Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kız esma varya şimdi gözümde değerin bir kat daha arttı helal kız sana son cümleyi ne güzel söyledin:1hug:

hiçte bile ne demek evlat edinmek hepimizin kendi bebişleri olacak bi kerem akıllımmmmmmmmmmm:dance::dance::dance:-yani inşallahhha.s.-

hiçte bile ne demek evlat edinmek hepimizin kendi bebişleri olacak bi kerem akıllımmmmmmmmmmm:dance::dance::dance:-yani inşallahhha.s.-
tabiiki ama bunu düşünmesi bile bence çok güzel ama dikkat et en son çare diyor yani hemen edineceğim demiyor ki akıllımmmm
Ay hoşgeldiniz sayın assolistimmmm nerelerdesiniz gözlerimiz yollarda kaldı laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ne yapayım hayatım ya oğlandan bana fırsat kalmıyor ki:çok üzgünüm:

Teşekkür ederiiizzz yani ben bakmasam bile bebiş kendine baktırıyor zaten karnın habire acıkıyor. Aşırı sigara ve kahve içen biri idim kahveyi kestim sigarayı bu hafta 5e düşürüyorum önümüzdeki hafta hiç içmicem inşallah az sora gidip ceviz alıcam zeki olsun die bebişim süprizzzzz süprizzzzz Bakaılm teyzesi elimizden geleni yapıoruz artık hayırlısı olsun senden naber

ahanda gel alma eline oklava:kızgın:
ne sigarası kızzzzzzzz:eek:klava::eek:klava:
şimdiden temiz havaya muhtaç edecen yeğenimiiiiiii:eek:klava::eek:klava:
sibelim bırak seni yanında içilmesine bile izin verme lütfen canımmmmmma.s.:nazar:

ahh kıyamam ben platin sarısı arkadaşıma......cumartesi baş ağrısından ölüyordum esmacım ve başımıza neler geldi bi bilseniz......evimiz 5.katta ve cumartesi gecesi saat 23.10 gibi camımızın tıklanması sebebi ile (dikkatinizi çekerim kapımızın değil camımızın):roflol: pencereyi açtıkki ne görelim......2 tane işçi vincin üstünde bizim uydu antenimizi söküyorlar......biz ne oluyor demeye kalmadan aşağıdaki kalabalığa baktık ki zabıtalar,insanlar.......sevgili belediyemiz görüntü kirliliği sebebi ile uydu antenlerini söküyolar.....iyide kardeşim hiç uyarı olmadan, gece yarısı,üstelik camıma adam gönderme suretiyle uydu antenimiz sökülüyor.....mahremiyete bu kadar saygı var işte....evimizde istediğimiz gibi dolaşamıcaz artık.......bende allahtan arka odada yatıyordum baş ağrım hafiflesin diye.......ya o an orada yatsaydım salonda ve çok sevdiğim bişeydir orda kıvrılmak......anlıyacağınız arkadaşlar az kalsın reklam oluyordum herkese......gayet müstehcen pozlarla yakalayacaklardı arkadaşınızı...gerçi uydu anteni belki sökülmezdi beni seyrederken ama kısmet......:sm_cool:
ya bu milletimiz artık iyice sapıttı ya insanlara saygı denilenn birşey kalmamış ....iyi ki o anda bebiş için uğraşmıyordunuz:roflol:
günaydınnn kızlar bugün kan testi yaptırsammı yaptırmasammı kararsız kaldım adetime 1 hafta var bende aşırı uyku ve halsizlik var karın altımda sertleşti iyice karar veremedim ne yapsam fikir verirseniz sevinirim kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

hayatım seni üzmek istemem ama bekle bak bende de aynı şikayetler hatta dahası vardı 3 gün geçtikten sonra yaptırdım negatifti bekle sabırla bekle

