Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canımmm o zor birazz kan testi negatifffffsenağlama

of of kıyamam sana.. :teselli:
umarım test yanılmıştır hani bazılarında oluyor ya! kan testinde bile çıkmıyor.....
hayırlısı ne ise o olsun umudumuz devam ediyor...
Durmak yok yola devam... yasakkelime
öyle canım bakalım bekliyoruz
bu arada günaydın kızlarrrrr:1hug:
güneşim sabır canım Allah elbet nasip edecek o çift çizgiyi görmeyi hepimize zamanı gelmemiş demekki ama pes etmek yok bilmem anlatabildim mi:eek:klava::eek:klava:
çağlacım hiçbir fikrim yok o yüzden sadece günaydınnnnnnnnn:eek:
emelim gülşenim dilekim şebnemim esmacım neslim nasılsınız bakemmmmmmma.s.
ya hani ben uykucuydum diğerleri ne o zamannnnnnnnnnlülülülülülülülülülülülü
yorgun ve bitkinim kınadaydık akşam iyice oynadım ohhh kurtlarımı döktüüüm
günaydın arkadaşlar nerelerdesiniz
burdayız cici hamiş
inşallah arkadaşım hepiniz için dua ediyorum
ama kendim için biraz endişeliyim aslında
dünkü b-hcg testi 73 çıkmış doktor cumartesi tekrar yapmak gerekiyor dedi
eğer yükselme olmazsa riskli bir durummuş çünkü küçük olduğundan ultrasonda gözükmüyor
kötü ihtimal dış gebelik falan :KK43:(
inşallah hayırlısı olur
allah korusun aklına kötü şeyler getirmee
günaydın kızlarrr cumalarınız mübarek olsun
saol canımmmm seninde
tebrikler derya senin adına çok sevindik....sürpriz yaptın mı bari eşine tepkileri söylesene......
dilek umarım seninde sevinçli haberlerini yakın zamanda alırız.....
nesli sende daha relax ol canım biz her zaman birbirimizin yanındayız....
şebnem olmadı be gülüm poşetlerde işe yaramadı...tekrardan hoşgeldin canım benim...
esmacım biricik neferimiz....senin sayfaya yaptığın katkıları kimse yadsıyamaz.....
ayşecim eli sopalım ama yufka yüreklim günaydın fittt hatunum benim.....
başka varmı uyanık olup göremediğim

saol canııımmm sende öyleeeeeee

üzme tatlı canını biz niye burdayız hamiş kalınca sevinicez inşallah. :teselli:

merhaba ben şebnem hoşgeldin aramıza

gülüm kan testini ne zaman yaptın sen

günaydın dilek ben şebnem sende hoşgeldin uğurlu geldin inşallah :teselli:

afferim abla sözü dinle bakim çizelgeni buldunmu hayatım

bu arada çok darda olduğunuzda diğerlerinin de başka forumda yada özel işiyle ilgilendiği anda göremeyip yazamayabiliyoruz. ama özel mesaj atabilinir. o zaman gözden kaçmaz. hepimiz birimiz birimiz hepimiz için
:içelim:
hayır bulamadım kacıncı sayfaya kadr okudum yok

tebrikler derya senin adına çok sevindik....sürpriz yaptın mı bari eşine tepkileri söylesene......
dilek umarım seninde sevinçli haberlerini yakın zamanda alırız.....
nesli sende daha relax ol canım biz her zaman birbirimizin yanındayız....
şebnem olmadı be gülüm poşetlerde işe yaramadı...tekrardan hoşgeldin canım benim...
esmacım biricik neferimiz....senin sayfaya yaptığın katkıları kimse yadsıyamaz.....
ayşecim eli sopalım ama yufka yüreklim günaydın fittt hatunum benim.....
başka varmı uyanık olup göremediğim

GÜLŞEN ismini şimdi öğrendim arkadaş bahseder iken
hiç konusu geçmediğinden dolayı soramadım.. aynı zamanda da meslekdaşmışız.....

Kızlar günaydın... Deryacım tebrik ederim canım..Gördüğüm kadarıyla herkes iyi.. Regl günü yaklaşanlar kim? Belirtileri var mı? Şebnem cim nasılsın hayatım.. Herkes adını yazmış daha öncede yazmıştım ama Çingenemin dediği gibi pek fazla ilgilenen olmadı.."Tamam kızmayın şaka" Adım EMEL ama Emel Yücel ile karışmasın isterseniz siz Rahel deyin isterseniz..

kızlar nasip nerelerde yine hamişim demiş sonra dermişim demiş sonra geçen sefer şaka yapmıştım demiş ben yine dağıldım yaaaaaaaaaa bu kız hamiş mi değil mi
gitcem dövcem bu kızı o olcak yani
yoksa benmi manyaaaaamm yaa
VALLA İNSANIN KAFASINI KARIŞTIRIYO KAÇIYO GELSİNDE GÖRÜŞECEĞİZ ONLAA
hadi inşallah şimdi test yaptırmaya falan mı gitti acaba ? gerçi onun adeti genelde hep kısa sürüyodu iki ay öncede öyle olmuştuda ben sen hamişsin üstüne gördün diye tutturmuştum :uhm:

EVET HEP KISA SÜRÜYORMUŞ 2 GÜN DİYORDUDA BU SEFER 1 GÜN SÜRMÜtatlicadiarzu

e ama görünmüyo ben mi göremiyorum acaba sen görebiliyo musun?

