Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar yaa ben yaklaşık 10 gündür kasıklarımda değilde ikisinin tam ortası olan bölgede yani rahmimde dehşet sancı oluyor...ama tarif edemem yani...en ağır adet sancısı gibi..gece uykumdan kalkıyorum...geçen ay doktora gittim kist falan yok çok sağlıklısın demişti..çevrenizde hamileyken bunları yaşayan varmı acaba...o takıldı şimdi kafama

canım çok geçmiş olsun. hiç böyle bi durumla karşılaşmadım ama eger yumurtlama ya da çatlama dönemine girmişsen de olabilir o dediğin sancı canım.

evet dün gece 11 gibi yaptım.sonra netten testi arastırdım. adettin en az 7gün gecikmesinden sonra doğru sonuç alınabilirmiş testten. kan testinde acaba kaç günden sonra çıkar bilgin var mı?

kan testinde şimdi çıkar canım varsa.......adet tarihi öncesindede doğru olan kan tahlili sonucu ama esmanın bir hafta önceki kan testi negatifti ama adeti 3 gün geçtikten sonra 2.çizgiyi görmüştü...bende sen kan testi yaptırırsan net bi sonuç alırsın...umarım hakkında hayırlısı olur:emir_bebek:

kan testinde şimdi çıkar canım varsa.......adet tarihi öncesindede doğru olan kan tahlili sonucu ama esmanın bir hafta önceki kan testi negatifti ama adeti 3 gün geçtikten sonra 2.çizgiyi görmüştü...bende sen kan testi yaptırırsan net bi sonuç alırsın...umarım hakkında hayırlısı olur:emir_bebek:

saolasın canım.p.tesi kan tahlili yaptırmayı düşünüyordum ama biraz daha beklesem daha iyi olur herhalde. insallah güzel haberler veririm sizlerea.s.

kızlaar dayanamayıp test yaptım kocişle ama negatif çıktı. hala regl olmadım. acaba testte çıkmamış olabilir mi :S neyse en iyisi pazartesiyi beklemek.
canım belki çıkmamış olabilir,sakın üzülme tamammı:1hug:
kızlar yaa ben yaklaşık 10 gündür kasıklarımda değilde ikisinin tam ortası olan bölgede yani rahmimde dehşet sancı oluyor...ama tarif edemem yani...en ağır adet sancısı gibi..gece uykumdan kalkıyorum...geçen ay doktora gittim kist falan yok çok sağlıklısın demişti..çevrenizde hamileyken bunları yaşayan varmı acaba...o takıldı şimdi kafama
canım arkadaşın dediği gibi belki yumurtlama öncesi yada çatlama esnasında böyle ağrılar olur,tabi herkes farklı hissedebilir
bide şu vardı bu siteden küçükkedicik diye bir arkadaşımız vardı galiba adetine 7 gün kala senin bahsettiğin ağrıdan hissetmiş ve adet günündede hamile olduğunu öğrendi:))
inşallah seninde öyle bişeydir:1hug:
saolasın canım.p.tesi kan tahlili yaptırmayı düşünüyordum ama biraz daha beklesem daha iyi olur herhalde. insallah güzel haberler veririm sizlerea.s.

yok canım bekleme ne kadar beklersen o kadar stres olursun
inşallah hamilesindir
hamile değilsende beklemezsin ama allah tan dilerimki inşallah hamile haberini bize p.tesi verirsinŞeniz

kızlar ben yarın yokum biliyorsunuz ve salıda yokum malesef nedeni annemin konsolosluktaki islerini halledecez yani vize işlerini tamamlıyacaz işimiz erken biterse muhakkak gelecem ama gelemezsem kusuruma bakmayın:a015:
hepinizi çok öptümŞeniz

canım belki çıkmamış olabilir,sakın üzülme tamammı:1hug:

canım arkadaşın dediği gibi belki yumurtlama öncesi yada çatlama esnasında böyle ağrılar olur,tabi herkes farklı hissedebilir
bide şu vardı bu siteden küçükkedicik diye bir arkadaşımız vardı galiba adetine 7 gün kala senin bahsettiğin ağrıdan hissetmiş ve adet günündede hamile olduğunu öğrendi:))
inşallah seninde öyle bişeydir:1hug:

yok canım bekleme ne kadar beklersen o kadar stres olursun
inşallah hamilesindir
hamile değilsende beklemezsin ama allah tan dilerimki inşallah hamile haberini bize p.tesi verirsinŞeniz

kızlar ben yarın yokum biliyorsunuz ve salıda yokum malesef nedeni annemin konsolosluktaki islerini halledecez yani vize işlerini tamamlıyacaz işimiz erken biterse muhakkak gelecem ama gelemezsem kusuruma bakmayın:a015:
hepinizi çok öptümŞeniz

saolasın canım insallah güzel haberleri veririm size.salı günü yaptıracağım kan testini. yarın normal test yaparım.görüşürz canım kolay gelsin çok öptüma.s.