Ya Arkadaşlar Hemen Evlat Edinmeyeceğim Tabi Ama Hadi Olmadi Olmayacak Bütün ömrümü Evlat Hasretiyle Geçirip Kendimi Bencil Bir Insan Hissetmek Istemem çevremde çocuğu Olmayan Insanlar Varr Ve Nasil Insanlar Bebek Sevmeyip Onlara Tahammül Edemezler çünkü Görmemişler Bilmiyorlar Ve Tabiri Caizse Inek Gibi Insanlar Bunlar Bende öyle Olmak Yerine Kimsesiz Bir Bebeği Alip Hem Ona Anne Sevgisi Göstermeyi Benimde Evlat Hasretimi Dindirmeyi Düşünürüm Tabi Ama Her Yolu Denedikden Sonra önce Derim Olmazsa Belli Bir Yaştan Sonrada Alirim Ben Böyle Düşünüyorum Benim Annemde Evlatlik Almişlar Gerçi Onun Hikaayesi çok Uzun Ama Hep çocuk Esirgeme Yurdunda Kalsaydi Ben Olabilirmiydim Olsam Nasil Olurdumm Arkadaşlar Türkiyede Yaşiyoruz Ama Alsam Kesin Kiz Evladi Alirim çünkü Onlarin Yurttan çiktikdan Sonra Pek şanslari Yok Bu Fikri Bana Kocam Verdiii Ayrci

Ya Arkadaşlar Hemen Evlat Edinmeyeceğim Tabi Ama Hadi Olmadi Olmayacak Bütün ömrümü Evlat Hasretiyle Geçirip Kendimi Bencil Bir Insan Hissetmek Istemem çevremde çocuğu Olmayan Insanlar Varr Ve Nasil Insanlar Bebek Sevmeyip Onlara Tahammül Edemezler çünkü Görmemişler Bilmiyorlar Ve Tabiri Caizse Inek Gibi Insanlar Bunlar Bende öyle Olmak Yerine Kimsesiz Bir Bebeği Alip Hem Ona Anne Sevgisi Göstermeyi Benimde Evlat Hasretimi Dindirmeyi Düşünürüm Tabi Ama Her Yolu Denedikden Sonra önce Derim Olmazsa Belli Bir Yaştan Sonrada Alirim Ben Böyle Düşünüyorum Benim Annemde Evlatlik Almişlar Gerçi Onun Hikaayesi çok Uzun Ama Hep çocuk Esirgeme Yurdunda Kalsaydi Ben Olabilirmiydim Olsam Nasil Olurdumm Arkadaşlar Türkiyede Yaşiyoruz Ama Alsam Kesin Kiz Evladi Alirim çünkü Onlarin Yurttan çiktikdan Sonra Pek şanslari Yok Bu Fikri Bana Kocam Verdiii Ayrci

esma bakma sen ayşeye bu arada eşinide tebrik ederim bu düşünceye sahip bir kişiyle evli olduğun için çok şanslısın bunuda itiraf etmeliyim
tabiiki son çare olarak düşüneceksin ama eminim ki senin bu düşüncene rağmen tanrım sana bir bebiş verecektir:1hug:

