Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya kızlar akıntı geçti şimdide göğüslerimde aşırı hassasiyet başladı el değse acıyo ben başlayacam şimdi bu hapa yaaaaaaaaaaaklava:klava:bozdu gitti dengemiiiiiiiiiiiiibıraksam mı acepp:sm_confused:

Herkese yeniden yine GÜNAYDINNN kızlar..Esmanın arkasına kim geçecek bakalım...Regl günü geçen yada yaklaşan yok mu şu sıralar. Benım yaklaştı ama ümidim yok valla..

hadi kızlar bebeler lazım sıkıştırıp sevmeye kk ya. cici cici kıyafetler bebeler oleeeeeeeee umudu kırmak yok yola devam dualarımız sizle Kimseler bebesiz kalmaz inş

Şebnemcim iyi dileklerine katılıyorum. Esma hepimiz için dua edecektir inan..Ama bak ben hamile kalınca banada yapacaksın o takvimden ona göre..Unutma..

kızlar abim kahvaltıya geliyomuş şimdi aradı ben kaçar sonra görüşürüz:1hug:
fazla kaynatmayın amaaaaklava:klava:

esma eşinle nasıl konuştun nasıl haber verdin anlatsana gülüm ya biraz duygulanalım. ayrıntılı yaz ama hadi bizde hayal edelim

ya testi yapınca ona haber vermeyi düşünmüyordum süpriz yapacaktım ama 1 hafta önce kanda çıkmayınca testin yalnış olacağını düşündüm aradım test almama kızıyo hep heycandan konuşamıyorum aradım ibo sana birşey diyeceğim kızacasın ama dedim esma yine ne yaptın dedi test aldım ve ikinci çizgi silik çıktı dedim efendim tekrar söyle dedi 2. çizgi silik dedim yani dedi hamile olabilirm ama emin değilim dedim bidaha test al dedi hastaneye git dedi en son neyse akşam beraber gidelim dedi ve kapattı akşam geldi esma beklesekmi birazdaha dedi o galip geldi gitmedik hastaneye tabi ben afra tafra yapıyorum umursamıyorsun diye delimisin sen esma korkuyorum dedi negatif çıkarsa diye dedi neyse pazarı bekledik gittik hastaneye pozitif olunca çok mutlı olduuuuuuuuuuuuuuuuu

bu arada babalar gününde söylememiştim ama bir gün sonra mesaj çekmiştim bu babalar gününde seni baba yapamadım ama diğerinde bebeğimiz yanımızda olacak diyee o mesaja oturup hüngür hüngür ağlamış dün itiraf etti bidaha bana öyle mesajlar çekme diyee

esmacım çok ama çok tebrik ederim umarım bizede nasip olur bende az önce adet oldum 3 geçmişti ne güsel tam ümitlenmiştimki yine olmadı bir sonraki aya kaldı ümitler neyse bizde hamile kalanlarla mutlu olucaz ama tüm bebek isteyenler için dua et esmacım hamilelerin duaları kabul olur derler senin adına çok mutlu oldum hemde çok.TEBRİKLERRRRRRRRRRRR
allah hayırlısı ile kucağın almayı nasip etsin.

bak demekkı senınde ıcıne dogmus canım.melegının gelecegıı...allahım saglıkla kavustursun bebişine..

buarada benide yazarmısınız temmuz ayına bende bir sonraki aya kaldım.

esmacımmm inanamıyorumm birtanemmmm benimmmmm inanılmaz mutluu oldum kız geçmiş çok birikmiş nler oldu anlat bakayım
sen şimdi anne mi olacaksın kız ben teyzoş mu olcamm ay yerimmm ikinizide..buarada inanılmaz sevindirdin beni doğum günümü unutmamışınnn senii seviyorummm

canım nolsun bende tatile gittim geldim döndüm işler birikmiş bi sizlere bakayım istedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…