Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

mrb.arkadaşlar...çoktandır görüşemiyorduk..17 haziranda regl oldum...bugün 8.günüm..işallah bu ay hamiş olurum.çalışmalara başlayacaz artık siz de dua edin arkadaşlar..

mrb.arkadaşlar...çoktandır görüşemiyorduk..17 haziranda regl oldum...bugün 8.günüm..işallah bu ay hamiş olurum.çalışmalara başlayacaz artık siz de dua edin arkadaşlar..

İNŞALLAH CANIM YA BİRBİRİMİZE DUA EDELİM BELKİ ARAMIZDAN BİRİNİN Kİ TUTARa.s.

ooooooooo kızlar amma kaynatmışsınızz yaa..emel cım hosgeldın gecmısolsun bu arada.
esmacım nasılsın canım

canım hp dua ediyoruz zaten birbirimize
kız emel sende git yat benim için ne olur çok uykum varrr

ooooooooo kızlar amma kaynatmışsınızz yaa..emel cım hosgeldın gecmısolsun bu arada.
esmacım nasılsın canım

nerelerdesin kız sen nazmiye cadısı :eek:klava:
iyiyim canım ama çok uykum var benim kırmızı kartı bekliyorum bakalım ne zaman gelirsee sende ne var ne yok

esmacım nasılsın canım

TEŞEKKÜRLER CANIMIN İÇİ SENDE HOŞ GELDİN AMA HASTALIK DİNLEMEYECEM BU İKİ GÜN ÇÜNKÜ YUMURTLAMA GÜNÜM BİTİYORsenağlama

nerelerdesin kız sen nazmiye cadısı :eek:klava:
iyiyim canım ama çok uykum var benim kırmızı kartı bekliyorum bakalım ne zaman gelirsee sende ne var ne yok

ya canım buaralar bıraz sınırlerım bozuktu pek gorunmedım okumakla yetındım.dur canım belkı vardır kanda da gorunmemıstır nazlılar ya hanıııı:nazar:
ya bende de bısey yok ıste dun klomene basladım gene onumuzdekı pazartesı doktor gene ıgne ve calısmalarr bakalımmm buay ne olacakkkkk

ya canım buaralar bıraz sınırlerım bozuktu pek gorunmedım okumakla yetındım.dur canım belkı vardır kanda da gorunmemıstır nazlılar ya hanıııı:nazar:
ya bende de bısey yok ıste dun klomene basladım gene onumuzdekı pazartesı doktor gene ıgne ve calısmalarr bakalımmm buay ne olacakkkkk

inş. kanda çıkmamıştır ama pek ümidim yok canııımm yasenağlama

inş. kanda çıkmamıştır ama pek ümidim yok canııımm yasenağlama

soylemesı kolay dıyeceksın ama var de umıtsızlıge kapılma pozıtıf dusun.gecen ay ben hep yok yok dedım ve olmadıı.
buay takmıycam dusunmuycem dıyorum ama etrafımdakı herkes hamıle o kadar cok hamıle varkı sınırlerım bu ara ınanılmaz bozuluyo ve hepsı cok sevdııgım ınsanlar yakınlarım ne yapıcam be yaaa.onları gordugum anda aglamak istıyorummmsenağlamasenağlama

ben geldimma.s.

kızlar biraz keyfim kaçtı, hayırlısı gerçi de, kociş acil askerlik planı yapmış,ağustosta gitmeyi düşünüyo, ne dersin diye sordu... senağlama

çok karıştım yaasenağlama

ben geldimma.s.

kızlar biraz keyfim kaçtı, hayırlısı gerçi de, kociş acil askerlik planı yapmış,ağustosta gitmeyi düşünüyo, ne dersin diye sordu... senağlama

hosgeldın canımm.ayy kıyamam asker yoku bekelyecen he.hayırlısı olsun canım ya

hosgeldın canımm.ayy kıyamam asker yoku bekelyecen he.hayırlısı olsun canım ya
amin gülüm besenağlama
bi yandan belki hayırlısı böle diorum bi yandan nasıl geçicek diyorum, gerçi büyük ihtimal kısa dönem olur ama, sen bana sor kısa mı uzun musenağlama
bi yandan da tabi bisim bebişi düşünmedimm diil,
hamiş kalsam da ilk hamişliğimde kaocişim yanımda olamıcakksenağlama
hayırlısı nasılsa onu nasip etsin llahım,sağlıkla gitsin gelsin inşallah..

ben geldimma.s.

hoş geldin canım kocanın askerliği için inşallah hayırlısı olur

ben geldimma.s.

O askere gitmeden hamiş olma birlikte tadını çıkarın şüle benim yaptıım gibi salata yap aşkım meyve getir canım yerleri süpür bitanem dersin çok zevkli oluyor :roflol::roflol:Ama çalışmalara devam haaaaaaaaa korunma sakınnn :eek:klava: Bu arada boşluk bulursam öteki scanner da taratıp koycam kuzumun fotosunu :nazar::nazar:

amin gülüm besenağlama
bi yandan belki hayırlısı böle diorum bi yandan nasıl geçicek diyorum, gerçi büyük ihtimal kısa dönem olur ama, sen bana sor kısa mı uzun musenağlama
bi yandan da tabi bisim bebişi düşünmedimm diil,
hamiş kalsam da ilk hamişliğimde kaocişim yanımda olamıcakksenağlama
hayırlısı nasılsa onu nasip etsin llahım,sağlıkla gitsin gelsin inşallah..

yanı haklısın canım hamişliğin herdakıkasını bırlıkte yasayın.asker yolu beklemnın ne demek oldugunu cok ıyı bılırım ama evlıyken bu dahada zordur emınım.
allah yardımıcınz olsun canım.inş çabucak gıder gelır.
şimdi sen boyle dusunmeye baslayınca bebiş te cıkıp gelırmısşşş hehe:dance::dance:

O askere gitmeden hamiş olma birlikte tadını çıkarın şüle benim yaptıım gibi salata yap aşkım meyve getir canım yerleri süpür bitanem dersin çok zevkli oluyor :roflol::roflol:Ama çalışmalara devam haaaaaaaaa korunma sakınnn :eek:klava: Bu arada boşluk bulursam öteki scanner da taratıp koycam kuzumun fotosunu :nazar::nazar:

yaaaaaaa ben de çokk istiyoodum birlikte geçirelim o dönemi diye hayal kuruyodum:çok üzgünüm:
hiiiiç plan yapmamak lazım,belli olmuyoki..
bi de gülüm yaşta geldi 29 a.. bilmem anlatabildim mi:1no2: ama evet plan yasak di mi,Allah bilir..
çalışmalara devam tabee:eek:
oyyyyyyyy minicikin fotosu da mı varr:asigim: yesinler onu,hadi bekliyoss:nazar:
sen cvp vermedindi bana,ultrasonu karnından mı çektiler?

oh valla 2 saat yokluğumda döktürmüşsünüz yine ben geldim diye konuşmamazlık yapında yeminim olsun bir daha girersem

X