hoşgeldin kaçak sen buraları çok asıyosun ama yazıyorum görmüyosun başka sayfalarla flört ediyosun :eek: çok ayıp. bizi ihmal etme amaaaa el i anladık da rah ne oluyo o zaman rahelcim yada emelcim :uhm:

Ama hayatım valla kızma ama senden başka cevap veren olmuyordu pek fazla ne yapayım.:1no2: Rahel ismini adıma uysun diye yapmadımki hayatım..Sen ne istiyorsan onu de olurmu?a.s. Bu arada senın regl ne alemde?

valla bende eli sopalı bekliyom onu enson dün akşam yedi sularında görülmüş buralarda sonra yokolmuş Çok üzgünüm çoook:eek:klava::uhm:

nooolmuş yaaaaaaa
yeni uyandım ekrana şaşı beşi bakıyorum konuyuda anlamadım kızlar napıyonus..
hayırlı cumalar...

ya kızlar bide bizim karakızımız vardı gelmiyo hiç karakııızzzzz nerdesin didimde tatil mi yapıyon unuttun bizi bide neşeli yi merak ettim haberiniz var mı?
VALLA KARAKIZI HİÇ TANIMIYORUM CANIM AMA NEŞELİ UZUN ZAMANDIR BİZİ İHMAL EDİYOOO
Kızlar günaydın... Deryacım tebrik ederim canım..Gördüğüm kadarıyla herkes iyi.. Regl günü yaklaşanlar kim? Belirtileri var mı? Şebnem cim nasılsın hayatım.. Herkes adını yazmış daha öncede yazmıştım ama Çingenemin dediği gibi pek fazla ilgilenen olmadı.."Tamam kızmayın şaka" Adım EMEL ama Emel Yücel ile karışmasın isterseniz siz Rahel deyin isterseniz..
oklava geliyoooo:eek:klava::eek:klava: emelciğim memnun oldum esma bende sen emel 1 ol sen öncedende giriyordunnnn yada remel ol
yine yokoldunuz yaaaaa çok ayıpppp

burdayız abba ne bağırıyorsunnnnnfisfisfis

benim hayatım reglim 16 haziranda oldu bitti beşinci gününden itibaren 5 gün gün de iki tane gonophene hap içtim bugün öğleden sonra doktora gitcem bakıcak tamamsa iğne yapcak çatlama iğnesi sonrası allah kerim

HEY kızlar tanıştırıyım arkadaşımız EMEL o da alınmış galiba icabına bakın arkadaşımı dövebilirsiniz eti sizin kemiği benim :roflol:

günaydııııııııııııın huşgeldin zuzucuk

ya ben çizelgeni göremiyorum sen görebiliyor musun yada kızlar siz görebiliyomusunuz :uhm:

ben de göremiyorum onu bırak sayfayıda göremiyorum bağlantımda sıcaktan kafayı yedi galbaaaaaa

Dur hayatım sopaya gerek yok tamam.. Anladığım kadarıyla doktora gittin öylemi ? Ve çatlatma iğnesi olacaksın? Sorun ne peki? Şu an kızıyorsun bana biliyorum ne biçim takip ediyorsun diyorsun..Tamam suçluyum kızabilirsin..:)) Hakkında hayırlısı olsun canım..

Dur hayatım sopaya gerek yok tamam.. Anladığım kadarıyla doktora gittin öylemi ? Ve çatlatma iğnesi olacaksın? Sorun ne peki? Şu an kızıyorsun bana biliyorum ne biçim takip ediyorsun diyorsun..Tamam suçluyum kızabilirsin..:)) Hakkında hayırlısı olsun canım..

rahel emel naber canım
benim adımda sinema.s.

herkese günaydın tünaydın bayanlarrr
günaydın zuzu senin ismin sinemdi demi karıştırıyomuyum yoksaaa
valla bende eli sopalı bekliyom onu enson dün akşam yedi sularında görülmüş buralarda sonra yokolmuş Çok üzgünüm çoook:eek:klava::uhm:
evet canım bu aralar bizi ihmal ediyooooo
nooolmuş yaaaaaaa
yeni uyandım ekrana şaşı beşi bakıyorum konuyuda anlamadım kızlar napıyonus..
hayırlı cumalar...
nasipi döveceğizdeeeelaelaelaelaelae
benim hayatım reglim 16 haziranda oldu bitti beşinci gününden itibaren 5 gün gün de iki tane gonophene hap içtim bugün öğleden sonra doktora gitcem bakıcak tamamsa iğne yapcak çatlama iğnesi sonrası allah kerim

HEY kızlar tanıştırıyım arkadaşımız EMEL o da alınmış galiba icabına bakın arkadaşımı dövebilirsiniz eti sizin kemiği benim :roflol:

günaydııııııııııııın huşgeldin zuzucuk

ya ben çizelgeni göremiyorum sen görebiliyor musun yada kızlar siz görebiliyomusunuz :uhm:

ben o emeli döverimmmmmm kız senle konuşmuyormuyduk biz benmi yalnışhatırlıyorum arkadaşlar sayfamıza sadık kalın ben burdan başka klomen sayfasında bir arkadaş var yazmışmı diye arada oraya bakıyorum arada dediği3-4 günde birrrr oda son durummu ne diyee

Tekrar hoşbulduk esma cım. Evet daha öncede giriyordum..Senin dediğin gibi Emel 1 olsun..:)) Bakarsın bana şans getirir ben bugünden sonra birinci hamile olurum..Peşimede sizler takılırsınız..Hiç ümidüm yok ama.. Kısmet..

X