Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben kaçıyorum dizim başlayacak doktorlar
gece görüşürüz sizi seviyorum a.s.a.s.

kızlar bende kacar kociş gelecek gece girebilirsem görüşürüzzzzza.s.

kızlar ben biraz önce bir karar aldım bebişi erteleyeceğim koçiş geldi ve tartıştık canım çok sıkkın sanırım bebiş olayını tekrar düşünsem iyi olacak çünkü sonumuz ne olur bilmiyorum şuan ama yanınızdayım bebiş istemesemde burdayım sizi yalnız bırakmayacağım:1hug:

kız sen nediyosun sakın kendini üzme hersey iysallah yoluna girer rabbim hepimizin yardımcısı olsun sorun ne bilmiyorum ama emin olki kendine yazık oluyo budünyayı bosver ahirette iysallah sen kazanırsın bak bana yinede gülüyorum bak su prcyla anlatayım size kendimi YETER ARTIK DİYE DİYE İNLEDİM HAYKIRDIM SESİMİ DUYAN OLMADI YILLARCA ACIYLA DERTLE SAVASTIM HALİN NEDİR DİYE SORAN OLMADI SÖYLENECEK GİBİ DEGİL DEGİL DOSTLARIM BUYÜZDEN SUSKUNUM BUYÜZDEN DURGUNUM NELER CEKTİM NELER NELER DOSTLARIM BUYÜZDEN SUSKUNUM BUYÜZDEN DURGUN.....COK GÜLEN İNSAN COK AGLAR bosver nasipcim kendine cocuguna bak üzülme kimsedende fayda yok

yaaa kimsecikler anlaşılan
kızzzz sibel senlede yarınn bi ara görüşeceğizz tamammı ya tamam kilolu inekde inek yaniiiii yaaaaaaaa

haydi kızlar iyi akşamlar ben kaçıyorum kociş gelir birazdan yemek yiyeceğiz zaten gelince ütü yaptım yorgunum dostlarııımmmm

günaydın kızlar........adet tarihime 3 gün var ama bu sabah pembemsi bir leke geldi......regl başlıyor mu dersiniz

X