Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar tatiil süperdi bolca dinlendim valla antalya sidedeydik oradanda eşimin köyüne antalyada gene oraya geçtik.
gülşencim valla unutamadm ilacı kist gitsin die içtim sende ne var ne yok?
nasip nerelerde?
nazercim sen nasılsın?
esmaya çok sevindim darısı bizleree inş.

hepinizeee dua ediyorum canım tüm isteyenlereeeeee eminim sizlerde en yakın zamanda alacaksınız bu güzel haberi
afiyet olsun canım. allahım inşallah bizde böyle duygusal anlar yaşarız kimbilir ne güzel bir duygudur.
yaşayacaksınız buna canı gönülden inanıyorummmm cannımmmm
bak demekkı senınde ıcıne dogmus canım.melegının gelecegıı...allahım saglıkla kavustursun bebişine..
evet yaa amin canım darısı sizlere zatan beni yalnız bırakmak yok ona göreeee
kızlarrrr ben geldimmmmm nabersinniz
tatildenmiiiii şeeekeriiiimmm

canım geçen hafta kan testi negatif çıkınca yazmıştım sanaki bende birşey yok diye ama adetimde geçince test alıp yapmak istedim ve 2. çizgi silik çıktı dünde hastaneye gittik hamileyimmm işdeeeeee sen ne yaptın unuttunmu hapını içmeyiiiiiiii:roflol:

yok esmacım unutmadım içtim hepsini bakalım hasta olayım doktora gitcem kist gitmştir inş. sorada allah kerim kız:)
nası ya kan testinde nasıl çıkmadı aa çok değişik?

yok esmacım unutmadım içtim hepsini bakalım hasta olayım doktora gitcem kist gitmştir inş. sorada allah kerim kız:)
nası ya kan testinde nasıl çıkmadı aa çok değişik?

valla canım kan işine benimde kafam hiç basmadıııııııı ama bilmiyorum yinede

Ilgın hoşgeldin.. Şebnem sanada şimdiden güle güle canım. Dönüşte çift dönersin belki ne güzel olur...

biz kıbrısa gidoyoz hayatım. cuma aksamı uçacağız inşallah. insan tatile gideceğini düşününce çok mutlu oluyo. şimdilik tatille mutlu oluyoz ilerde de inşallah bebişle mutluolcaz :teytey:

inşallah canım olcak tabiki herkes hamiş olcak sende bende:dance:

valla canım kan işine benimde kafam hiç basmadıııııııı ama bilmiyorum yinede

esmacım varya allah biliyo kendime olmuş kadar çok sevindim teyzoş olacağım içinde şimdi bundan sonra hiçbişeye sıkmadan canını kocana kendine bebişine vakit ayır. ne istiosa canın ye iç sağlıklı beslen dikkat et ağır kaldırma tamam mı teyzişkomm

nasip nerde cnm

valla bilemiyorum şekerim inşallah bütün hamişliğin süresince çekmezsin bulantıyı bir iki ayda atlatırsın. benim bi arkadaşım 9 ay mide bulantısıyla uğraştı. a.s.
iğrenç bişe yaaa midem ağzıma gelip duruo öööğğğ oluosun birden kafamçokkarıştı:1shok:

içmedim ki kuzum bugün
aferinnn sanaaaa yeğenimize iyi bak ben eşime bile içirmiyorum yanımdaaa
iğrenç bişe yaaa midem ağzıma gelip duruo öööğğğ oluosun birden kafamçokkarıştı:1shok:

inşallah bende olmaz yaaaaaaaaaaa şimdilik yokkkyasakkelime

ay ne güzel artık bebişlerden bahsediyoruz bizde katılırız ilerde siz yaşayın bu deneyimi sora bize:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…