Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar çıkmam lasımm:a015:
hadi sıkmaın kendinisii, siz devam edin ben inşallah yarın okur cevaplarımma.s.
olur arada tartışma, dost acı söler, en büyük dostluklar büyük kavgalardav doğar vs.vs.:roflol:
hadi biz birbirimise destekis burda, öptüm hepinisiia.s.:enbuyukkk:

kavga falan yok ortada avukat hanım bizde onu diyoruz destekis birbirbirimizede

ayşem nasipim gülşenim nazmiyem sibelim sinemim neslim çağlam şebnemim aylinim daha unuttuklarım nerelerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ya esma bigüzel döşedim hepsi silindisenağlamasenağlama tekrar yazmaya üşendim :eek:hadi bırakak bu konuyu nerde kalmıştık canımmmmmm:1hug:
ya valla esma harbi kırılmaya başladım, uzatmak istiyosan sen bilirsin..
çıktım ben,hoşçakalın:enbuyukkk:

ayşem nasipim gülşenim nazmiyem sibelim sinemim neslim çağlam şebnemim aylinim daha unuttuklarım nerelerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sana nasihat çekmekte canım ama sitenin azizliğine uğradı silindi gitti bana ne yaaaaa
birazdan da kociş gelir zatennnn
çok üzgünüm istemeden seni dün gece aldattım
inan bana bütün sabah pişmanlıktan ağladım
aşk herşeyi affeder mi
bebişim zamanla gelirmi
bunca mesajın hatrına aşk herşeyi affeder miiiii
ya aklıma bitek bu geldi napam idare ediver gariiiiiiiii:roflol::roflol::icecream::icecream:

gülümse hadi gülümse bulutlar gitsin
yoksa biz nası bebişleniriz hadi gülümse
belki rahme bir sperm gelir bir güzel oğlan olur buluşunca
reglin değişir 9 ay ertelenir
gülümse
tut ki karnım acıktı esmam bana küstü tüm site bana küstü
bir bebişim bile yok anlıyormusun
hadi gülümseeeee
bu uydu sankiiii:dance::dance::roflol::roflol::roflol:

gülümse hadi gülümse bulutlar gitsin
yoksa biz nası bebişleniriz hadi gülümse
belki rahme bir sperm gelir bir güzel oğlan olur buluşunca
reglin değişir 9 ay ertelenir
gülümse
tut ki karnım acıktı esmam bana küstü tüm site bana küstü
bir bebişim bile yok anlıyormusun
hadi gülümseeeee
bu uydu sankiiii:dance::dance::roflol::roflol::roflol:

mükemmel olmuş canım

anaa yine kimse kalmamış şimdi bide ben küscem ama tam küscem haaaaaaaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
ya zaten kociş gelecek bi ses verin huuuuuuuuuuuuu:eek:klava::eek:klava:
aklımı sizde bırakmayın yahuuuuuuu
yoksa ciddi ciddi küserim bakkkkkkkkkkkkkkkk:a015::a015:

anaa yine kimse kalmamış şimdi bide ben küscem ama tam küscem haaaaaaaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
ya zaten kociş gelecek bi ses verin huuuuuuuuuuuuu:eek:klava::eek:klava:
aklımı sizde bırakmayın yahuuuuuuu
yoksa ciddi ciddi küserim bakkkkkkkkkkkkkkkk:a015::a015:

yaaaaa yemek yapıyorum kayın validem yok alışmıştım hazır yemeğe şimdi yemek yapıyooommm

ya valla esma harbi kırılmaya başladım, uzatmak istiyosan sen bilirsin..
çıktım ben,hoşçakalın:enbuyukkk:

kız ayliinn ne dedikk şimdiiiiiiiii beni neden yalnış anlıyorsunuz ne kavgası dedimmmm yaaaaa:sm_confused:

ben tersim bugün anlaşıldı yarın hiçbşirşey olmamış gibi görüşelim mümkünse hepiniz öpüldünüzzz

yaaaaa yemek yapıyorum kayın validem yok alışmıştım hazır yemeğe şimdi yemek yapıyooommm

hehe darısı benim başımaaaaaaaa:dance::dance:
aslında pazar misafir geldi alışveriş yapamadık dolap tamtakır yani bugün çarşıda kociş ne der beğenirsin "ayşe hazır çarşıdayken alışverişide yap bari"inan dumura uğradım bu sıcakta onca yolu torba torba yükle yürüyecem kimmmm bennnnn nahhhhhhh bilmem anlatabildim mi sonuç:ayşe mutfağa girmekten yırtar nokta.:roflol::roflol::roflol:

hehe darısı benim başımaaaaaaaa:dance::dance:
aslında pazar misafir geldi alışveriş yapamadık dolap tamtakır yani bugün çarşıda kociş ne der beğenirsin "ayşe hazır çarşıdayken alışverişide yap bari"inan dumura uğradım bu sıcakta onca yolu torba torba yükle yürüyecem kimmmm bennnnn nahhhhhhh bilmem anlatabildim mi sonuç:ayşe mutfağa girmekten yırtar nokta.:roflol::roflol::roflol:

akıllı kadınsın sekerim ne diyeyim

valla çorba yaptımmm benim kociş tam bir kısır hastası herzaman yapamıyorum malüm bugün ona kısır yapıyorum nar ekşili falan zaten başka birşey yapsamda yemezzz kısır varkennnnn

nar ekşili kısıra bende hayır demem vallahi ben soslu makarna yapacağım

X