Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben küstüüüüm benim gönlümü alın yada almayın benim sorunum yokki gönül almaya gerekde yok
ayrıca beni bir siz anladınız sizde yalnış anladınız kızlarrrr
içim sıkılıyo içimmmmmmmmmmmmmmm ayşe delisi içime iyi geliyo,

yaaaa deme öyleeesenağlama
bakma bana,ne demiş recep ivedik üstadımız:
"agresifiiiiim gomplekisliyiiiiiim amma perdelerimi galdırdıımda kedi gibi bir insanım":roflol:
e gülüm ama yanlış anlattın sen de kendini,sen de desene ööööyle,öyle bi dedinki, sıktınız artık der gibi, önce ne nazlısınız dedin, sonra başka benzer bişe, bişe demedim üstüne de öyle diyince ipler koptu bende,yasık nasip kocişle de bozuk,dertlendi diye konuşuyossken:sm_confused:

ana harbi beni özlemiş canimmmmmmmm kıyamam sana ama ne öyle deli falan ayıp oluyo azcık Allah Allah bi bak bakem varmı benden akıllısııııı:roflol::roflol::roflol:
bu cevabı vermesen şaşardım,kaçar mı gülüm senden, akıl küpü maşallah:nazar:
asker eşi vesselam yoksa müstakbel asker eşi mi demem lazım kız aylinim :dance:
müstakbeeeeelsenağlama

ben küstüüüüm benim gönlümü alın yada almayın benim sorunum yokki gönül almaya gerekde yok
ayrıca beni bir siz anladınız sizde yalnış anladınız kızlarrrr
içim sıkılıyo içimmmmmmmmmmmmmmm ayşe delisi içime iyi geliyo,

pişşşşt kısa.s. hadi yine yufka yüreğime dokundunsenağlama

ana harbi beni özlemiş canimmmmmmmm kıyamam sana ama ne öyle deli falan ayıp oluyo azcık Allah Allah bi bak bakem varmı benden akıllısııııı:roflol::roflol::roflol:
ya ağlamak istiyorum ben neden bilmiyorum ayşeciğimmmm cidden içim sıkılıyo inş. kötü bir haber falan almam
yaaaa deme öyleeesenağlama
bakma bana,ne demiş recep ivedik üstadımız:
"agresifiiiiim gomplekisliyiiiiiim amma perdelerimi galdırdıımda kedi gibi bir insanım":roflol:
e gülüm ama yanlış anlattın sen de kendini,sen de desene ööööyle,öyle bi dedinki, sıktınız artık der gibi, önce ne nazlısınız dedin, sonra başka benzer bişe, bişe demedim üstüne de öyle diyince ipler koptu bende,yasık nasip kocişle de bozuk,dertlendi diye konuşuyossken:sm_confused:

neyse boşverin beni ben nasip nazlı dedim ayrıca dedimki sen nazlısın bebeğinde nazlı anasın abak kızını aldiye boşa dememişler dedimm boşver unut gitsin kafanıza tokadan başka birşey takmayın beni hiç takmayın

ya ağlamak istiyorum ben neden bilmiyorum ayşeciğimmmm cidden içim sıkılıyo inş. kötü bir haber falan almam

neyse boşverin beni ben nasip nazlı dedim ayrıca dedimki sen nazlısın bebeğinde nazlı anasın abak kızını aldiye boşa dememişler dedimm boşver unut gitsin kafanıza tokadan başka birşey takmayın beni hiç takmayın
aaaaaa geri çıkartıcam oklavayı ama:eek:klava: tez vakit normale dönüleee:eek:klava:
kıs valla sen en nazlımızmışın yaf:bbo:

aaaaaa geri çıkartıcam oklavayı ama:eek:klava: tez vakit normale dönüleee:eek:klava:
kıs valla sen en nazlımızmışın yaf:bbo:

lülülülülülülülülülülülülülülülülülü nazlı değildim yada ben böyle değildim yaşarken oldummm gibi birşey sen bana sorunun yok dedinnnnnnnnnn:eek:klava: nasıl yok haaaaaaa nasıl nyumurtalıklar çalışmıyo ilaç içiyorum dr. herşey normaldi nasıl olmadı beceremedinizmi diyo benim aklımdan tüplerimim tıkanıkmı acaba sorusu hiç gitmiyoki öyleyse sadece tüp bebek oda olursa oda sıra ne zaman bize gelirse ayrıca yeni evliyim bilmiyorum üstünden kaç sene geçmesi gerekiyoo eşim kafana yakma diyo onu üzmemek için ona anlatamıyorum korkularımı test yaptım yine negatif kilo aldım çirkinleştiim eşimle fazla vakit geçiremiyoruuuuummmmmmmmmm daha sayayımmı buraya sizlerle paylaşmak rahatlamak için giriyorum zaten buranın amacı o değilmi değilse gideyiiiiiim

hadi biras gülelim:dance:

"# Kadının Günlüğü
Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum.

Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var.

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız.. Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş.

Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.Belki de kilo alıyorum.

