Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

meraba arkadaşlar testimin sonucu negatif çok üzüldüm ama mutlu rölü yaptım herkese eşimde üzüldü ama ikimizde birbirimize belli etmiyoruz sağlık olsun ne diyim daha hastalanmadım bakalım ne gün gelecek bizim kırmızı kart artık öylesine yapıcam ve gün falan saymıycam üstüne düşünce olmuyo hayırlısı o geleceği zamanı biliyodur....senağlama senağlama senağlama

kızlar ben artık buraya girmeyi düşünmüyorum.kaç kez yazdım ama yazdıklarıma cvp alamadım.hep belli kişiler birbiriyle konuşuyor.oysa buraya uğradığımda kendimi ii hisstemeye başlamıştım.kendinize ii bakın kızlar.inşallah allah gönlünüze göre verir.....

canım katılıyorum sana bende bazen senin gibi düşünüyorum ama bosver sıkma canını alışırsın ben alıştım ben sorarım seni

günaydın arkadaşlar!
benim yine bi sorum olacak.2 gündür tansiyonum çok düşük dün 8-6 önceki gün 9-5 çıktı doğal olarak mide bulantım da vardı ve 2 gündür de ayaklarım ve göğüsüm ağrıyor.bu sabah ayak ağrım arttı...acaba diyorum bu yumurtlama belirtisimi bugün 11.günüm.

canım katılıyorum sana bende bazen senin gibi düşünüyorum ama bosver sıkma canını alışırsın ben alıştım ben sorarım seni

kızlar aşk olsun yaaaaaaaa neden böyle dşünüyorsunuz biz sabahdan akşama hatta gece yarılarına kadar burdayız ecü deyip kaçmıyoruzzzz o yüzden sorlarımızın cevabını alıyoruz alamadıysak tekrar tekrar soruyoruzz kimi zaman işimiz oluyo geçmişi okurken atlıyoruz bazı konuları ama burda ona cevap vermeyelim buna cevap verelim diye birşey yok ben buraya gireceğim diye işimi bırakıyorum bazen yetişmiyo yada geç bitiyo ama burda gruplaşma falan yok bize zaman ayıranla bizde zaman ayırıyoruz bende buraya geleli 1 ay oldu daha birçok kişi birbirini tanıyordu bende kendimi sıkıştırdı hemen aralarına hatta kimse kimsenin ismini bilmiyordu isimlerimizi biliyoruz kardeş oldu artııkk ne zaman adet olup ne zaman yumurtlayacağımızı biliyoruz peki tamamda nasıl biliyoruz zaman ayırıyoruz arkadaşlar lütfeennn bizi yalnış anlamayın aramıza gelip bizimle sohbet etmek isteyen herkese sayfamız açık ama kimsenin olmadığı bir vakit girip yazarsanız cevabı hemen alamazsın kusura bakmayın kırıcı olmak istemem ama hiç sizin düşündüğünüz gibi düşünmedim ilk düşünen arkadaşlar sizlersiniz neden acabaaaaaCADIARZU benim kusuruma bakmayııııın kalbinizi kırmak değildi maksatımm ama yalnış düşünüyorsunuz onu bilin yeter

günaydın arkadaşlar!
benim yine bi sorum olacak.2 gündür tansiyonum çok düşük dün 8-6 önceki gün 9-5 çıktı doğal olarak mide bulantım da vardı ve 2 gündür de ayaklarım ve göğüsüm ağrıyor.bu sabah ayak ağrım arttı...acaba diyorum bu yumurtlama belirtisimi bugün 11.günüm.

tansiyon neden düşer yumurtlamayla alkası yoktur herhalde canımm sıcaklardan falandır kendine dikkat et akıntın çokmu ne durumda akıntının yoğun olduğu günler yumurtlama günleriii

anaaaa bir günaydın diyemedimmmmm
GÜNAYDIN CANLARIM
NEREYE KIZ EMEL TEMİZLİKMİ YAPACANNN YİNEEE

tansiyon neden düşer yumurtlamayla alkası yoktur herhalde canımm sıcaklardan falandır kendine dikkat et akıntın çokmu ne durumda akıntının yoğun olduğu günler yumurtlama günleriii

akıntı yok gibi.yani hani yumurta akı gibi olur ya ondan yok ama günlük ped kullanıyom her zaman bakıyorum pedde biraz oluyo gibi ama gözle görülür yumurta akı gibi yok henüz.bir de kasıklarım acayip ağrıyor bugün anlmadım ki.bu ay da olmazsa gelecek ay doktora gidecem ya.hiç gitmedim gitmek de istemiyom ben.doktorlardan korkarım bişiy falan derler diye.

HERKESLER UYUYO EMEL TEMİZXLİĞE BAŞLADI İŞE GİDENLERDE DAHA FIRSAT BULUP AÇAMADI SİZLERİ BEKLİYORUUUUMMM AYOOOOLLL HADİ ÇABUUK BAKAAYIM ALMAYAYIM OKLAVAMI ELİME YADA ALAIYIM SİZİ OKLAVA PAKLAR :eek:klava: :eek:klava:

akıntı yok gibi.yani hani yumurta akı gibi olur ya ondan yok ama günlük ped kullanıyom her zaman bakıyorum pedde biraz oluyo gibi ama gözle görülür yumurta akı gibi yok henüz.bir de kasıklarım acayip ağrıyor bugün anlmadım ki.bu ay da olmazsa gelecek ay doktora gidecem ya.hiç gitmedim gitmek de istemiyom ben.doktorlardan korkarım bişiy falan derler diye.

dr. hepimizin korkulu rüyasıııı ama onlarsızda olmuyo canım kasıkların ağrıyorsa yumurtlama olabilir ama bizim kızlar ateş ölçme yöntemini deniyorlar internette var onu bir araştır derim sana

X