Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

dilek benim belirti olarak sunabileceğim şey mide bulantım canım.....son bir haftadır baş dönmesi ve 2 gündür yoğun bulantım var.....ama kasık ağrısı çok yaşamıyorum.....biraz bel sancıyor arada.....

kız gülşen güzel haberi ver bizehadi bir sen kaldııınnnnnnnn :hooray:

çin işi japon işi bunu yapan iki kişi tak fişi bitir işi...
şimdiiiiiiii nereden başlasak aceppppp
kızlar şu kocişlerin beceriksiz spermleri varya işte onlar koşar adım yumurtaya doğru ilerlerlerrrrrrrr ama bizim yumurta öyle kişiliksiz değil canımmmmm herkezi kabul etmiyo sık eleyip sık dokuyo.....dişine göre bi sperm bulursa ancak kabul ediyo onu..herkeze buyur deseydi zaten ohooooooooo her icraat hamişlikle sonuçlanırdııııı neyse bazımızın yumurtası işi hepten azıtıyo her gelene yok olmaz diyo bizde mecburen araya birini sokuyoruz şu buluşma olsun diyeeeee yani doktorun işi azıcık şeylik anlayın işte canimmmmmmmm neyse zar zor ikna edilen yumurtamız sonunda sperme kucak açıyo ve mutlu son alın size aylinin motivasyonuuuuuuuuuu
eh birazcık motive olmuşsunuzdur artık canimmm:eek::dance::dance:

teşekkürler arkadaşım ne kadar yaratıcısın bizi gevşettin adeta...:içelim:

dilek benim belirti olarak sunabileceğim şey mide bulantım canım.....son bir haftadır baş dönmesi ve 2 gündür yoğun bulantım var.....ama kasık ağrısı çok yaşamıyorum.....biraz bel sancıyor arada.....

hadi kız hayırlısı bakalım İNŞALLAHHHHHHHH

:nazar::emir_bebek::nazar:
ben geldima.s.

oh oh ben yokken yine döktürmüşsünüzlaelaelaelaelae
hoşgeldin de yok be gülüm çok kaynatmadık, sen nasılsın, daha iyi misin?
kelin ilacı olsa geçen sene gözlüğümün sadece küçük vidası çıktı diye eşime verdim yaptır diye vermez olaydım gözlükde giiti vidasıda hala ban gözlük alacaksengözlerimebaksanab ama bana alırken sanada alırım yaza almazsa bizde kışın takarız olmamısırnaşık şey
ne güneşi ne gözlüğü, kavanoz dipli gözlük alcam ben ayşeme:roflol:

hadi hayırlısı inşallah canım hamişsindir... herkeste belirti farklılaşıyor tabii bazısında tık bile olmuyor...

inşallah kızlar.......rahatlama adına burada o kadar çok terapi yaptık ki kafamdan şu test işinide attım....çevreden yoğun baskı gelmediği sürece günüm geçmeden test yaptırmıcam.....şimdilik öyle düşünüyorum va umarım gerçekleştirebilirim

kavanoz dipli dünya tamamda kavanoz dipli gözlük ne ola kiiiiiii:çok üzgünüm:yok yok ben sana diken dolu bi oklava alacam özel yapım sana vurdukça ses getirsin diyeeeee:eek:klava::eek:klava:
nasipim nasılsın canımmmmma.s.
yanlız bıraktın beni bak neler yapıyolar bana hainlerrrrrrrsenağlamasenağlama

kızlar ben biraz önce bir karar aldım bebişi erteleyeceğim koçiş geldi ve tartıştık canım çok sıkkın sanırım bebiş olayını tekrar düşünsem iyi olacak çünkü sonumuz ne olur bilmiyorum şuan ama yanınızdayım bebiş istemesemde burdayım sizi yalnız bırakmayacağım:1hug:

Kız demin yazıcaktım işim çıktı dellendin mi sen yaaww Üle en ufak şeyde koca terk mi edilirmiş Tamam ben aile işlerinize karışmak istemem ama yani şurda abla kardeşiz dimi Senden beklemezdimmm En azından oğluşun için sabretmek zorundasın :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

hadi gülelim biraz,stres yasakk:dance:

