Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

adetimin başlamasını bööle sabırsızlıkla bekliceğim de hiiç aklıma gelmesdi:roflol::roflol::roflol:

yaf hakkaten bu sayfanın böle durgun olduna da hiç raslamadım mı ne, ben genelde har har muhabbete yetişeyim diye eskileri okurken ve son sayfanın muhabbet yoğunluğundan bi türlü gelememesine alışkınım:roflol:

haklısın canımmm katılıyoruuuum sana bugün herkes pazartesi sendromu yaşıyo galibaaa:roflol:

çıkarim de görrrrklava:

acımadı ki acımadı kiiii:roflol::roflol::roflol:
bugün bi durgunluk var gerçekten ya hayırdırrrrrrr
hah tamam şimdi buldum ben çalışmalara başlıyom ya yormayalım ayşeyi dediniz değil mi sizi gidi siziiiiiiiiiiilülülülülülülülülülülülü
siz yazın yahu yorulmam korkmayın herkeze yeterim bennnnnnnn:dance::dance:

bende testler için bekliyoruuuuummm adetimi yaaaa
ne testi, ultrasona mı gircen kist gitmiş mi diye?
kıyamamki yavaş vurduuumma.s.
ayşe senin gitmiş o zaman kist di mi?

ne testi, ultrasona mı gircen kist gitmiş mi diye?

kıyamamki yavaş vurduuumma.s.
ayşe senin gitmiş o zaman kist di mi?

yooooo ama bak anlatimmmmm ya hayatımı yazsam roman olur neyse mevzuyu dağıtmayam bundan seneler seneler önce yani 5 yıl kadarr..hamiş olamayan bir kız varmışşşşşşşş...bi klinikin reklamını görmüş gazetede atlamış otobüse ankaraya gitmişşş...kardeşi orda olmasa biraz zor giderdi ama neyse konu bu değil.vakıftakiler önce eşine bakmışlar maşallahhhh-eh kocişi düşünün artık-rahim filmi test vs yok anam yok problem yok..neyse o zaman doping verek demişler 3 ay klomen yazmışlarr....3 ayın sonunda bebiş hala olmadığı için bizim kız yine ankara yollarına düşmüşş...doktorlar bakmış oda ne bebiş yok ama kist varrr...bi ay bekleyelim bakarsın kendiliğinden gider gitmezse ilaç veririz deyip göndermişlerrrr..neyse kist varya bizimki bunu bebişe mani bi durum olarak algılamış ne doğru dürüst çalışmış-zaten araya bayram girdi çalışma hakgetire-nede dikkat etmiş malum konularaa...sonra adetin üstünden bir iki hayda günler gelip geçiyo bide test alır ki ne görsün cirlop gibi iki çizgiiii....
yani doktor hapı yut desede bende umut tükenmez kiste rağmen hemdeeeee:dance::dance:hem tüh ya unutuverecem içmeyi zatennn :teyteylur mu olur bak olmuştu bi zamanlar niye olmasındır canimmmmma.s.

yok canım önce hormon sonra rahim filmi çekilecek
canım rahim filmi bazen hafif bi sancı yapıyomuş, öncesinde ağrı kesici iste doktordan, kolaylaştırıyomuş,biliyosundur gerçi.. inşallah çok kolay olur ve sonuç süpper çıkar..
komik kız sen yazar olsanaaa:roflol: inşallah hayırlısıyla o çift çizgiyi tez vakitte göresin, hepimiz de...:teytey:

motivasyon olsun hepimizee, tez vakitte sağlıkla görelim şu çift çizgiyi inşallahh,Aminn:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…