Dedim Ya Annem Evlatlik Diye Annem Doğmadan Dedem ölmüş Anneannem Yeniden Evlenmek Için 3 çocuğu çocuk Esirgeme Yurduna Vermiş Annem Birbuçuk Yaşindaymiş Annemi Kayseriye Göndermişler Kardeşler Ayrilmiş Sonra Annemi çocuğu Olmayan Bir Aile Evlatlik Almiş çok Severlermiş Annemi Ama Ne Yaazikki Annem 7 Yaşindayken Annesinin üstüne Yildirim Düşmüş ölmüş Babasi Akli Dengesini Yitirmiş çok Severmiş Eşini Sonra Tekrardan Evlenmiş Gelen Kadin Annemi Istememiş Ve Annemi Tekrardan ç.e Yurduna Gönderirlerken Başka Bir Aile Almiş 2 Tanede Annemden Küçük Kzilari Varmiş Ama Evlatlik Alan Annesi Böbrek Hastasiymiş 2 Sene Sonrada O ölmüş 3 Kiz Kalmişlar Babalari Tekrar Evlenmiş Gelen Kadin Tabi Bunlari Istememiş Babaanneleri Büyütmüş üçünüde Ama Annemi Okutmamişlar Tek Fark Bu Neden Anlattim Biliyirmusunuz Okutmamişlar Büyük Yalniş Ama Büyütmüşler Iyi Bir Ailenin Yaninda Kayserini Zengin Bir Ailesinin Yaninda Annemin Okumadiğina Kimse Inanmaz çok Akillidir Okusa Neler Olurmuş Zaten Ama Ya Yurdda Olsaydiiiii Ama Işde Bilinmez Ne Olacaği Annem O şansli Bebeklerden Biriymiş Sadece Annelik Bambaşka Birsey Anne Sevgisi Görmemiş Bir Annem Var Arkadaşlar üstümüze Nasil Düştüğünü Anlatamam Hala Oyuncak Alir Kendine Oynamamiş çünkü Ben Alacağim Okutacağim Ve Inu çok Seveceğime Bebeğim Olsa Bile Bu Aklimin Kenarinda Hep Var Hep Olacak Bana Ne Derseniz Deyinnn Eşimde Böyle Birşey önerdi Bana Ne Kadar Mutlu Oldum Anlatamam

esma bakma sen ayşeye bu arada eşinide tebrik ederim bu düşünceye sahip bir kişiyle evli olduğun için çok şanslısın bunuda itiraf etmeliyim
tabiiki son çare olarak düşüneceksin ama eminim ki senin bu düşüncene rağmen tanrım sana bir bebiş verecektir:1hug:

sen bakma ayşeye mi o ne demek yaaaaaaaa:uhm:
ben ne dedim ki kız ya olacak gerek kalmayacak inşallah dedim bunun kötülük neresinde Allah Allah biz zaten o umutla biraraya gelmedik mi kırıldım şimdiiisenağlamasenağlama

esma Bakma Sen Ayşeye Bu Arada Eşinide Tebrik Ederim Bu Düşünceye Sahip Bir Kişiyle Evli Olduğun Için çok şanslısın Bunuda Itiraf Etmeliyim
Tabiiki Son çare Olarak Düşüneceksin Ama Eminim Ki Senin Bu Düşüncene Rağmen Tanrım Sana Bir Bebiş Verecektir:1hug:

Evet Gerçekden çok şansliyim Kendi Annemde çok Sevinir Böyle Birşeye Ama Kayinvalidemi Bilemem Ne Tepki Verir Annem Gidemez Bile çocuk Esirgeme Yurduna Esma Bi Kere Gittim çok Kötü Oluyoorum Kizim Gitmem Dedi Bir Kere Gidelim Ordan Hafta Sonlari Bebek Getirelim Bakalim Tekrar Götürürüz Her Hafta Sonu Getitiriz Dedim O Gelince Gitmek Istermi Saniyorsun Esma Aklini Kariştirma çocuğun Izin Vermem Böyle Birşeye Dedi Yapamadim Böyle Birşey Yoksa Bir Hikmet Teyzemiz Var Kendini 2 Oğlu Var Yurttanda 3 Tane Kzi Büyüttü Onla Alacaktik Taninmiş Biri Yurtta çünkü

Günaydııııın güzellerrra.s.
geçmişi okumayı bitirebildim sonunda, geciken cevaplarımı yazayım,uzun olcek ama neyse,napim yine iyi kaynatmışınızzz!!!
aylincim hayırlı yolculluklar bizimö içinde eğlen ve kafana birşey takma aşkım
bu ay olmadı ama bu yıl içinde inşallah hepimiz hamiş olacağız sana özel mesaj yolladım gitmeden bak

