Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya hava çok sıcak herkes bi yerlerde kimileri hamile kimilerinin bebeği var ama benim yok
millet beni çocuğu olmuyor sanıyo3 komşuumz hamile onları gördükçe okadar üzülüyorumki ama yok işte bebeğim olmazda çünkü istemiyor ama ben bu ay hamile kalmak istiyorum
ama nasıl bilmiyorum

heeeeyyyyyyyyyyyyyy
4 haftalık hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm
yupppppiiiiiii:dance: yaşasın yeni bi hamişimizz varr:nazar:a.s. canımm Allah sağlıkla kucana almayı da basip etsin,darısı başımızaa

inşallah arkadaşım hepiniz için dua ediyorum
ama kendim için biraz endişeliyim aslında
dünkü b-hcg testi 73 çıkmış doktor cumartesi tekrar yapmak gerekiyor dedi
eğer yükselme olmazsa riskli bir durummuş çünkü küçük olduğundan ultrasonda gözükmüyor
kötü ihtimal dış gebelik falan :KK43:(
inşallah hayırlısı olur
canımm aklına getirme öyle şeyler, geç döllenme falan olmuştur, bu olabilen bişey..
Allah korusun.. yakında bebişin cee yapar inşallah:nazar:

aşkolsun kız hep aklımızdasın güzel hamişimizzzzzzz
aylinde yok dünden beri giden gelmiyo sonra unutuldum diyo ya gelde alma oklavayı eline
ama sana değil canım hamişim sana kıyar mıyım ama bi soru cevap ver bakim sigara içiyon mu halaaaaaCADIARZU
yaf gülüm dün kardeşim taşınıyodu da yardıma gittimdi...
evet az az ama yeni bişe oldu midemi bulandırıyor ara ara canım bebişim benim zarar görmek istemio yakında bırakıyorum çoookkkk yakında
sen daha bırakmadın mı sigarayı:eek:klava: hamiş mamiş dinlemeyiz basarız popona oklavayı, yazık diil mi bebişe,sormaz mı hesabını sana Allah??
veriyommmmmm anladınız siz onu
neyse gelelim benim olayıma
biliyorsunuz benim geçikme olmadığı halde bu ay gecikme oldu ve 1 gün sürdü ama benim sol kasığımda hala ağrı var ve bugün duşta fark ettim ki göğüs uçlarım mosmor.
dün pazara gittim ve yaşlı bir teyzem var benim pazarda bana nasip kızım sen hamilemisin dedi bende hayır nerden çıkardın dedim bana gözlerinin içi parlıyor biz eskiler gözlerden anlardık hamişliği değince olayımı anlattım ve bana kızım sen üstüne görmüşsün dedi
eve geldim gözlerime baktım gerçektende renkli kısmı parlıyor ve göz bebeklerim büyümüş
bana test yap demeyin yapmayacağım/QUOTE]
hadi inşallah ablam:dance: tamam test yapma ama kendine tikkat et..

ohhhh geçmiş okumaktan helak oldum,neyseki müjde vardı:enbuyukkk:
ben de bu sabah ultrasona gittim, kistim veda bile etmeden gitmiş çok şükür:dance:
2 litre suyu devirdim sabah sabah ultrason için, şimdi habire tuvalete taşınıyorum yaaaakafamçokkarıştı

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler.. Özellikle Fortel idrar testinin de kesin çözüm olmadığını farketmiş oldum sayenizde. Ben de şimdi karar verdim, hemen bir kan testi yaptıracağım. Sonuç yine negatif çıkarsa da doktora marş marş :)
Test sonucumu sizlerle paylaşacağım mutlaka.. İnanılmaz kuvvet alıyormuş insan sizlerden, çok sağolun. Her şey hepimiz için çok güzel olsun. Bebişlerimiz kendilerini bize çok özletmesinler :)
Öptümm..

hoşgeldin hayatım aramıza ve umarım güzel haberlerle gelirsin bu arada ben nasipa.s.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler.. Özellikle Fortel idrar testinin de kesin çözüm olmadığını farketmiş oldum sayenizde. Ben de şimdi karar verdim, hemen bir kan testi yaptıracağım. Sonuç yine negatif çıkarsa da doktora marş marş :)
Test sonucumu sizlerle paylaşacağım mutlaka.. İnanılmaz kuvvet alıyormuş insan sizlerden, çok sağolun. Her şey hepimiz için çok güzel olsun. Bebişlerimiz kendilerini bize çok özletmesinler :)
Öptümm..

