa.s.

selam kızlar ben geldım aysem yok mu

geldim kız geldimmmmmmm:dance::dance:
sen de hoş geldin nerelerdesin bakimmmmmmmmmklava:klava:baktım girmemişsin 2 gündürrrrklava:
niye hastanedeydin bakimmmm
teste daha erken yazmışlar zaten bakalım pınarımız bi versin müjdeyi sıra sana gelir inşallahhhhhhhha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…