kafamı da karıştırdınız merve sen gidiyordun demi tatile
Ben de diyorum,tatile gidiyorum da benim mi haberim yok, yuppiiiii:roflol: ösel msja henüz bakamadım bunu yazim bakıcam ablam..
kız dur önce sevelim sonra sırayla döveriz şimdi oklavaları gören geri kaçacak hiç gelmeyecekkkkkkkk
esmacımmmmmmmm şebnemimmmm
gülşenimmmmmmmm -başka kim vardı yaa merve yolcu aylin gitti hah-tazemmmm ve adı aklıma gelmeyen herkezzzzz gelin anacım gelin ablanızın kucağınaaaa
kötüyüm ben kötüyümmmmmmmm
noldu gülüm??
maça 2..5 saat kaldı hadi oyun oynayalım bence türkiye uzatmalarda alacak maçı
LÖY LÖY LÖY LÖY LÖY LÖY LÖY LÖY LÖÖÖÖÖY OOOOOO TÜRKİYEEEEE!!!
kızlar selammm. inanmayın ikinci silik çizgilere ben hasta oldumm :KK43::KK43:
üzilme be güsellik, beraber temmusumuzz vaaryerimseniben
slm kızlar aranıza yeni katıldım bende bebek istiyorum ama bekliyoruz işte ilk bi düşük yaptım 3 ay sonra düşünün dedi doktor üç ay doldu 3.denememiz bu ay inşl olur allah herkesin kalbine göre versin benide aranıza alırsanız sevinirim
slaam hoşgeldiiiin:)
ben sana ne diyem gülşenim nerdeyse 7 yıllık evliyim bu evlilik boyunca bu ayı saymazsak sadece 3 ay korundum o da çocuk için-d.k.hapı yumurtaları besliyomuş ta bırakınca hemen hamiş olunuyomuş laf işte-bu 7 yıla bir düşük bir doğum sığdırdım ama mevlam kızımı benden çok sevmiş olacakki yanına aldı önceden ben de fazla etkilenmiyordum olacak nasılsa diyordum şimdi arkadaşımın kızımdan 7 gün küçük kızı ve eltimin 3 ay küçük yine kızı var onları çok seviyorum ama her görüşümde içim sızlıyor acaba kızımda yürüyecek miydi kaç dişi çıkacaktı diye elimde olmadan kıyaslıyorum sıralıyordu azram öyle tatlıydı ki
neyse bunları şunun için yazdım bunca şey yaşamiş olmama 2 aydır tedavimin boş çıkmasına rağmen ben hala burdaysan siz de herşeye rağmen burada olacaksınız işte o kadarrrrrrr
tabi inşallah hamiş olarak devam edersin canım ama bizi bırakmak yok tamammı
gülüm ben senin hikayeni hiç bilmiyodum,valla çok duygulandım,üsüldüm ve sabrını ve güçlü duruşunu takdir ettim, biz umutsuzluğa kapıldığımızda eline oklavayı alışını daaaa,yakışır gülüm sanayerimseniben yeğenimiz/yeğenlerimiz de yakında gelicek inşallah:)

birşeyi kırk kez üst üste dersek olurmuşşşşşşş
kaçta kalmıştıkkkkkkkkk

kız biz ne zmandır bebek diyoz olmuyo 40 olmadımı acabaaa
yok yok siz iyice sıyırdınızzz:1shok: sahi kaç tane lazımmışşş???
sabret canım allahın ıznıyle kucagınada aılırsın allah bol bol sukret ve bızım ıcın cok cok dua et .hamiş lerın duası kabul olurmus...yerım ben o
heee ya:)
he ya herşey karşılıklı değilmi teyze yap beni teyze yapam seniiiiiiii
teyze yaptın bizi teyze yapcaz seniiiiiiiiiiiiii:
kızlar yakında teyze ve de yeğen patlaması yaşanacaktır ilgililerin gerekli önlemleri alması önemle rica olunurrrrrrrr:
çatlakk kızz:roflol:
canım buaralar acıkcası biraz kırıldıgımdan dolayı yazmıyordum uzaktan okumayı tercih ettim bazen susmak en iyisi merak ettigin için sagol canım