inş test yalnıştır canım güzel haberler ver bize kızlar fortele paraları bayınmayın fortel yerine 8 tane normal test alın hergün yapıınn:roflol::roflol:

şimid çıkmama lazım 2 saate kadar gelirim komsular çağırıyor canım hiç gitmek istemesede mecburan
hadi kendinize çok iyi bakın banada dua edinde eşim bebek istresin by

ya hava çok sıcak herkes bi yerlerde kimileri hamile kimilerinin bebeği var ama benim yok
millet beni çocuğu olmuyor sanıyo3 komşuumz hamile onları gördükçe okadar üzülüyorumki ama yok işte bebeğim olmazda çünkü istemiyor ama ben bu ay hamile kalmak istiyorum
ama nasıl bilmiyorum

canım kısır değilsin 35 haftalık bebeklerinii kaybetmişin olmuş yani bebeğin soranlarada biraz zamanı var dersinn eşinlede güzel güzel konuş zor bir durum atlatmışsınız onada çok zor tekrarlamasından korkar nekadrlık evlisin ayrıca bunada cevap vermezsen oklavamı yersin ona göree

ya benim eşm çocuk istemiyor
iki kae kazayla hamile kaldım ikiside karnımda öldü
ve ben bebek istiyorum bugün bi çaçuk mevzusu açtım hiç bişey demedi bile çekti gitti
ne kötü bişey biliyomusunuz hamile kaldım 35 aylık ikizlerim karnımda öldü ne kadar üzüldüm ve hala çok üzülüyorum
üsüldüm:çok üzgünüm:
ama nasıl bilmiyorum
kaç yıllık evlisin, kaç yaşındasın ve eşin?

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım aylardır yazılarınızı okuyorum bugün katılmak istedim işte bende 4 aydır deniyorum henüz hamile kalamadım yumurtlama dönemimin bitiminde kan testi yaptırdım negatif çıktı ama adet günüme daha varsizce adet günümden önce yaptırdığım test yanlış çıkabilirmi

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım aylardır yazılarınızı okuyorum bugün katılmak istedim işte bende 4 aydır deniyorum henüz hamile kalamadım yumurtlama dönemimin bitiminde kan testi yaptırdım negatif çıktı ama adet günüme daha varsizce adet günümden önce yaptırdığım test yanlış çıkabilirmi

aramıza hoşgeldin canım sanırım adın aslı benimde nasip
yalnış çıkma olasılığı var tabiikia.s.

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN güzel hamişimiz
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ güzel hamişimiz

:

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER:

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
güngüneş_________________30 HAZİRAN

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz
duygu2008.................................5 Temmuz
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz
Ameli........................................17 Temmuz
apexnasip..................................17 Temmuz
nazers.......................................17 Temmuz
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz
RUMELİLİ..................................24 Temmuz
umutyaren.................................25 Temmuz
zuzu79......................................27 Temmuz
güzelkız MS..............................30 Temmuz
Rahel...................................

.

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

hoşgeldiin:enbuyukkk:
canım yumurtlama döneminin bitiminde niye test yaptırdın,çok erken sonuç alabilmek için..
tabi yanlış olabilir..
ben de Aylin anlaşılacağı üzre, ben de 3 aydır denedim,temmuz 4. ayım olcak. ama son iki ayda da kistim oluştu,neyseki adetimle kurtuldum..

Simge cim sana iyi yolculuklar..İyi eğlenceler.
Şebnem cim umarım bu sefer tutar hayatım. Hakkımızda hayırlısı.
Esma cım tamam kızma..
Ayşe cim sende kızma..Malum sen eli sopalısın..Afiyet olsun ayrıca..
Çingenem sen nerelerdesin? Seni sorayım da küsme yine :))
Derya cım sana sorum olacak..Akıntın fazla oldumu ? Dikkatini çeken bir belirti varmıydı hiç..
hani nasip nerde:eek:klava::eek:klava:
Adetim 8 gün gecikti.. Hiç sekmezdi.. Fortel'de bile sonuç negatif.. Yok mu yine de bir umut :KK43: Ne olur her türlü öneriye ihtiyacım var ! Herkese sevgilerimle, Bahar

testlere pek güvenmiyorum ben artık açıkcası

asıl ben herkese küsecem o kadar yazı yazıyom kimse yorum yapmıyor:roflol::roflol:lülülülülülü

X