Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yanı haklısın canım hamişliğin herdakıkasını bırlıkte yasayın.asker yolu beklemnın ne demek oldugunu cok ıyı bılırım ama evlıyken bu dahada zordur emınım.
allah yardımıcınz olsun canım.inş çabucak gıder gelır.
şimdi sen boyle dusunmeye baslayınca bebiş te cıkıp gelırmısşşş hehe:dance::dance:
hiiiiç belli olmass bu bebişlerin işi:roflol::emir_bebek: hayırlısı olsun..
oh valla 2 saat yokluğumda döktürmüşsünüz yine ben geldim diye konuşmamazlık yapında yeminim olsun bir daha girersem
hoşgeldin ablama.s.
kim döktürmüş?? ascık gülelim die birs şebeklik yaptıkk işte

yaaaaaaa ben de çokk istiyoodum birlikte geçirelim o dönemi diye hayal kuruyodum:çok üzgünüm:
hiiiiç plan yapmamak lazım,belli olmuyoki..
bi de gülüm yaşta geldi 29 a.. bilmem anlatabildim mi:1no2: ama evet plan yasak di mi,Allah bilir..
çalışmalara devam tabee:eek:
oyyyyyyyy minicikin fotosu da mı varr:asigim: yesinler onu,hadi bekliyoss:nazar:
sen cvp vermedindi bana,ultrasonu karnından mı çektiler?
canım hayırla gitsin hayırla gelsin inş
oh valla 2 saat yokluğumda döktürmüşsünüz yine ben geldim diye konuşmamazlık yapında yeminim olsun bir daha girersem

hoş geldin canımm ne zaman konuşmuyoruz kızzzz aşk olsun

sibelcim önce sen tebrik ederim ve bizi teyzoş yaptığın için tşklera.s.yeğenimize iyi bak
tabii kendinede

aylincim üzülme hayatım sayılı gün çabuk geçer sen biran önce bebiş yap teskeresinde bebişinle karşılamaya gidersin aşkım aşkım

ben biraz kitap okudum okurkende uyuyup kalmışım koçiş içerde tv izliyor baktım pc boş oğlan yok sıpladım hemen:roflol:

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLARemir_bebek::

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN güzel hamişimiz :emir_bebek:
Sefamolsun_______________:

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER:nazar:

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
RUMELİLİ_________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
güngüneş_________________30 HAZİRAN

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR::nazar:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz
Ameli........................................17 Temmuz
apexnasip.................................17 Temmuz
nazers......................................17 Temmuz
aylint........................................22 Temmuz
zuzu79.....................................27 Temmuz
güzelkız MS..............................30 Temmuz
duygu2008...........................
Rahel...................................
çağla27...................................

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM......

Son düzenleme:
sibelcim önce sen tebrik ederim ve bizi teyzoş yaptığın için tşklera.s.yeğenimize iyi bak
tabii kendinede

aylincim üzülme hayatım sayılı gün çabuk geçer sen biran önce bebiş yap teskeresinde bebişinle karşılamaya gidersin aşkım aşkım
hayırlısı olsun ablam..

aylincim umarım herşey gönlünüzce olur.....benim eşimde 4 ay önce geldi askerden ve hayırlısı allahtan ama bence bebek işini askerlik sonrası düşünürsen sanki daha iyi olur...tabikii gelene gelme demek olmaz ama sanki biraz yanında,yakınında olması eşinin kişiyi daha fazla rahatlatır.....allah her daim yardımcın olsun canım aldığınız tüm kararlarda

kızlarr benim reglm de 3 temmuz.ama bu aydan pek ümitli değilim.evde duramadığımız için pek çalışamadık açıkçası.yumurtlama günü bi gün öncesi bir çalışma hareketimiz olmuştu.başka da yok işte.şimdi 21.gün de falanım ama ümitsiz vakka çalışsak da boş herhaelde :KK43:

aylincim umarım herşey gönlünüzce olur.....benim eşimde 4 ay önce geldi askerden ve hayırlısı allahtan ama bence bebek işini askerlik sonrası düşünürsen sanki daha iyi olur...tabikii gelene gelme demek olmaz ama sanki biraz yanında,yakınında olması eşinin kişiyi daha fazla rahatlatır.....allah her daim yardımcın olsun canım aldığınız tüm kararlarda
canımmmm sağolun ya hepiniza.s.:enbuyukkk:
ne mutlu sana,eşin yapmış dönmüş,darısı başıma..
bebek beni de düşündürdü, bi yandan aylarca ertelemek zor geliyo diğer taraftan da kocam yanımda yokken hamişlik bi de ilk gözağrımız olacak..
çalışmaları bırakmıcam ama,Allah hayırlısını bilir..

ovülasyon tarihinden bi kaç gün sonra kasıklarıma ağrı girdi ve 10 gün devam etti
adet sancısı gibi değildi ve kesin üşüttüm eyvahhhh oldum tabi..
hap kullanmam gerekecek diye çok korktum
adete 1 hafta kala ağrı kesildi
sonra bel ağrısı ama her dakika hissettiriyodu kendini
şüphelendim çünkü adet öncesi sadece kasıklarım ağrırdı
ve gidip fortel gebelik testi alıp yaptım negatif :KK43:((
kahroldum ama nasip temmuza demekten başka çare yoktu
21 haziran günü kendi kendime bugün gelecek kırmızılar ne göğüs ağrısı var ne başka belirti diye geçirdim içimden
allah allaaah hala yok kırmızııı
pazar oldu hala yok
p.tesi oldu yooook
dayanamadım ve ucuz testlerden aldım
ilk anda çıkmadı bi dolandım odada ve tekrar baktım o da neee silik çizgi
sonrada kan testi ve 358 sonuç :)))) 3.5 haftalık falan yani

ya bunların hepsi bende de oldu:1shok:

kızlar neden sustunuz ya aaa sıkıldım size neden sustunuz deyip oklava göstermekten
peki konuşmak istemiyorsanız konuşmayın ben gidiyorum bir daha gelmemek üzere kendinize çok iyi bakın
listeyide ayşeye bırakıyorumKötü Kazen

kızlar neden sustunuz ya aaa sıkıldım size neden sustunuz deyip oklava göstermekten
peki konuşmak istemiyorsanız konuşmayın ben gidiyorum bir daha gelmemek üzere kendinize çok iyi bakın

canım gitme ya ben yeni geldim kız sen hamilemisin

kızlarr benim reglm de 3 temmuz.ama bu aydan pek ümitli değilim.evde duramadığımız için pek çalışamadık açıkçası.yumurtlama günü bi gün öncesi bir çalışma hareketimiz olmuştu.başka da yok işte.şimdi 21.gün de falanım ama ümitsiz vakka çalışsak da boş herhaelde :KK43:

çalış şekerim çalış boş duranı allah sevmez :sm_cool:

ya nasipp nereyyyeeeesenağlama bak bende geldım off calmasın artık bu telefonnnÇok üzgünüm çoook

X