Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar aşk olsun yaaaaaaaa neden böyle dşünüyorsunuz biz sabahdan akşama hatta gece yarılarına kadar burdayız ecü deyip kaçmıyoruzzzz o yüzden sorlarımızın cevabını alıyoruz alamadıysak tekrar tekrar soruyoruzz kimi zaman işimiz oluyo geçmişi okurken atlıyoruz bazı konuları ama burda ona cevap vermeyelim buna cevap verelim diye birşey yok ben buraya gireceğim diye işimi bırakıyorum bazen yetişmiyo yada geç bitiyo ama burda gruplaşma falan yok bize zaman ayıranla bizde zaman ayırıyoruz bende buraya geleli 1 ay oldu daha birçok kişi birbirini tanıyordu bende kendimi sıkıştırdı hemen aralarına hatta kimse kimsenin ismini bilmiyordu isimlerimizi biliyoruz kardeş oldu artııkk ne zaman adet olup ne zaman yumurtlayacağımızı biliyoruz peki tamamda nasıl biliyoruz zaman ayırıyoruz arkadaşlar lütfeennn bizi yalnış anlamayın aramıza gelip bizimle sohbet etmek isteyen herkese sayfamız açık ama kimsenin olmadığı bir vakit girip yazarsanız cevabı hemen alamazsın kusura bakmayın kırıcı olmak istemem ama hiç sizin düşündüğünüz gibi düşünmedim ilk düşünen arkadaşlar sizlersiniz neden acabaaaaaCADIARZU benim kusuruma bakmayııııın kalbinizi kırmak değildi maksatımm ama yalnış düşünüyorsunuz onu bilin yeter
herkesin düşüncesine saygım var ama bi dikkat etseydiniz güzelim dedigimizi anlardınız bişey yazıyoruz bindebir cvp gelirse soru soruyoruz bindebir cvp gelirse bi baksanıza gruplasma varmı yokmu asıl siz farkında degilsiniz canım

bu arada İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR...
canımmm o zor birazz kan testi negatifffffsenağlama
herkesin düşüncesine saygım var ama bi dikkat etseydiniz güzelim dedigimizi anlardınız bişey yazıyoruz bindebir cvp gelirse soru soruyoruz bindebir cvp gelirse bi baksanıza gruplasma varmı yokmu asıl siz farkında degilsiniz canım

ama biz sabahdan akşama kadar burdayız kaç sayfa yazı yazıyoruz canııım neyse tartışma konusu yapmayalım bence bunu benimdüşüncelere saygım var neslihan ama şunuda yazayım sana sen burda birçoğumuzun ismini bilmiyorsundur belki ben senle daha hiç konuşmadım ama ismini neslihan olduğunu kaynın sana söylediklerini senin düşüncelerini hepsini biliyorum çünkü herşeyi okuyorum canımm sen benim sorunlarımı biliyormusun takip edersek samimi olursakkk karşılığı olur kusura bakma

SEN DEĞİL BEN HATA YAPTIM OKLAVAM AZ GELMİŞ SANAAAAAAA:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
canım bu ne karamsarlık ya hadi umut dolacaz inadına umut edecez demiyoz mu biz inan burdaki herkez aynı şeyleri yaşıyor şimdi seninkiler aklıma gelmese de hiç birimiz diğerinden aşağı değiliz bu konuda hepimiz her ay deniyoruz ve olana kadar da denemeye devam edeceğiz
pes etmek yok
teslim olmak yok
evet dikenli bir yol bu
ama meyveside o derece tatlı değil mi
rabbim sonunda nasip edecek hepimize hadi kızlar sabrın sonu bebiş inşallahhhhhhhh:dance::dance:a.s.a.s.
isyan etmek hiç yokkkkk:nazar::nazar:

bu mesajım sanaydı çingenem hani kutuplaşma diyon ya nasip te yazmış bi sürü kutuplaşma bunun neresinde evet doğru diyor esmam biz yokken geliyosun yazıyosun sonra kutuplaşma diyosun bide farkındamısın hep olumsuzsun oysa biz neler neler yaşadığımız halde hala umudumuzu yitirmedik birbirimize destek olmaya devam ediyoruz ne kutuplaşmasından bahsediyon ya dilek daha yeni zuzu desen öyle ama onlar hergün geliyorlar yazıyorlar ne bileyim böyle dedin ya çok kırıldım sana ya burası sonuçta bir site kimse kimseyi şahsen tanımıyor ki Allah Allah sen de bizdensin bebiş özlemiyle yanan herkez bizden kutuplaşma asıl bu bizi bir araya getiren bu bak hepimiz bir sorunumuz varsa yazıyoruz tamam ama yoksada burdayız ve biz bir aileyiz lütfen böyle düşünmeyelim harbi kırıldım sanaaaaaaaaaa

