Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

şimdiiiiiiii
yeğenimi zehirliyon birrrrrrrrr
kendini zehirliyon ikiiiiiiiiiiiiiiii
beni de kızdırıyon üçççççççççç
gülüm inşallah bırakırsın yaaaaaa biliyon değil mi bebiş nasıl etkileniyo daha şimdiden keş yapacan yeğenimiiiiiiii:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
dayanamadım napam oklavayı hakettin amaaaaaaaa:eek:
Bende ki nikotin bağımlılığı olsa çoktan bırakırdım ama psikolojik old.için kolay olmuo bazen hastalanırdım öksürdüğümde yanmış tavuk gibi koular geliyodu ağzıma ciğerlerim ağzımdan dökülücek gibi öksürürdüm yok bırakamadım son zamanlarda artık sabah uyandığımda nefesim yetmiyodu ölcek gibi oluyodum ateş basıyodu kendimi fayansların üstüne atıyodum berbat bişe ama bırakamıyorum tavsiyem içmemeniz başlamamanız şimdi daha rahatımm Azalttım ya soluğum yerine geliyo yeni yeni inşallah iie tiksinirim de bir daha elime almam

nazmiye canım senin tansiyonun düşük olmasının sebebi yemek yememen canım havalar çok sıcak kendine dikkat et

vallaha ne kocalar var eeee işin ehli nasip tabi kocasını adam etmiş bizede öret bari bizimkilerde yapsın kız napiyon da kocana sana gel temizlik yapalım deyooo

veriyommmmmm:roflol::roflol:anladınız siz onu:eek:
neyse gelelim benim olayıma
biliyorsunuz benim geçikme olmadığı halde bu ay gecikme oldu ve 1 gün sürdü ama benim sol kasığımda hala ağrı var ve bugün duşta fark ettim ki göğüs uçlarım mosmor.
dün pazara gittim ve yaşlı bir teyzem var benim pazarda bana nasip kızım sen hamilemisin dedi bende hayır nerden çıkardın dedim bana gözlerinin içi parlıyor biz eskiler gözlerden anlardık hamişliği değince olayımı anlattım ve bana kızım sen üstüne görmüşsün dedi
eve geldim gözlerime baktım gerçektende renkli kısmı parlıyor ve göz bebeklerim büyümüş
bana test yap demeyin yapmayacağımlülülülülülü

bende içiyorum hayatım ama senin şu noktada birden üstünü çizmen ve bıraktım demen daha iyi olur çünkü bu şekilde hiç bırakamazsın bir kaç ay sonra zorlanırsın. şimdi ya bırakcan ya bırakcan. azaltmak zor. yani bende hamiş kalsam bi kalemde bırakırım. eğer bırakamazda üç beş devam edip sonra bırakırım dersen o ara hamişken içtiğin için devamı gelir. öylede gider. naçizane benim fikrim tabi son karar senin ama sanki şimdi bırakman daha kolay gibi geliyo bana. :1shok:
Bir kaç aya kalmaz Love yaaa 1 hafta zaten şimdi 5 içiyorum günde haftaya aşermeler de başlayınca dayanamıcam gibi gelio hatta şimdiden kokusu ağırlaştı şüle bi nefes çektiğimde öğürtse beni tamam bitmiştir sigara olayı yani Bi de işteyim stresteyim evde olsam uyusam ohhh misss gibi o zmanda kolay olurdu ama kısmet artık napalım Dua edin noooooooluuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrr:nazar:

ee arkadsala yenilerle pek muhabbet yok galiba sizde
hayırdır canım yaaa nedir bu küstüm furyası Allah Allah kapattırcaksınız sonunda Umudumuz devam ediyor u Nifak çıkarmayalım lütfen Kimse kimsenin babasının kızı değil herkes konuşuo işte birbiriyle:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

aman arkadaslar ya pardon
ben çok kötüyüm bugünlerde
hayat berbat
adımda derya bu arada
kusura bakmayın
CANIM ÇOK SIKKIN
DURDUK YERE AĞLIYORUM SABAHTAN BERİ BEN BEBEK İSTİYORU OOOFOF

