Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

üzüldüm bak senin adına şimdi çayı soğumuş muş:roflol:.............
çayını tekrar demle güzelim çürümüştür o.......
kurul şöyle balkonun varsave esiyorsa tabiii.....
güneş alıyorsa balkonun şayet esen bir pencere kenarıda olur.......
afiyet bal şeker olsun......kilo olmasın kas olsun inşallah:dance:

Simge cim sana iyi yolculuklar..İyi eğlenceler.
Şebnem cim umarım bu sefer tutar hayatım. Hakkımızda hayırlısı.
Esma cım tamam kızma..
Ayşe cim sende kızma..Malum sen eli sopalısın..Afiyet olsun ayrıca..
Çingenem sen nerelerdesin? Seni sorayım da küsme yine :))
Derya cım sana sorum olacak..Akıntın fazla oldumu ? Dikkatini çeken bir belirti varmıydı hiç..

selam guzel hamiş adayları......
sayfalar domus valla .aklım sızde kaldı ısleer yogundu gıremedım...bugun yıne kaprıslı hatunlar var aramızda sankııı......
buarada deryacım bende cok merak ettım eşine nasıl soledınnnn???

hoşgeldiniz kızlar.. Derya nerdesin sana sorular arttı. Cevap bekliyoruz nerdesin ?

kızdırmayınnn canııııım aaaaaaaaa laelaelaelaelae
selam nzmiyeciğim nasılsın bakalımm kaprisli bayanlara oklavalar kalktıııı dayakdan korkan kaçtı halbuki biz günde ayşenin kaç oklavasını yiyoruz yene burdayııızzz
hoşgeldin nazmiyecim yine kayboldu bu hatunlar bende birazdan yemeğe gitcem
ben yediiim geldi sana afiyet bal şeker olsunnn
nasılsınız kızlar keyifler yerindemi

hoşgeldin umut keyifleri getirmeye çelışıyoruz bu arad gerçek ismin ne

hosbulduk canımcımm ..afiyett olsunnnn.
ben bugun rejıme basladım dun aksam tartıldım sınırım bozulduu.ekmek yok artık hayatımdaaaaaa

kız dengeli beslen yoksa kaldırırım oklavamı yeğenimiz olcak bizim ona göre kendine iyi bak kıdırmayın beni

kız dengeli beslen yoksa kaldırırım oklavamı yeğenimiz olcak bizim ona göre kendine iyi bak kıdırmayın beni

ya canım bakcazda pek duzenlı beslenemıyorum ogle yemek saatımız kesınlıkle kayıyo ve cogu gun kaynıyo atıstırmalarla gecıyo...o yuzdende kılo alıyorummm..eşimde kilo konusunda hassas oldugu ıcın dıkkat etmem lazım.
ya esmacım bısey sorucam ben 19unda regl oldum ya 21 ınde bıttı gıbı oldu kı normalde uzun surerdi.ıkıgun gectı ustunde boyle garıp bı akıntım oldu arda cokaz kan geldı.ne bu simdi anlamadım test alıp yapsammı dıyorum.hos bugun klomenın son gunu pazartesı doktora gıdıcem ama bılmıyorum ıste yaaa

pazartesiye kadar bekle dr. sor canımmmm belirti falan varmııııı

Adetim 8 gün gecikti.. Hiç sekmezdi.. Fortel'de bile sonuç negatif.. Yok mu yine de bir umut Ne olur her türlü öneriye ihtiyacım var ! Herkese sevgilerimle, Bahar

Adetim 8 gün gecikti.. Hiç sekmezdi.. Fortel'de bile sonuç negatif.. Yok mu yine de bir umut Ne olur her türlü öneriye ihtiyacım var ! Herkese sevgilerimle, Bahar

canım fortel ne bilmiyom ama test yaptırdın mı hamiş olmayasın-inşallah-ama yaptırdın da yoksa bi doktora git bi arkadaşımızın da adeti gecikmişti kist çıktı yoktur inşallah da ama ihmal etme bence bi doktora görün sen a.s.

ahh canım be kelin ilacı olsa durumları söz konusu dicem ama benimde hiç sekmeyen adet 5 gün önce geldi.....bendede 2 test negatif oldu.....sanırım vücut kendini hamileliğe hazırlıyormuş...bu tip erken ve geç olan regllerden sonraki aylarda hamile haberleri sık duyuluyormuş....istersen doktora gidip adetini verilen ilaçlarla hızlandırabilirsin....haa bide adetle atamadığın kistler oluşmuşsa bir önceki aydan onlarda adet düzenin bozmuş olabilir....merve arkadaşımız var mesela şu an tatilde olan nerdeyse 15 gün gecikmişti ve doktora gittiğinde kisti olduğunu öğrendi......son olarakta umut her zaman vardır....seninki umarım şu an içindedir a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…