>>>>>Gerçek Avustralya Mahkeme Gündemi 12659 - Hamile Bayan
Davası
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>>Yaklaşık 8 aylık hamile bir bayan otobüse biner.
Karşısında oturan adamın
>>>>>
>>>>>
>>>>>ona gülümsediğini farkeder. Hemen başka bir koltuğa
geçer. Bu sefer
>>>>>
>>>>>gülümseme sırıtmaya dönüşür ve bayan da tekrar yer
değiştirir. Adam daha
>>>>>da
>>>>>
>>>>>eğleniyor gibidir. 4cü yer değiştirmede adam kahkaha
atar,
>>>>>bayan ,şoföre
>>>>>
>>>>>şikayet eder ve o da adamı tutuklattırır.
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>>Olay mahkemeye intikal eder. Hakim adama ( yaklaşık 20
yaşındadır )
>>>>>
>>>>>söyleyeceği bir şeyi olup olmadığını sorar. Adam cevap
verir.'' Sayın Hakim
>>>>>
>>>>>, şöyle oldu:
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>>Bayan otobüse bindiğinde durumunu farkettim. Üstünde
''Çift Nane İkizleri
>>>>>
>>>>>Geliyor '' yazısı olan bir reklam afişinin altına
oturdu ve ben sırıttım.
>>>>>
>>>>>
>>>>>Daha sonra kalktı ve üzerinde ''Logan'ın ağrı kesici
merhemi şişikleri
>>>>>
>>>>>azaltır '' yazılı afişin>altına oturdu , ben de
gülümsemek zorunda kaldım.
>>>>>
>>>>>Daha sonra '' William'ın büyük çubuğu yaptı '' yazan
>>>>>deodorant afişi
>>>>>
>>>>>altına oturunca kendimi çok zor tuttum.
>>>>>
>>>>>Fakat , Sayın hakim , dördüncü defa kalkıp '' Goodyear
>>>>>kauçuğu bu kazayı
>>>>>
>>>>>önleyebilirdi '' afişinin altına oturunca.... ben koptum.
>>>>>
>>>>>DAVA DÜŞMÜŞTÜR.

adamın ne kabahati var canım :roflol::roflol::roflol:
kız sen varyaaaaaaa neyse Allah iyiliğini ve de bebişini versin emiiiiiiiiiiia.s.

kızlar esma eve kaçar ve hepiniizi öperr
ya esma nolur şu profil resmini deiştir kız günlerdir senle eşin sanıyorum yaaa ilk gördüümde maşşallah tombişmiş dedim gözlerim bozuk yüzünü seçemedim :roflol::roflol::roflol::roflol: meğer inekmiş la bunlaaaarrrrr :roflol::roflol:alın bu da günün GAF ı Hay Allahım sen iyi et bizi :roflol:

ya esma nolur şu profil resmini deiştir kız günlerdir senle eşin sanıyorum yaaa ilk gördüümde maşşallah tombişmiş dedim gözlerim bozuk yüzünü seçemedim :roflol::roflol::roflol::roflol: meğer inekmiş la bunlaaaarrrrr :roflol::roflol:alın bu da günün GAF ı Hay Allahım sen iyi et bizi :roflol:

sana da mı gözlük alsak napsakkiii:roflol::roflol::roflol:

anaaaa kız asıl gözlük sana lazımmış nasıl göremezsin o bozkırların en yakışıklı öküzüyle canım sevgilisi dünyalar güzeli möö hanımefendiyi ayıp ettin ama şimdi:roflol::roflol::roflol:

kavanoz dipli dünya tamamda kavanoz dipli gözlük ne ola kiiiiiii:çok üzgünüm:yok yok ben sana diken dolu bi oklava alacam özel yapım sana vurdukça ses getirsin diyeeeee:eek:klava:
nasipim nasılsın canımmmmma.s.
yanlız bıraktın beni bak neler yapıyolar bana hainlerrrrrrrsenağlamasenağlama
İYİYİM HAYATIM.SADECE KOÇİŞE KIZGIN ADAM BİRŞEY YOKMUŞ GİBİ BENİ BİRA İÇMEYE DAVET ETTİKötü Kazen
kızlar esma eve kaçar ve hepiniizi öperr
AŞKIM KENDİNE İYİ BAK İYİ AKŞAMLARa.s.
Kız demin yazıcaktım işim çıktı dellendin mi sen yaaww Üle en ufak şeyde koca terk mi edilirmiş Tamam ben aile işlerinize karışmak istemem ama yani şurda abla kardeşiz dimi Senden beklemezdimmm En azından oğluşun için sabretmek zorundasın :eek:klava:

ZATEN ONUN İÇİN KATLANMIYORMUYUM HERŞEYE BUNUN EVİLİYATIDA VAR HAYATIM UFACIK ŞEYDEN EVİ TERK EDECEK YAŞI GEÇTİM:roflol:

X