veriyommmmmm:roflol::roflol:anladınız siz onu:eek:
neyse gelelim benim olayıma
biliyorsunuz benim geçikme olmadığı halde bu ay gecikme oldu ve 1 gün sürdü ama benim sol kasığımda hala ağrı var ve bugün duşta fark ettim ki göğüs uçlarım mosmor.
dün pazara gittim ve yaşlı bir teyzem var benim pazarda bana nasip kızım sen hamilemisin dedi bende hayır nerden çıkardın dedim bana gözlerinin içi parlıyor biz eskiler gözlerden anlardık hamişliği değince olayımı anlattım ve bana kızım sen üstüne görmüşsün dedi
eve geldim gözlerime baktım gerçektende renkli kısmı parlıyor ve göz bebeklerim büyümüş
bana test yap demeyin yapmayacağımlülülülülülü
haydaaaaaaaa neden pekiiiiiii bide temizlik falan yapmısın bebiş varsa hadiii
yolaaaar yolaaar tükürür bile ama yok öyle terbiyesizlik yaptırmam ben ona vururum popişine :eek:klava:
vurdurmam ben ona tükürsünnn
ee arkadsala yenilerle pek muhabbet yok galiba sizde
ya siz bugün beni delimi edeceksiniz allah allah adını sordum canım hani cevap yok değilmi ondan sonrada neden konuşmuyorsnuz konuşmak istiyorsan sende saygı duy ve cevap ver olurmu yok ben cevap vermem diyorsanda afra tafra yapmayın yeter

haydaaaaaaaa neden pekiiiiiii bide temizlik falan yapmısın bebiş varsa hadiii

vurdurmam ben ona tükürsünnn

ya siz bugün beni delimi edeceksiniz allah allah adını sordum canım hani cevap yok değilmi ondan sonrada neden konuşmuyorsnuz konuşmak istiyorsan sende saygı duy ve cevap ver olurmu yok ben cevap vermem diyorsanda afra tafra yapmayın yeter

ya ne bağıyonuz neoldu
neden bukadar tepki gösteriyonuz
yazdım işte adımı mesajımın nedenini:1no2:

umutyaren nie ağlıosun kız biz mi ağlattık yoksa ooooooyyyyyyyyyy kıyamam ben sana ağlama

kızlar doktora gidiyom biriki saate dönerim hepinizi öptüm dua edin bana
hadi canım güzel haberlerle gel inş.
aman arkadaslar ya pardon
ben çok kötüyüm bugünlerde
hayat berbat
adımda derya bu arada
kusura bakmayın
CANIM ÇOK SIKKIN
DURDUK YERE AĞLIYORUM SABAHTAN BERİ BEN BEBEK İSTİYORU OOOFOF

canım sorunnun neyse anlattttt yoksaaaa bir sorunn sorun çıkarmaa

Ben çıktım şimdi sora konuşucaz umutyaren kız hamişmisin nesin aklım sende dur gelicem adam durduk yere ağlarmı

ya benim eşm çocuk istemiyor
iki kae kazayla hamile kaldım ikiside karnımda öldü
ve ben bebek istiyorum bugün bi çaçuk mevzusu açtım hiç bişey demedi bile çekti gitti
ne kötü bişey biliyomusunuz hamile kaldım 35 aylık ikizlerim karnımda öldü ne kadar üzüldüm ve hala çok üzülüyorum

ya ne bağıyonuz neoldu
neden bukadar tepki gösteriyonuz
yazdım işte adımı mesajımın nedenini:1no2:

canım sabahdan beri birilerinin afra tafrasıyla uğraşıyoruz okuyosundur eğer sayfayla ilgileniyorsan okursun zaten gerçi okusan yazdıklarımızı görürsün sende çıkmısın inada dermisin gibi yeni gelenlerle ilgileniyosunuz ilgileniyoruzda ne oluyo aynı şeuyyyy

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler.. Özellikle Fortel idrar testinin de kesin çözüm olmadığını farketmiş oldum sayenizde. Ben de şimdi karar verdim, hemen bir kan testi yaptıracağım. Sonuç yine negatif çıkarsa da doktora marş marş :)
Test sonucumu sizlerle paylaşacağım mutlaka.. İnanılmaz kuvvet alıyormuş insan sizlerden, çok sağolun. Her şey hepimiz için çok güzel olsun. Bebişlerimiz kendilerini bize çok özletmesinler :)
Öptümm..

ya benim eşm çocuk istemiyor
iki kae kazayla hamile kaldım ikiside karnımda öldü
ve ben bebek istiyorum bugün bi çaçuk mevzusu açtım hiç bişey demedi bile çekti gitti
ne kötü bişey biliyomusunuz hamile kaldım 35 aylık ikizlerim karnımda öldü ne kadar üzüldüm ve hala çok üzülüyorum

çok üzüldüm hayatım ya başın sağ olsun bende 23 haftalıkken kızımı kaybettim ve seni şuan çok iyi anlayabiliyorum eşinin istememe olayı belki korkusundandır yoksa her erkek baba olmak ister

X