Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Günaydın Dilek cim bende Emel..Esma cım geçmişi okudum kan testinden ve idrar testinden bilgim var. Demekki böyle aksilikler çıkıyor. Peki kaç haftalık bebeğimiz...
dün idrar testi yapıldı ama internete göreee 5 haftalık teyzesi
günaydınnn kızlarrrr...taze hamişimiz ve hamiş adaylarımızzzzz....nasılsınızzzzzz

günaydın canımmmmmmmm

Herşeyde vardır bir hayır..Bak ilac kullanmadığın ay gebe kaldın..Allahım büyük..Yalnız Esmacım 1 hafta önce kan testini neden yaptırdın onu anlamadım. Gebelik içinmi yoksa başka birşey için mi?

takip ettim ama ateşle falan değil takvime birde akıntıma göre ama bu sefer eşime o günlerin yumurtlama günü olduğunu söyleyip onu germedim süslendim püslendim:eek:
ama canım sen benim durumu bilmiyorsun yumurtlama düzezsizliği var bende dr. ilaçsız olamayacağını falan söyledi adet olduğumda tekrar kontrole gittim dr. yoktu başka dr. çıktım bu ay ilaca ara verelim testlerini yaptır dedi eşimin sperm benim rahim filmi ve hormon testlerim yapılacaktı ama yaptıramadık bu ay adet olunca onları yaptıracaktım ama gerek kalmadı canım ilaç kullanmadığımm ay hamile kaldım
Allahım sen o kadar büyüksünki kimsenin kucağını boş bırakmayacağını biliyorum isteyen herkese nasip ettt.AMİN.
işde böyle dilekciğim

Doğrusu çok sevindim adına.. bu tür problem yaşıyor iken ummadığın anda gebe kalman müthiş bişi gerçekten... Evet Allah isteyince sevgili kullarının yüzünü güldürüyor...
İlgi ve alakan için sağol vermiş olduğun bilgiler için de teşekkür ederim...
:nazar::nazar: :1hug:

Herşeyde vardır bir hayır..Bak ilac kullanmadığın ay gebe kaldın..Allahım büyük..Yalnız Esmacım 1 hafta önce kan testini neden yaptırdın onu anlamadım. Gebelik içinmi yoksa başka birşey için mi?

canım gebelik için saçımı boyatacaktım gebelik varsa boyatmayayım diye yaptırdım ama negatif çıkınca boyattım:çok üzgünüm:

canım gebelik için saçımı boyatacaktım gebelik varsa boyatmayayım diye yaptırdım ama negatif çıkınca boyattım:çok üzgünüm:

Anladım canım..Teşekkür ederim. Bende senden destek alarak kendime belirti arıyorum:çok üzgünüm: Biliyorum herkesde farkıl ama züğürt tesellisi işte..:roflol:

Doğrusu çok sevindim adına.. bu tür problem yaşıyor iken ummadığın anda gebe kalman müthiş bişi gerçekten... Evet Allah isteyince sevgili kullarının yüzünü güldürüyor...
İlgi ve alakan için sağol vermiş olduğun bilgiler için de teşekkür ederim...
:nazar::nazar: :1hug:

ben taşakkür ederim canım yanımda olduğunuz mutluluğumu paylaştığınız için

Anladım canım..Teşekkür ederim. Bende senden destek alarak kendime belirti arıyorum:çok üzgünüm: Biliyorum herkesde farkıl ama züğürt tesellisi işte..:roflol:
canım bende hiç bilirti yokdu inanın bu ay ümidimde yok umursamadım ilaç yok nasıl olsa diye hatta yazmıştım kızlara bu ay olursa büyük süpriz olacak diye size tavsiyem bebeği düşünmeyim psikolojinizi bozmayı arkadaşlar olmayack deyin oluyo işde
:nazar:kız esmaaaaaaa canım benim tebrik ederim çok sevindim ama biliyorsun cumartesi ben umutyarene ne demiştim??? evet hamile o demedim mi kız? sende beni düzeltiyosun yok yok test yapcam ay ne güldüm içime doğmuş. benim hislerim kuvvetlidir kızlar ona göre. allah kucağına almayı bebişinizi büyütmenizi ona kardeşler yapmanızı kısmet etsin inşallah. çoooooooooooooooooooooooooooooooooook acayip sevindim inannnnnnnnnnnnnnn.:emir_bebek: :dance:

kız deliiii zaten kendi yaptığım test silik çıkınca ilk senin dedğin aklıma geldi zaten beni nasip listeye kaç kere eklemeyi unuttu üstünemi kaldım acaba dedim test yaptım bu ay karışık geçti ilaç kullanmadım olmayacak dedim hatta eşime yumurtlama günlerimi söylemedim yazdımya ona test yaptım silik çizgi çıktı deyince esma biz ne zaman ilişkiye girdik dedi bu aralar sadece yumurtlama günümde beraber oldu sonra olmadı o bile şaşırdı işde böyle beni yalnız bırakmak yok alırım oklavamı elime ona göre

şebnem tayzesi bize artık bebek takvimi yaparmısınn ben bilmiyorum yapmayı şu yumurtlama takvimini kaldıralım

hoşgeldin şebnem......hoşgeldin emel.....hoşgeldin nazmiye......
valla esmacım bol dualarını bekliyoruz artık......temmuzdan çıkarsak süper olacak bizim için....dimi kızlarrrrrrrrr

valla esmacım bol dualarını bekliyoruz artık......temmuzdan çıkarsak süper olacak bizim için....dimi kızlarrrrrrrrr

ediyorum tabikide öncedende ediyordum şimdide ediyorum

26 mayıs canım senin ilacında sensin takma kafana fazla gerçekden psikolojikmiş arkadaşlar yaaa

valla esmacım bol dualarını bekliyoruz artık......temmuzdan çıkarsak süper olacak bizim için....dimi kızlarrrrrrrrr[/QUOT

hoşbuldukk canımmmmmm. evvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttt

26 mayıs canım senin ilacında sensin takma kafana fazla gerçekden psikolojikmiş arkadaşlar yaaa

şimdi mi aklın başına geldi o kadar yazdık psikolojik takma kafana diye yok yok ben sana ne yapsam az şimdi yaz yaz kız hamiş kalınca ancak idrak etsin durumu biz neciyiz bilmem ki:eek:klava::eek:klava:
güzel hamişim günaydınnnnnnnnnnna.s.:nazar::emir_bebek::nazar:
şebnemim nazmiyem gülşenim dilekim emelim ve daha uyanmamış kızlar hepinize günaydınnnnnnnn:1hug:

şimdi mi aklın başına geldi o kadar yazdık psikolojik takma kafana diye yok yok ben sana ne yapsam az şimdi yaz yaz kız hamiş kalınca ancak idrak etsin durumu biz neciyiz bilmem ki:eek:klava::eek:klava:
şebnemim nazmiyem gülşenim dilekim emelim ve daha uyanmamış kızlar hepinize günaydınnnnnnnn:1hug:

günaydınnn canımmm :1hug:

yine aldık oklavayı elimizeeeeeeeee ben denedim doğruluğunu onayladım kız psikolojikmiş denedim diye yazdımmm

aman aman ne yakışmış arkadaşıma hamişlik çizelgesi........maşallah maşallah......
ayşecim özlettin kendini canım benim....sanada günaydın

X