Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

net gitti ooooooo doldurmuşlar yazmışlar çarşaf çarşaf kimse ayşe nereye kayboldu dememişşşşşşşşsenağlamasenağlamasenağlama
küstüm işteeeeeeeeeeeee

Hoş bulduk sinemcim..

kız remel sen bir ara haticeyle(haniceydi galiba niki) geldin buraya kafam yeni bastı yazıştık senle sonra gittin gidiş o gidiş sonrada benimle ilgilenmediniz diyon:eek:klava::eek:klava: bak nasıl hatırladımmmnaniknanik

net gitti ooooooo doldurmuşlar yazmışlar çarşaf çarşaf kimse ayşe nereye kayboldu dememişşşşşşşşsenağlamasenağlamasenağlama
küstüm işteeeeeeeeeeeee

aşk olsun kzı sen hiç aklımızdan çıkmıyon ben çayını soğutma diye seslenmedimnaniknanik
ayrıca bugünlük herkesden bu kadar kapris yeter aaaaaaaa kaprisi hep ben yapardım arkadaşlar şimdi sizler hep birlikde yapınca zorlandım valla
zaten oynamakdan parmaklarım ağrıyooooolaelaelaelaelae:dance:

kız remel sen bir ara haticeyle(haniceydi galiba niki) geldin buraya kafam yeni bastı yazıştık senle sonra gittin gidiş o gidiş sonrada benimle ilgilenmediniz diyon:eek:klava::eek:klava: bak nasıl hatırladımmmnaniknanik

sırnaşık şey Yok valla yanlış hatırladın...Ne Hanice si? Neyse onuda andık..

bakın birazdan yemeğe gidecem kardeş kardeş yazışın iyimii ben gelmeyede nasip hanım kalksa diyoruuuummm nasıl olur acabaaaa

aferin bana hafıza iyi canım doğru biliyorummmmm ama daha fazla arkadaş gelirsee karıştırabilirim isimleriiii kusura bakmayınnn

kusura bakarkıyımmmm canıımmm:eek:klava::eek:klava:
bende senin ismini nickinin e harfinden hatırlıyorum
unutursan sorarsın canım için boşver...

küstüm işteeeeeeeeeeeee

Bugün yeterince sitem doldu burası canım. Birazdan çıldıracak kızlar. Bence sen küsme..:içelim:

bu arada rahelim sen emelsin biliyorum zaten bide hanice vardı yani hatice aynı anda kayboldunuz neşeli desen öyle napak canım siz yazmayınca Allah Allah
biz burdayız gelen herkez arkadaşımız ama ara verip sonra unutulduk derseniz ahanda gelir oklava o kadarrrrrrrrrr:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
gülşenim canım fitt hatun ne kızzzzzzzz:eek:
dilekim hamişim hamişsin hamiş kalacaksın doğuma kadar işte o kadarrrrrrrrrr:nazar::nazar:
sinemim hoş geldinnnnnnnn:1hug:
nasipinde kafası karışık kızlar bizimkini hepten karıştırıyo bi karar veremedi gitti yapsa da şu testi tekrardan o da rahatlasa bizde demi amaaaaaaa:roflol::roflol:

yok gülüm yok dün akşam nasip 19 sularında burdaymış o saatten beri yok. bide demişki hamişim sonra demişki dermişim sonrada şaka maka demiş önceden de regl oldum demiş bizi kandırıp üzmüştü sonra şaka demişti bende diyorum ki ya bu kız insanı deli eder hamiş mi değilmi hangisi şaka hangisi gerçek şaşırdım aptal oldum var mı işin aslını bilen. merak ettim de. bi kere daha ben sazan gibi atlamıştım da yanlış anlamışım. yani işin özü bu kız beni aptala çevirdi kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

heeeeeeeeeee kız nasip elma dersem çık armut dersem çık emiii
nasibi bilmiyomda dün burda biri vardı
test yapsammı filan diye yapmış silik çıkmış
sora kan testi yapmış 4 haftalık hamileydi ama nasip değildi o ya kim di ki

bende bugün ist dışına düğüne gitcem görüşemezsek öptümmmmşimdidena.s.
bende seniii öptüüüümmm
heeeeeeeeeee kız nasip elma dersem çık armut dersem çık emiii
nasibi bilmiyomda dün burda biri vardı
test yapsammı filan diye yapmış silik çıkmış
sora kan testi yapmış 4 haftalık hamileydi ama nasip değildi o ya kim di ki

canım test yapan dilektiiiiiii

kız remel sayfa 376dan sonra yoksun bak onun üstüne kaç sayfa yazılmışşşşş:eek:klava:

:a015: hadi yarın bekliyoruz o zaman arayı açma biliyosun sonra dövüyoruz.oran buran çürümesin yani :a015:

derya o derya hamiş demin buralardaydı yok oldu :teytey: gelir birazdan hamiş.

ha evet ya deryaaa
kocasıda merak ediyordu
dün ne büyük mutluluk olmuştur yaaaaaaa
ayyyyyyy

aşk olsun kzı sen hiç aklımızdan çıkmıyon ben çayını soğutma diye seslenmedimnaniknanik
ayrıca bugünlük herkesden bu kadar kapris yeter aaaaaaaa kaprisi hep ben yapardım arkadaşlar şimdi sizler hep birlikde yapınca zorlandım valla
zaten oynamakdan parmaklarım ağrıyooooolaelaelaelaelae:dance:

anaaaaa net gelince daldım buraya çayım soğudu daha kahvaltı yapcam yaaaaaaaaa:eek::eek:
kızdırdınız beni çay güme gitti iyimi ve evet ben yazana kadar esmam yazmış haniceyi vardı canım öyle biriiiiiiiii
şebnemim ablamsın tabi de kız sen hani şiddet yanlısı değildinnnnnnnlülülülülülülülülülülülü

anaaaaa net gelince daldım buraya çayım soğudu daha kahvaltı yapcam yaaaaaaaaa:eek::eek:
kızdırdınız beni çay güme gitti iyimi ve evet ben yazana kadar esmam yazmış haniceyi vardı canım öyle biriiiiiiiii
şebnemim ablamsın tabi de kız sen hani şiddet yanlısı değildinnnnnnnlülülülülülülülülülülülü

afiyet olsun şekercimmmmm...:icecream:

kızlar ben çıkıyım doyamadım da yaaaaaaaaaaaaaa
ütü mütü yapıp kuaföre gitcem ordanda
yola çıkarım iki saat yolumuz var...
hepinizi öptümmmmm

X