bu arada günaydın kızlarrrrr:1hug:
güneşim sabır canım Allah elbet nasip edecek o çift çizgiyi görmeyi hepimize zamanı gelmemiş demekki ama pes etmek yok bilmem anlatabildim mi:eek:klava::eek:klava:
çağlacım hiçbir fikrim yok o yüzden sadece günaydınnnnnnnnn:eek:
emelim gülşenim dilekim şebnemim esmacım neslim nasılsınız bakemmmmmmma.s.
ya hani ben uykucuydum diğerleri ne o zamannnnnnnnnnlülülülülülülülülülülülü

bu Arada Günaydın Esmacım Gülşencim çağlacım Eskilere Bakınca Kimler Burdaysa Onlarada Günaydın Anacım. şimdilik Bu Hamiş Adaylarını Gördüm.
Bideeeeeee
Derya1 Tebrikler Hamişmişsiniz Darısı Başımızaaaaaaaaaa çok Sevindim Allah Kucağına Almanıda Nasip Etsin Inşallahl.
Günaydiiiiin Hayatiiiiimm
bu Mesajım Sanaydı çingenem Hani Kutuplaşma Diyon Ya Nasip Te Yazmış Bi Sürü Kutuplaşma Bunun Neresinde Evet Doğru Diyor Esmam Biz Yokken Geliyosun Yazıyosun Sonra Kutuplaşma Diyosun Bide Farkındamısın Hep Olumsuzsun Oysa Biz Neler Neler Yaşadığımız Halde Hala Umudumuzu Yitirmedik Birbirimize Destek Olmaya Devam Ediyoruz Ne Kutuplaşmasından Bahsediyon Ya Dilek Daha Yeni Zuzu Desen öyle Ama Onlar Hergün Geliyorlar Yazıyorlar Ne Bileyim Böyle Dedin Ya çok Kırıldım Sana Ya Burası Sonuçta Bir Site Kimse Kimseyi şahsen Tanımıyor Ki Allah Allah Sen De Bizdensin Bebiş özlemiyle Yanan Herkez Bizden Kutuplaşma Asıl Bu Bizi Bir Araya Getiren Bu Bak Hepimiz Bir Sorunumuz Varsa Yazıyoruz Tamam Ama Yoksada Burdayız Ve Biz Bir Aileyiz Lütfen Böyle Düşünmeyelim Harbi Kırıldım Sanaaaaaaaaaa
Bende Kirildim Kirilganlikla Biraz Ağir Seyler Yazdim Ama Gerçekleri Yazdiimmm Dost Aci Söylermiş
ya Kızlar Tammm Sustum Gene Biz Haksızız Konu Kapandı Acılmamk üzere

Ama Birşey Söyleyip Kaçilirmi Canim Ya Bak şebnem Yaziyo Ben Yaziyorum Ayşe Yaziyo Bu Arada Ben Esma şebnem Love Ayşede Ameli Biraz Pozitif Olki Kendini üzme Olurmu Canim

günaydın dilek var mı sende gelişme

Günaydın canım benimmm.. :1hug:
yaklaşık 1 hafta var reglime.....
umutlanmak da istemiyorum ama heyecan ile bekliyorum test yapmamak için zor tutuyorum kendimi hem erkende sanırım...
daha önceleri bişiler hissetmiştim sanırım psikolojik imiş... :KK43:
şimdi normal olarak reglden önceki göğüs şişmesi var ama biraz erken şiştiler o kadar...
bu arada ilgine teşekkür ederim...
a.s. :nazar:

inşallah arkadaşım hepiniz için dua ediyorum
ama kendim için biraz endişeliyim aslında
dünkü b-hcg testi 73 çıkmış doktor cumartesi tekrar yapmak gerekiyor dedi
eğer yükselme olmazsa riskli bir durummuş çünkü küçük olduğundan ultrasonda gözükmüyor
kötü ihtimal dış gebelik falan :KK43:(
inşallah hayırlısı olur

tebrikler derya senin adına çok sevindik....sürpriz yaptın mı bari eşine tepkileri söylesene......
dilek umarım seninde sevinçli haberlerini yakın zamanda alırız.....
nesli sende daha relax ol canım biz her zaman birbirimizin yanındayız....
şebnem olmadı be gülüm poşetlerde işe yaramadı...tekrardan hoşgeldin canım benim...
esmacım biricik neferimiz....senin sayfaya yaptığın katkıları kimse yadsıyamaz.....
ayşecim eli sopalım ama yufka yüreklim günaydın fittt hatunum benim.....
başka varmı uyanık olup göremediğim

eğer yükselme olmazsa riskli bir durummuş çünkü küçük olduğundan ultrasonda gözükmüyor
inşallah hayırlısı olur

aklına getirme bence kötü durumları...
duyduğuma göre bazılarında bu durumlar yaşanabiliyor... ama düzeliyor...
belki geç yumurladın ve geç döllenme oldu şu anda değer az olabilir zamana bırak göreceksin düzelecek iyi düşünceler iyi sonuçlar doğurabilir moralini bozma sakın...

inşallah hayırlısı olur

bence endişelenme canım çünkü hamişşşşşşşşşsinnnnn allah hayırlısını sağlıklısını versin:nazar:

X