Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

benden laf çıkmazzzzz:dance::dance:
oh olsun zaten bırakırlarmı bizi böyle tek başımızaaaalülülülülülülülülülülülülülülülülülü
ay kız hadi hayırlısııııııı:teytey::teytey:

valla kendileri bilir ayşeciğim konuşmayan kaçırır:roflol:

aylint hiiiiii küstüm ya! bizden gizliniz mi var aşkolsun ikinize de:dilcikar: hani dosttuk hani destektik birbirimize hani her derdimizi paylaşırdık??:kızgın: çook küstüm çok:dilcikar:[/QUOTE .!.:
hani söz vermiştin içmeyecektin
darılsan da sitem etmeyecektinnnnnnnnn
a.s.:roflol::roflol::roflol:

benden laf çıkmazzzzz:dance::dance:
oh olsun zaten bırakırlarmı bizi böyle tek başımızaaaalülülülülülülülülülülülülülülülülülü
ay kız hadi hayırlısııııııı:teytey:
yok ciddi küstüm, kim yalnız bışakmış siziiii:dilcikar:
ne oluyor yavv buradaaa.....çabuk açıklayın ne varsa zaten moralim bozuk olma aşamasında......:a015:
sorma ya çok küstüm,gizli işler çeviriyolar bu ikisi:kızgın:
amaaaan şekercim bize ne di mi, bizi paylaşıcak kadar yakın görmüyolarsa gördükleri yerde dururuz dimi tatlım:dilcikar:

KÖTÜYÜZ BİZ KÖTÜYÜZZZZlaelaelaelaelae:roflol::roflol::roflol:

insanı nasıl işletirmişiz

siz bizle konuşmazsanız bizde sizi böyle işletiriz işte bir daha konuşmamazlık edecekmisiniz:eek:klava:

valla billa
ama dün benim kafamı karıştıran birşey oldu benim regl 1 gün sürdü ve karnımın altı hala sert ayşeye kız sakın üstüne görmüş olmayayım dedim olay bu

siz bizle konuşmazsanız bizde sizi böyle işletiriz işte bir daha konuşmamazlık edecekmisiniz:eek:klava:

kim sizle ne zaman konuşmamış yahu! söleyin ben dövim onu:eek:klava:
amma ve lakin önce yemin bekliyorum işlettiğinize:1closedeyes:
efendim? duyamadım:1closedeyes:

hiiiiiiiiiiiiiiii var ya oklavayı şimdi hakettiniz ikiniz deeeeeeeeee:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
ama öyle kolay yemem,yemin edin işlettinize:1closedeyes:

napak kız kimseden ses çıkmadı yazdım işte zaten ayşenin canı sıkıldı diyesenağlama
ortalık şenlenmedimi biraz hadi söyleeeeeee:dance::dance:
zaten öğleden sonra yokumsenağlamasenağlama
canım sıkılıyor canım siz yanımda olmayıncaaaaaaaa
canım sıkılıyor canım mesajlarıma cevap almayıncaaaaaaaa

valla billa
ama dün benim kafamı karıştıran birşey oldu benim regl 1 gün sürdü ve karnımın altı hala sert ayşeye kız sakın üstüne görmüş olmayayım dedim olay bu

hıııııııı:uhm:
delilerrrrrrrrrrrrrrr:eek:klava:
gıcık oldum haberiniz ola, işlettiniz ki ne işletme:eek:
iyi de ben eskileri okuyom nası kaçtı benden:uhm:
kız sakın üstüne görmüş olmayasınnn hakketen

napak kız kimseden ses çıkmadı yazdım işte zaten ayşenin canı sıkıldı diyesenağlama
ortalık şenlenmedimi biraz hadi söyleeeeeee:dance::dance:
zaten öğleden sonra yokumsenağlamasenağlama
canım sıkılıyor canım siz yanımda olmayıncaaaaaaaa
canım sıkılıyor canım mesajlarıma cevap almayıncaaaaaaaa

oy kıyamaaaaammmmm
sen ağlama dayanamammmmsenağlama
ben seni şimdi iyice bi şenlendircem dur bekle geliyom, oyun sopamızı da yanıma alim de, sonra da nasipe gidelim biraz da onu eğlendirim:eek:klava:
lülülülülülü

oy kıyamaaaaammmmm
sen ağlama dayanamammmmsenağlama
ben seni şimdi iyice bi şenlendircem dur bekle geliyom, oyun sopamızı da yanıma alim de, sonra da nasipe gidelim biraz da onu eğlendirim:eek:klava:
lülülülülülü

gel gel şimdi yanlız çekilmez zaten çarşıya birlikte gidekkkkkkkkkkk:1hug::1hug:

valla billa

inşallah nasip öyle olmuştur.....benimde bu sabah 7.30 da pembe bişey geldi ondan sonrada gelmedi....daha 3 gün var adet tarihime ama ben kendimi adete hazırladım....olursa kısmet artık:1rolleyes:

ben tuvalete gidiyom bi sakıncası yoksa, hani canınız sıkılmıcaksa, dönüşte işletilmiceksemlülülülülülü
yok olmaz diyosanız altıma yapim napim hazır pedliykenlülülülülülü
tübe tübe beni nasıl konuşturdunuz yaf:eek:klava:

gel gel şimdi yanlız çekilmez zaten çarşıya birlikte gidekkkkkkkkkkk:1hug::1hug:
yok gülüm çarşıda eğlendirmem seni rencide olursun:roflol:lülülülülülü
inşallah nasip öyle olmuştur.....benimde bu sabah 7.30 da pembe bişey geldi ondan sonrada gelmedi....daha 3 gün var adet tarihime ama ben kendimi adete hazırladım....olursa kısmet artık:1rolleyes:

hadi inşallah ikiniz de müjde verirsiniz:nazar:a.s.
bu sebeple nasibi eğlendirmeyi şimdilik erteliyorum:))

ben tuvalete gidiyom bi sakıncası yoksa, hani canınız sıkılmıcaksa, dönüşte işletilmiceksemlülülülülülü
yok olmaz diyosanız altıma yapim napim hazır pedliykenlülülülülülü
tübe tübe beni nasıl konuşturdunuz yaf:eek:klava:

izin verilmiştir canım:1closedeyes:
iyi işemelerrrrrrr:roflol::roflol::roflol:

deliyim gözü kara deliyim
yakarım siteyi de yakarım ben
bulurum yine sizi bulurum
olurum inşallah hamiş olurum
YAPARIM BİLİRSİNNNNNNNNNN
:dance::dance::roflol::roflol::roflol:

izin verilmiştir canım:1closedeyes:
iyi işemelerrrrrrr:roflol::roflol::roflol:
puuuu:eek:klava:
ben nasıl konuştum diyom bu kıza bak,maşallah pek açık sözlüdür gülüm:roflol::roflol::roflol:
laf yetiştirecem derken gitmeme hakkaten gerek kalmıcak birazdannnnn:dance:

X