Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

inşallah arkadaşım hepiniz için dua ediyorum
ama kendim için biraz endişeliyim aslında
dünkü b-hcg testi 73 çıkmış doktor cumartesi tekrar yapmak gerekiyor dedi
eğer yükselme olmazsa riskli bir durummuş çünkü küçük olduğundan ultrasonda gözükmüyor
kötü ihtimal dış gebelik falan :KK43:(
inşallah hayırlısı olur

Tebrikleeeer :nazar::nazar:ama korkma düşündüğün gibi bişe olmas Allahın izniyle ben de üle diyodum ama keseyi gördük içindekini görmedik o ayrı neyse Hayra yor herşeyi hayır olsun

Ya iki gündür yokum kıyamet kopmuş sitede yaaa Nerdesiniz aloooo Beni de yalnız bir kişi sormuş öptüm valla küsmek yok artık relaxxxx

fortel den dili yanmış biri olarak söylüyorum,inanma canımmm
hani ilişkiden 7 gün sonra bile gösteriyodu?
veya onu yapamadın,hani adet tarihinden 5/7 gün önce bile gösterebiliyodu?
olmadı işte 20 milyon gitti boşuna
ben adetimden 7 gün önce yaptım negatif..
adetimden 3 gün sonra ucuz testlerden aldım pozitif yerimseniben
bence sen önce bi kan testi yaptır fortele vereceğin parayla
negatif çıkarsa bi kaç gün daha bekleyip doktora git
belki adetin başka bi sebeple gecikmiştir

fortel test miydi tühhhhhhhhh:eek:
hoffenim nasıl gidiyo hamişlika.s.:nazar::emir_bebek::nazar:
nazmiyecim sabır canım benim akıntıda devam ediyo daha ya bu ay var bizim şeyimizde bi anormallik ama bi anlasam neden hepsi birden rotayı şaştı anam:roflol::roflol:
sibelim hamişim nasılsın bakammmmmmmma.s.:nazar:

Ya iki gündür yokum kıyamet kopmuş sitede yaaa Nerdesiniz aloooo Beni de yalnız bir kişi sormuş öptüm valla küsmek yok artık relaxxxx

küsde ye dayağı sibel hadi valla bugün yoruldum hamiş falan anlamam yersin oklavayııı:eek:klava:

aşkolsun kız hep aklımızdasın güzel hamişimizzzzzzza.s.
aylinde yok dünden beri giden gelmiyo sonra unutuldum diyo ya gelde alma oklavayı eline
ama sana değil canım hamişim sana kıyar mıyım ama bi soru cevap ver bakim sigara içiyon mu halaaaaaCADIARZU

fortel test miydi tühhhhhhhhh:eek:
hoffenim nasıl gidiyo hamişlika.s.:nazar::emir_bebek::nazar:
nazmiyecim sabır canım benim akıntıda devam ediyo daha ya bu ay var bizim şeyimizde bi anormallik ama bi anlasam neden hepsi birden rotayı şaştı anam:roflol::roflol:
sibelim hamişim nasılsın bakammmmmmmma.s.:nazar:

İyiyim hamdolsun gülüüüüüüüüüüümmmmmmmm sen nasısın

aylinde yok dünden beri giden gelmiyo sonra unutuldum diyo ya gelde alma oklavayı eline
ama sana değil canım hamişim sana kıyar mıyım ama bi soru cevap ver bakim sigara içiyon mu halaaaaaCADIARZU

senağlamasenağlamasenağlama evet az az ama yeni bişe oldu midemi bulandırıyor ara ara canım bebişim benim zarar görmek istemio yakında bırakıyorum çoookkkk yakında

evet bu soru hoşuma gitti inş. güzel bir cevap alırız yoksaaaaa ben anlamam ayşe hamiş falan döverim bu kızıı:eek:klava: yeğenimizi zehirleyemez

evet bu soru hoşuma gitti inş. güzel bir cevap alırız yoksaaaaa ben anlamam ayşe hamiş falan döverim bu kızıı:eek:klava: yeğenimizi zehirleyemez

Yiğenin de senin gibi cadoloz içirmiyo ki sigara :roflol::roflol: Yakında aşkım önümüzdeki hafta bırakıyorum midem kaldırmamaya başladı valla Saolsun cadoloz bebişim :asigim::asigim:

canım herhalde ben yapamadım nasıl oluyo anlamadımki cahilligk bas bela :teytey:

nesli şebnem en son yemeğe gitti hala yok yalnış anlama cvp vermiyo diye kontrol panelindeki detay bilgilerine gir oradaki Kiilo ve ve doğum tarihi takip çizelgelsine yapıştır şebnemin hazırladığı adresi bu kadar

tünaydın şekerlerima.s.
bana biraz müsade geçmişi okuyayım pes valla döktürmüşsünüz sabah sabah:roflol:

Yiğenin de senin gibi cadoloz içirmiyo ki sigara :roflol::roflol: Yakında aşkım önümüzdeki hafta bırakıyorum midem kaldırmamaya başladı valla Saolsun cadoloz bebişim :asigim::asigim:

teyzesinin yeğeni yerim ben onuuuuuuuu

senağlamasenağlamasenağlama evet az az ama yeni bişe oldu midemi bulandırıyor ara ara canım bebişim benim zarar görmek istemio yakında bırakıyorum çoookkkk yakında

şimdiiiiiiii
yeğenimi zehirliyon birrrrrrrrr
kendini zehirliyon ikiiiiiiiiiiiiiiii
beni de kızdırıyon üçççççççççç
gülüm inşallah bırakırsın yaaaaaa biliyon değil mi bebiş nasıl etkileniyo daha şimdiden keş yapacan yeğenimiiiiiiii:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
dayanamadım napam oklavayı hakettin amaaaaaaaa:eek:

emelleştim bugün kız evi b.....götürüyormuş koçiş gel sana yardım edeyim dedi evi temizleyelim dedi onu kıramadımlülülülülülü

ana kocişe bak heykeli dikilecek adammmmmmmm
bizimki sadece dağıtsın ortalığııııııııııııııııı:roflol::roflol::roflol:

Dişleri çıkınca o da seni yicekmiş :roflol:
olur saçımıda yolsunnnnnn ona serbest
:asigim: :içelim::1hug:sen var ya sen çok şekersin bakın kızlar beni nasıl savunuyo kız nesli amma korkuttun bizi hee ödümüz kopuyo senden valla yanlış anlarsın falan diye heh heh heh

çabuk okuuuuuu gel buraya ve açıkla hamişmisin değilmisin yaw ayar ettin beni kaç gündür aptal oldum yaaa senin yüzünden seviniyimmi üzülüyümmü şaştım kaldım :eek:klava:

duyduğum haberlere göre abbaları savunmak sevapmışşşşş sırnaşık şey

X