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

# Erkeğin Günlüğü :
Öff be, FENERBAHÇE YİNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi..."

işte biz kadınlar ve alınganlığımıssss

lülülülülülülülülülülülülülülülülülü nazlı değildim yada ben böyle değildim yaşarken oldummm gibi birşey sen bana sorunun yok dedinnnnnnnnnn:eek:klava: nasıl yok haaaaaaa nasıl nyumurtalıklar çalışmıyo ilaç içiyorum dr. herşey normaldi nasıl olmadı beceremedinizmi diyo benim aklımdan tüplerimim tıkanıkmı acaba sorusu hiç gitmiyoki öyleyse sadece tüp bebek oda olursa oda sıra ne zaman bize gelirse ayrıca yeni evliyim bilmiyorum üstünden kaç sene geçmesi gerekiyoo eşim kafana yakma diyo onu üzmemek için ona anlatamıyorum korkularımı test yaptım yine negatif kilo aldım çirkinleştiim eşimle fazla vakit geçiremiyoruuuuummmmmmmmmm daha sayayımmı buraya sizlerle paylaşmak rahatlamak için giriyorum zaten buranın amacı o değilmi değilse gideyiiiiiim

oh be nihayet normale döndün:1shok:
lülülülülülü bi derdini unuttunnn,sen de ascık delisinnn deliiiiiilülülülülülü
gülüm yaf sne kaç aydır deniyon?
hem yumurtalık çalışmasa dr niye herşey normal diyo?

ahanda geliyo oklava bende saymaya başlayam mı:eek:klava::eek:klava:
7 senedir çocuk özlemiyle yanıyommmmmmm hangisi daha zor karar veremiyom hiç hamiş olmamak mı düşük yapmak mı yoksa kızımın kollarımın arasıda... neyse çalış çabala boşa çıkmasımı göbeğimin iğnelerden delik deşik olmasımı..
açtırmayın kutuyu söyletmeyin kötüyü o kadarrrrrrrrr:eek:klava::eek:klava:

hem o nası dr ya ne demek beceremediniz mi:eek:klava: o nası bi moral bozmak ya:kızgın:

oh be nihayet normale döndün:1shok:
lülülülülülü bi derdini unuttunnn,sen de ascık delisinnn deliiiiiilülülülülülü
gülüm yaf sne kaç aydır deniyon?
hem yumurtalık çalışmasa dr niye herşey normal diyo?

sadece ilaçla çalışıyo yoksa tık yok benimkilerde ondada olmuyo nedn olmuyo olmuyo işdeeeeee senağlama

7 senedir çocuk özlemiyle yanıyommmmmmm hangisi daha zor karar veremiyom hiç hamiş olmamak mı düşük yapmak mı yoksa kızımın kollarımın arasıda... neyse çalış çabala boşa çıkmasımı göbeğimin iğnelerden delik deşik olmasımı..

valla gülüm helal sana ne diyim...
inşallah temmuza hamiş ol sena.s.

yaaaaa kızma tamam canımmm sende ilk baştan beri böyle düşünüyorsun değilmi olmuyo neden olmuyo herkes bebek bekliyo senin yaşadıklarını rabbim kimseye yaşatmasın ayşeciğim sana ikiz bebekler versin inş.ama ne zaman bebek istersen bu sorular kafanın birr köşesinden kemirmeye başlıyo işde bu iş böyle hepiniz çok iyi biliyorsunuz yok falaqn deyip yalan söylemeyinn

sadece ilaçla çalışıyo yoksa tık yok benimkilerde ondada olmuyo nedn olmuyo olmuyo işdeeeeee senağlama

kaç aydır deniyosunuz?
bence senin en büyük engelin çok stres yapmışın..
gülüm biraz rahat olmaya çalış, takmamaya, eşinle mutlu,bebek düşünmeden birlikte ol..
ve dua et..
bak gör nası geliyo bebiş inşallah

yaaaaa kızma tamam canımmm sende ilk baştan beri böyle düşünüyorsun değilmi olmuyo neden olmuyo herkes bebek bekliyo senin yaşadıklarını rabbim kimseye yaşatmasın ayşeciğim sana ikiz bebekler versin inş.ama ne zaman bebek istersen bu sorular kafanın birr köşesinden kemirmeye başlıyo işde bu iş böyle hepiniz çok iyi biliyorsunuz yok falaqn deyip yalan söylemeyinn

ben de bi ara çok düşünüyodum, olmadı bak iki aydır da kist çıktı, rahat olmak lazım ben onu anladım..

gülüm ya daha test yok rahim filmi yok bak bende hepsi var doktora göre sorunda yok ama bebiş de yok yok yok
bence sende de problem yok böyle kafaya takarsan stresten de olmaz zaten bizimki büyük bir ihtimalle o yüzden olmuyo çünkü oluruna bırak biraz canım testleri yaptır filmi çekil ama fazla kafana da takma kaç kez dicem ya ben olmaz dediğimde oldu çalışma bile yoktu diyeeeeeeeeee:eek:klava::eek:klava:
mevlam verince tek çalışmayla bile veriyo iştee:roflol::roflol:
canım bekle bakam belki de boşa konuşuyoz değil miiiiiiiia.s.

kaç aydır deniyosunuz?
bence senin en büyük engelin çok stres yapmışın..
gülüm biraz rahat olmaya çalış, takmamaya, eşinle mutlu,bebek düşünmeden birlikte ol..
ve dua et..
bak gör nası geliyo bebiş inşallah

testler olmadan rahatlamam mümkün değil benimmmm o zamanda zaten göreceğiz

kızlar çıkmam lasımm:a015:
hadi sıkmaın kendinisii, siz devam edin ben inşallah yarın okur cevaplarımma.s.
olur arada tartışma, dost acı söler, en büyük dostluklar büyük kavgalardav doğar vs.vs.:roflol:
hadi biz birbirimise destekis burda, öptüm hepinisiia.s.:enbuyukkk:

X