dün siteye giremedim ama güzel haberini okudum ve çokk sevindim tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin. darısı başımıza kutlarım seni... Şeniz :nazar:
teşekkür ederim canım saol inş. sıra sizlerde hadi bekliyorummm

benim kafam o kan testine hala basmıyooooo ama neyseee

gelelim bana dr. dün gittik kızlar pazar olduğu için kan testi yokmuş dr. görüştüm idrarda çıkmazsa tamam kan yapalım dedi test sonucunu aldım POZİTİF dr. bak gerek kalmadı kana dedi tabi ben heycandan geçen haftaki kan testini söylemeyi unuttum idrarda çıktıysa keseyi ultrasyonda görebilirsiniz dedi ama ben 2 hafta beklemiyi düşünüyorumm

kızlar hepinize çok teşekkür ederim bana destek olduğunuz için sizleri çok seviyorum ve hepiniiz bekliyorum arkamdan hadi bakalım hamişlerin duası tutarmış İNŞALLAH BU AY HEPİNİZ HAMİŞ KALACAKSINIZ

uyanın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pazartesi sendromunu atın üstünüzden

Kızlar günaydın... Esma cım tebrik ederim..İnan çok sevindim..Hazıran ayı bitmeden hamiş sayımız çoğaldı ne güzel. Darısı bekleyenlerın başına olur inşallah.. Son hamiş sen olduğuna göre sana soracağım artık..Ne gibi belirtilerin vardı hayatım. Gerçi son ana kadar birşey hissetmedin sen sanırım..

Hamişim nerelerdesin biz geldik sen yoksun...........
bizleri aydınlatırmısın lütfennnn....
yumurtlama günlerinimi takip ettin yoksa rastgele mi?

günaydın güzel hamişimiz.......................en güzellerinden hemde..................:1hug:
canım günayddııınnnnn sende temmuzun en espirili en candan en dost canlısı annesi olacaksın
kimler varmış buralarda hamiş hamiş gezermiş de amanın günaydınnnnnnnnn!!!!!!!!!!!

Gülşenim sanada güaydınnn........
günaydın temmezun güzel hamişleriiiiii
Kızlar günaydın... Esma cım tebrik ederim..İnan çok sevindim..Hazıran ayı bitmeden hamiş sayımız çoğaldı ne güzel. Darısı bekleyenlerın başına olur inşallah.. Son hamiş sen olduğuna göre sana soracağım artık..Ne gibi belirtilerin vardı hayatım. Gerçi son ana kadar birşey hissetmedin sen sanırım..

günaydın canım valla bir belirti yoktu helede geçen hafta cumartesiden sonra hiç olmadı negatif çıkınca kan testi ama cumartesi testden önce ince ince sancı oldu bende adetimin gecikmesi merak ettim test aldım 2. çizgi silik dünde hastanede pozitif galiba kan testi yalnış sonuç verdi yoksa kanda çıkayıp 1 hafta sonra idrarda çıkması zor bence ama yinede bilmiyorum

günaydınnn kızlarrrr...taze hamişimiz ve hamiş adaylarımızzzzz....nasılsınızzzzzz

Günaydın Dilek cim bende Emel..Esma cım geçmişi okudum kan testinden ve idrar testinden bilgim var. Demekki böyle aksilikler çıkıyor. Peki kaç haftalık bebeğimiz...

Hamişim nerelerdesin biz geldik sen yoksun...........
bizleri aydınlatırmısın lütfennnn....
yumurtlama günlerinimi takip ettin yoksa rastgele mi?

takip ettim ama ateşle falan değil takvime birde akıntıma göre ama bu sefer eşime o günlerin yumurtlama günü olduğunu söyleyip onu germedim süslendim püslendim:eek:
ama canım sen benim durumu bilmiyorsun yumurtlama düzezsizliği var bende dr. ilaçsız olamayacağını falan söyledi adet olduğumda tekrar kontrole gittim dr. yoktu başka dr. çıktım bu ay ilaca ara verelim testlerini yaptır dedi eşimin sperm benim rahim filmi ve hormon testlerim yapılacaktı ama yaptıramadık bu ay adet olunca onları yaptıracaktım ama gerek kalmadı canım ilaç kullanmadığımm ay hamile kaldım
Allahım sen o kadar büyüksünki kimsenin kucağını boş bırakmayacağını biliyorum isteyen herkese nasip ettt.AMİN.
işde böyle dilekciğim

X