Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

normalde hiç adet geçitmen oldumu yani senede 1 kere olsada başına geldimi senin gelmediyse %90 hamilesin:dance::sm_cool:
:nazar::emir_bebek::nazar:

canım, benim adet 30 günde 1 oluyordu geçen ay ve ondan önceki ay 28 günde 1 oldum.ama ne bilim adet olacağım hafta agrım sancım olurdu, canım durmadan birşeyler özellikle tatlı bişiler isterdi.geçen ayın 27sinde oldum ama bugün ayın 28i hala tık yok. belkide sıcaktan gecikmiş olabilir ama insallah hamişimdir canım :emir_bebek:

ben kaçmak zorundayım dükkanın sayımını gerçekleştirmem lazım ama yarın görüşürüz
hehehe pazartesi yokum buluşma var gelmek isteyen olursa özelime msj atsın ben tel nomu veririm
buluşma yerimizde eminönünde saray muhallebicisinde olacak gelirseniz sevinirim:)
iyiakşamlar

ben kaçmak zorundayım dükkanın sayımını gerçekleştirmem lazım ama yarın görüşürüz
hehehe pazartesi yokum buluşma var gelmek isteyen olursa özelime msj atsın ben tel nomu veririm
buluşma yerimizde eminönünde saray muhallebicisinde olacak gelirseniz sevinirim:)
iyiakşamlar

tamam canım kendine iyi bak görüşmek üzere öptm canımm:1hug:a.s.

canım o zaman sende çok büyük bir umut var sıcaktan olsaydı geçen ayda geç gelmesi lazımdı ay hadi inşallah p.tesi güzel haberini alacaz allah ın izniyle:))

canım, benim adet 30 günde 1 oluyordu geçen ay ve ondan önceki ay 28 günde 1 oldum.ama ne bilim adet olacağım hafta agrım sancım olurdu, canım durmadan birşeyler özellikle tatlı bişiler isterdi.geçen ayın 27sinde oldum ama bugün ayın 28i hala tık yok. belkide sıcaktan gecikmiş olabilir ama insallah hamişimdir canım :emir_bebek:
hamişsin sen hamişşşşşşşşşşşşş-inşallah-:nazar::emir_bebek::nazar:a.s.
iyiakşamlar

yarın yokum canım ptesi de sen yoksun hadi salıyıda asma bakkkkkkkkkk:eek:klava::eek:klava:
iyi akşamlarrrrrrrrra.s.a.s.

hamişsin sen hamişşşşşşşşşşşşş-inşallah-:nazar::emir_bebek::nazar:a.s.

hadi insallah kız. adet takvimime baktım da şimdi, mart 29, nisan 28, mayıs 27, haziran henüz bişi yok. ay çok umutlanmak istemiyorum ayse ama ne bileyim işte ay heyecanlandıııııııım:eek:

hadi insallah kız. adet takvimime baktım da şimdi, mart 29, nisan 28, mayıs 27, haziran henüz bişi yok. ay çok umutlanmak istemiyorum ayse ama ne bileyim işte ay heyecanlandıııııııım:eek:

kız banamı diyon ben olsam ohoooooooo testi üçlemiştim bileeeee:roflol::roflol:
hamişsin işte hamiş hamişşşşşşşşşşşşşş-inşallah tabi-ama pazartesiye daha çok var yaaaaaaaaa
neyse pınarcım kociş arabayı yanaştırdı gelene kadar bitirem bari iyi akşamlar canım ptesi görüşürüz mutlu haberini alırız inşallahhhhha.s.

kız banamı diyon ben olsam ohoooooooo testi üçlemiştim bileeeee:roflol::roflol:
hamişsin işte hamiş hamişşşşşşşşşşşşşş-inşallah tabi-ama pazartesiye daha çok var yaaaaaaaaa
neyse pınarcım kociş arabayı yanaştırdı gelene kadar bitirem bari iyi akşamlar canım ptesi görüşürüz mutlu haberini alırız inşallahhhhha.s.

saol aysemm.insallah p.tesi güsel haberlerle gelirim canım görüşmek üzere, iyi haftasonlarııı. öptüümmm:1hug:

ben de kaçaar. herkese güsel haftasonları diliyorum görüşmek üzereee, kızlar bebe çalışmalarına devaaaaaaaam öptüüüüm. sizi çok seviyorrrrrruuum, byyyyyyyys

merhaba cnm allah tamamına erdirsin darısı benim gibi anne olmak istenlere normal yollamı kaldın yoksa tedavi ilemi ben temmuz ayında 2 ci tüp bebek yaptırıcam dualarınızı bekliyorum allaha emanet ol...kendine çok ama çok dikkat et...deryaaa

kociş gelecek hastaneye gideceğiz bakalım geliyormus zaten

bana göstermeyin ben bilmem örgüyü direk örünnnn

anşlaştık canııııımmmmmmm örde fark etmez:roflol:

saol canım inş. sizde hamiş kalırsınız
benimki çok şanslı olacak maşallah baksana annesi hariç herkez örgü biliyo tabi dememe gerek yok canimmmm zaten biliyorsunuzzzz bana da bana da bana ne bana ne hele bi örmeyinnnnnnnnnnhem ikiz olacak malum biri sarı biri pembe olsun rica edimmm lütfennnnnnnnnnnQUOTE]

kız bende bilmiyom örgüyü işim olmaz öyle şeylerle

kızlar ben kaçar kociş gelecek yemeği hazırlayım zaten öğlende yemedim ben acıktımmmmmmmmmm hepinizi öpüyorum

ay örmesi kolda iş yollamasında keşke imkan olsa örerim valla

kocaman bir tek çizgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:çok üzgünüm:

canım dah erken degilmi teset yapmak için senin günün benden 1gün sonra bence hemen umutsuzluga kapılma cıkar nasipcigim ummadıgın anda....... beklede teyze yap bizi:teytey::dance:

kızlaar dayanamayıp test yaptım kocişle ama negatif çıktı. hala regl olmadım. acaba testte çıkmamış olabilir mi :S neyse en iyisi pazartesiyi beklemek.

kızlar yazılarınızı okuyamadım çünkü test yaptım ikinci çizgi silik çıktı inanamıyorum yaaaaaaa elim ayağım titriyooooo

dün siteye giremedim ama güzel haberini okudum ve çokk sevindim tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin. darısı başımıza kutlarım seni... Şeniz :nazar:

kızlar yaa ben yaklaşık 10 gündür kasıklarımda değilde ikisinin tam ortası olan bölgede yani rahmimde dehşet sancı oluyor...ama tarif edemem yani...en ağır adet sancısı gibi..gece uykumdan kalkıyorum...geçen ay doktora gittim kist falan yok çok sağlıklısın demişti..çevrenizde hamileyken bunları yaşayan varmı acaba...o takıldı şimdi kafama

X