Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Ilgın cım teşekkür ederim canım iyiyim..Umarım sende iyisindir. ve umarım kist kaybolmuştur. Anne adaylarımızla seviniyourz işte. Onların tecrübelerini okuyarak kendime pay çıkartıyorum her ay ama sonuç yine hüsran oluyor..

Ilgın cım teşekkür ederim canım iyiyim..Umarım sende iyisindir. ve umarım kist kaybolmuştur. Anne adaylarımızla seviniyourz işte. Onların tecrübelerini okuyarak kendime pay çıkartıyorum her ay ama sonuç yine hüsran oluyor..

inş. cnm bende dua ediyorum ben inanmanın başarmanın yarısı olduğunu düşünüorum elbet bir gün sende hamiş kalcan cnm valla bende okudukça öğreniyorum bişiler :sm_cool:

inş. cnm bende dua ediyorum ben inanmanın başarmanın yarısı olduğunu düşünüorum elbet bir gün sende hamiş kalcan cnm valla bende okudukça öğreniyorum bişiler :sm_cool:

haklısın ama bazen karamsarlığa kapılmıyor değilim..Sonra çabuk toparlanıyorum ama üzülmemek elde değil..Allah kısmet ederse olacak biliyorum ama daha fazla beklemek istemiyorum açıkcası..

ya biz daha hiçbi test falan yaptırmadık hiçbişi bilmiyorumm şebnemcim bak bunları bilio olman seni rahatlatsın çok şükür maniniz yokmuş:)

emel sen en son doktora gittiğinden beri varmı bi tedavi falan ilaç milaç bişi kullanıyormusunuz

hiçbir ilaç yada tedavi yok canım..Eylüle kadar bekleyin dedi doktor. Bende de bir problem yok sadece eşimin sperm sayısı sınırda. İnan bende anlamadım. Keşke senin gibi banada birşeyler verseydi belki teselli olurdu..Ama ne ilaç ne başka birşey vermedi..Eylülde gidince ne yapacak onuda bilmiyorum zaten..

Bu arada ipin ucunu koyuvereceğim felan deme.. 3 ay sonunda birşey olmazsa eğer "umarım gelir bebek" bence aşılama ile işe başla. Şahsen ben öyle düşünüyorum. Eylülde gidince aşılama yapalım diyeceğim. Gerçi sen normal yolu savunuyorsun ama bu da bir nevi normal hayatım. Eğer doktorum yine bekle derse doktorumu değiştireceğim..Zaten niye bekletiyor anlamılda değilim 10 aydır olmuyor işde..

hiçbir ilaç yada tedavi yok canım..Eylüle kadar bekleyin dedi doktor. Bende de bir problem yok sadece eşimin sperm sayısı sınırda. İnan bende anlamadım. Keşke senin gibi banada birşeyler verseydi belki teselli olurdu..Ama ne ilaç ne başka birşey vermedi..Eylülde gidince ne yapacak onuda bilmiyorum zaten..

bence dr. en güzelini yapmış boşa ilaç içmemiş olursun bebeğin gelir eylüle kadar korkma arkadaşlar ben önünüzdeyim ilaç içmediğim ay gebe kaldım lütfen ilaca hayıryasakkelime

cnm emel değiştir olmadı doktorunu şimdiden anladığım kadarıyla biraz ilgisiz biri gibi geldi ama çok şükür bir sorununuz yokmuş ona sevindim:)

ben geldiiiiiiiiim. nasılsınız kızlar?bir saattir geçmiş sayfaları okuyordum anca yetiştim.a.s.

bakıyom da kaynatmışsınız yineeeeeeeee:eek:klava::eek:klava:
ben geldimmmmmmmmmmm:dance::dance:

bence dr. en güzelini yapmış boşa ilaç içmemiş olursun bebeğin gelir eylüle kadar korkma arkadaşlar ben önünüzdeyim ilaç içmediğim ay gebe kaldım lütfen ilaca hayıryasakkelime

bu yönden de sen haklısın hayatım... İnşallah eylüle kadar olur bende senın gibi tedaviye gidecekken hamile olduğumu öğrenirim..:hooray:

Ameli ve melankoli hoş geldiniz..
Ilgıncım aslına bakarsan doktorum çok iyi şu an değiştirmek istemiyorum ama eğer yine bekleyeleim felan derse kesin değiştireceğim..
Şebnem bende senin gibi düşünüyorum. Benım demek istediğimde o zaten. Yaşım genç olsa anlayacağım ama yaş kemale erecek nerdeyse yaa..Yaşlı anne olmak istemiyorum..

aa cidden cnm sen ilaç kullanmadan hamiş kaldn dimi süper ya:teytey::teytey:

hoşgeldn cnm buarada ben merve yeni mi uyandınnn kaç gün geçti cnm acaba hamişlik uykusu mu bunlar?:

memnun oldum merve, ben de pınar. ben normalde de uykucuyum.bende şimdilik bi belirti yok adetim 4 gün gecikti hatta mayısın 31 çektiğini düşünürsek 5 gün gecikti.

melankolia canım senin 6 gün oldu gecikmen dimi. öyle hesaplamıştık yanlış hatırlamıyorsam. sen ne yaptın test yaptınmı beklemedemisin hala?

gecikmenin 2. günü test yaptım negatif çıktı.hala bekliyorum inada bindirdim yani anlayacağın. yarın kan testi yaptıracağım.:1hug:

X