Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

valla ne güzel söylemişsin ablacım valla yüregine sağlık. UMUTYARENCİM sen de pes etme,kendine güven,seni seviyorsa zaten yaptığının saçmalık olduğunu anlayıp normale döner.:teselli:

canşlarım çok teşekkürler
ne yapim bende şaşırdım evet ben gidimmi dedim
git dedi
tma ozaman dedim sabah
ama sunu bilki dedim
sen benim herşeyimsin
vede lütfen
ddedim
git bu şehirden çünkü evişi her gördüğümde deli olurum senin orda olduğunu bilmek bile beni deli edr dayananmam dedim
belki çok onursuzca davrandım ama ben ağladım kendisi ağladı
inanmıyor kendisini sevdiğime ama ne kadar sevdiğimi bi bilseniz o benim dünyam
ne yapim şimid hiç bşey olmamış gibimi daranim öylede yapsam hiçbişey olmamış gibi nasılduruyorsun der ya kendisi cahil bir insan değiki
sosyolog
adam okulunu okumş ne yapim ben

haklısın sonuna kadar. yani nasıl oluyor da hem evlenip hem de eski hayatıyla ilgili takıntılar yapıyor onu anlamıyorum. bu kadar mı takıntılı insanlar var ya

Evlenme hazırlığı içindeki çift trafik kazasında ölüp Cennet'e 'giderler. Damat adayı durumlarını görevli meleğe anlatarak Cennet'te evlenip evlenemeyeceklerini sorar.

- Bir bakayım' der görevli melek.

Aradan üç ay geçtikten sonra Melek gelir ve mağdur çifte sevinçli haberi verir:

- Herşey ayarlandı, sizi evlendirebiliriz!

Damat adayı, peki der, 'Biz düşündük de; acaba evliliğimiz yolunda gitmezse boşanabilir miyiz?'

Görevli melek gök gürültüsünü andıran sesiyle kızgın bir cevap verir:

- Siz manyak mısınız? Cennet'te nikahınızı kıydırabilmek için tam 3 ay dolaştıktan sonra bir imam bulabildim. Cenette bir avukat bulmak ne kadar sürer hiç tahmin edebiliyor musunuz
ya birazda gülelim dimi ama hem deryacım daha bişey bitmiş değil dur bi Allah Allah bakarsın mevlam bi kapı aralar bu günler mazi olur bir yastıkta kocarsınız inşallah a.s.

Mrb Arkadaşlar Bugün çok Yoğundum Kk Ya Giremedim Hiç.ama Anlamadim Birileri Bana Anlatsin Esma Hamile Mi ? Testte çikmadi Sanirim Onun Nasil Oldu Peki ?

umarım oldu bakın resim koydum
biz işte
herşey resimlerde kalacak

ohooo ne oluyo yaa resimlerde kalcak falan filan. olmaz ama böyle umutcum. biraz umutlu ol. hemen pes etme. hem evden neden sen ayrılıyorsun ki, istemeyen oysa o gider. sakın kendini ezdirme. ayrılacak olursanız bile sakın davayı sen açma -ki insallah olay ayrılığa gelmeden çözersiniz olayı. a.s. üzülme ne olur.

kızlar bengeldim bi bıraktım neler olmuş umutyaren ismin deryaydı dimi cnm bende merve 1 haftalık tatil sonra döndüm aranıza:)
canım benm kocanın seni sevdiğine eminsen sonuna kadar git derim ayrılmamak için ama eğerki şüphen varsa derim ki hiç üstüne varma güzel gencecik kızsın o senin peşinden koşsun.

savaş diyorsunuz yani
tama savaşacağım
sizin dediğinizide deneyeceğim ama ben biraz salağımdır
mesela ne yapim akşam eve geldiğinde nasıl davranim ilgelinip konuşayımmmı ne yapayım bişey söyleyin bi fikir verin
kusura bakmayın siizide sıktım galiba
ama napim kimsem yok akıl alacak kimse
annemlere kalsa çık gel diyorlar ama ben nasıl giderim ne olur bana bişey söyleyin napim ben onu geri kaanmak için

Şebnemcim iyi dileklerine katılıyorum. Esma hepimiz için dua edecektir inan..Ama bak ben hamile kalınca banada yapacaksın o takvimden ona göre..Unutma..

bende ediyorum saylamıyomusunuz gönlümüz sizlerle

haydi bebelere balon bebelere balooooon

Mrb Arkadaşlar Bugün çok Yoğundum Kk Ya Giremedim Hiç.ama Anlamadim Birileri Bana Anlatsin Esma Hamile Mi ? Testte çikmadi Sanirim Onun Nasil Oldu Peki ?
evet canım hamileyimmmmmmmmm cumartesi test yaptım dünde hastanede yaptırdımm ve pozitif
bende ediyorum saylamıyomusunuz gönlümüz sizlerle

haydi bebelere balon bebelere balooooon

bizde isteriz balonlardan

merhaba kızlar ben geldim...esmacım çok sevindim hamişşşş olduğunda allahım sağsalim kucağına almak nasip etsin darısı başımıza artık......
deryacım durumuna çok üzüldüm ama seviyorsan ve eşinin sevgisine inanıyorsan mücadele et yuva kolay kurulmuyor koca bir beşyıl beraber geçirmişsiniz allah hakkınız da hayırlısı neyse onu versin..

teşekkür ederim canım sağollllll darısı sizlere inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…