Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

anladım o zaman benim bu ay şansım var ben 28inde başlayayım o zaman 3üne kadar 3ü dahil mi?
sorma ayşeciğim bi üzdüler beni :çok üzgünüm:bende kapriz yaptım hepsi döküldü sayfayaa.s
tabi gülüm, üçü kesin olsun.. hadi inşallah:asigim:
arkadaşlar ben gidiyorum sorunum olursa gelirim artık sorunum ne zaman olursa olmazsa herkes kendisine iyi baksın öpüyorum hepiniziiiii
haydaaaa bak valla kızıyorum ya:eek:klava:
şöle bi oku bakalım yazdıklarını, haksız mıyım?
nasibin yerine koyup oku ama:dilcikar:
sen daha beter nazlı çıktın yaf:dilcikar:
sen de mi hamişsin nesin

anladım o zaman benim bu ay şansım var ben 28inde başlayayım o zaman 3üne kadar 3ü dahil mi?
sorma ayşeciğim bi üzdüler beni :çok üzgünüm:bende kapriz yaptım hepsi döküldü sayfayaa.s

eğer yumurtlaman 3 ündeyse şöle de olabilir, 29haziran-1temmuz-3temmuz

esmacım ben de sizi özledim canım kıyamam sana kim kızdırdı seni ben varya onlarııııııı:eek:klava::eek:klava:
nasipim şu testi yenile yahu ben de merak etmeye başladım şimdi tipik olacak biraz ama burası türkiye olur arada böyleeeeeeea.s.
aylinim kız sen mi kızdırdın yoksa esmamı bak kociş gidiyo demem:eek:klava:
anaaa çok özlemişim harbiden oklavamı yaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:
o da beni kızdırdı, dövcen mi gel gel:eek:klava:
ben muhabbetten sıkıldım demedimki öyle birşey aklımdan bile geçmediiiii biz burda birbirimizin derdini dinlemek için burdayız zatennnnnn yalnış anlaşılmayada başladım
yaf sıkıllllldıııııımmmm ben nerde aşyeeeeee diyen kim:kızgın:

zaten buraya yazacam diye kocişle bozuk attık birbirimiseeesenağlama
şu dilekçeye bi göz at dedi,tamam bi dk bi dk derken kızdı kendi oturdu başınasenağlama

Vallahi Aciyorum Kocana Kafayi Yemiyor Senin Yaninda

nedenmiş canım:kızgın:
arada dışarda yemek benim de hakkım
hem bugün bu sıcakta taaaaa çarşıya git gel yoruldum yaaaa
anlayışlıdır benim koçişşşşş kurban olurum onaaaaaaaaaa
senin nazın geçmiyo galibaaa:roflol::roflol::roflol:

du gidim de gönlünü alim:asigim:
esma kıs hadi sen de benim gönlümü al, öp de barışalımnaniknanik

nedenmiş canım:kızgın:
arada dışarda yemek benim de hakkım
hem bugün bu sıcakta taaaaa çarşıya git gel yoruldum yaaaa
anlayışlıdır benim koçişşşşş kurban olurum onaaaaaaaaaa
senin nazın geçmiyo galibaaa:roflol::roflol::roflol:

KIZ BENİ KIZDIRMA NİYE GEÇMESİN KOCAMA NAZIM :eek:klava:

aaa kkızlar herkesın bugun alınganlık gunumu yaaa...neyse ben kacıyorum kızlarr hepınııssssıı cok öpüyorum.muckkkk

KIZ BENİ KIZDIRMA NİYE GEÇMESİN KOCAMA NAZIM :eek:klava:

bana ne bana ne kızdırdın beni kızdırırım seni işteeeeeeee:1closedeyes::1closedeyes:
ya canım sıkkın azcık kız sen de öyle yazınca gırgır yapyoz herhalde Allah Allah:eek:klava::eek:klava:
aslında bugün bi arkadaşımın düşük haberini aldım moralim bozuktu çarşıda da oyalandım biraz o yüzden korkularım su yüzüne çıktı çünkü ama şimdi geçti biraz da abartmam bundan bende böyle yeniyorum korkularımı işte idare edin artıkkka.s.

aldım kocişin gönlünü:dance:
ama esma benim gönlümü almadı hala:dilcikar:

ben küstüüüüm benim gönlümü alın yada almayın benim sorunum yokki gönül almaya gerekde yok
ayrıca beni bir siz anladınız sizde yalnış anladınız kızlarrrr
içim sıkılıyo içimmmmmmmmmmmmmmm ayşe delisi içime iyi geliyo,

bana ne bana ne kızdırdın beni kızdırırım seni işteeeeeeee:1closedeyes::1closedeyes:
ya canım sıkkın azcık kız sen de öyle yazınca gırgır yapyoz herhalde Allah Allah:eek:klava::eek:klava:
aslında bugün bi arkadaşımın düşük haberini aldım moralim bozuktu çarşıda da oyalandım biraz o yüzden korkularım su yüzüne çıktı çünkü ama şimdi geçti biraz da abartmam bundan bende böyle yeniyorum korkularımı işte idare edin artıkkka.s.
ayy yasık ya, Allah sabır versin..
aylint son adet tarihim 15 haziran yaz bakalım benide
gülüm listeyi nasip yapıyo..
ama öyle bi dedinki başüstüne komutanım diyesim geldi:roflol::roflol::roflol:

kusura bakma canım ya

ben küstüüüüm benim gönlümü alın yada almayın benim sorunum yokki gönül almaya gerekde yok
ayrıca beni bir siz anladınız sizde yalnış anladınız kızlarrrr
içim sıkılıyo içimmmmmmmmmmmmmmm ayşe delisi içime iyi geliyo,

ana harbi beni özlemiş canimmmmmmmm kıyamam sana ama ne öyle deli falan ayıp oluyo azcık Allah Allah bi bak bakem varmı benden akıllısııııı:roflol::roflol::roflol:

X