hayatta hep kaybeden ben oldum nedenmi hep gülmekten hos görmekten bu sözlerim ne sana nede diğer kızlara siz bana bakmyın hersy olabilr ben hiç cahil olmadım bundan sonrada olacagımı tahmin etmiyorum bilmiyorum kızlar ben nerde hata yaptım
hayırdır yahu??
SEN DEĞİL BEN HATA YAPTIM OKLAVAM AZ GELMİŞ SANAAAAAAA
canım bu ne karamsarlık ya hadi umut dolacaz inadına umut edecez demiyoz mu biz inan burdaki herkez aynı şeyleri yaşıyor şimdi seninkiler aklıma gelmese de hiç birimiz diğerinden aşağı değiliz bu konuda hepimiz her ay deniyoruz ve olana kadar da denemeye devam edeceğiz
pes etmek yok
teslim olmak yok
evet dikenli bir yol bu
ama meyveside o derece tatlı değil mi
rabbim sonunda nasip edecek hepimize hadi kızlar sabrın sonu bebiş inşallahhhhhhhh
isyan etmek hiç yokkkkk
tabi yaf..
canım ben cocuk için degilki aslında benimde sorunlarım okadar yok ama cevremdeki insanların sorunları beni üzüyo cocuk meselesene gelincede oo daha 4gün önce kaynım yüzüme cocugun olmuyoki senin dedide takmıyorum amaann rabbim hayırlısını o duyguyu hiç tatmayanlara tattırsın hayırlıca
o kaynını Allah'a havale et,yeter...:kızgın:

kusura bakma ama kaynında tam eşekmiş ya böyle insanlar beni deli eder sanki senin hatan ne demekk ya çocuğun olmuyor ki demek ayıp ya kaç yaşında bu kaynın senin hayatım

ayşe benim ellerim kaşındı gel şu çingenemin kaynını bi haşlayalım
yardıma hazırım:eek:klava:
hiç gülecegim yoktu güldürdün kaynım 24 yasında nişanli temmuz 27de dügünü var hiç birsey demiyorum nasipcim rabbim kınayanın basına versin benim anlamadıgım kızlar benim 2tane cocugum oldu karnımda öldü ilk erkekti 2.kızdı peki anlamdıgım bu cocugum olmuyomu demek yoksa benmi yanlş biliyorum tedeavisiz kaldım ikisinede yeni ögrendim ölme sebeplerini kanda pıhtılasma varmış ya kızlar nebileyim rabbim gönlümüzdekini versin ele güne laf düşürmesin iysalllah hepimizn
peki neden oluyomuş,tedavi gerekiyo muymuş? dr a gittin mi?
slm nasipciğm sii merakda buraktım biliyorum ama malum negatif olunca kuaföre gittim ben kaçar kociş oturacak öptüüüm
gülü be üzüldüm çok.. ama hayırlısı, temmuzda inşallah...
kızlar bu haziran listesinden ben çıkacağım kısmetse.........iyi şeyler hissediyorum hayırlısı ile dualarınızı bekliyorum her daim.......
inşallahhhhh! hadi teyse olalım yaf!
ya kızlar su yumurtlam tarihini nasıl buluyoruz bilen varmı

Ben adetimden bir gün geçtikten sonra biraz pahalı ama kesin sonuç veren bir idrar testi yaptım inanamadım aynı günün akşamı kan verdim orda da çıktı şimdi bebeğin biras büyümesini bekliorum ultrasonda görmek için
canımm hemen git, ultrasona,keseyi gör de içimiz rahatlasın, herşey yerliyerinde olsun inşallah, böcüğümüsss de içindedir nasılsa kesenin,minniminnacıkkk:asigim:
hıh kim pes etmiş bakammmmmmmm
anlaşıldı oklava az geldi şunun dozunu arttırammmmmmmmm
ne demek kötüyüm ya o zaman benim umutsuzluk girdabında kaybolmam lazımmmmmm
ben inatla burdaysam hapı yutmama rağmen bu ay için bile umut doluysam kusura bakmada esmacım sen hiçbir şey diyemezsin hadi çalışmalara devam inatla ta ki sonuçta hayırlısıyla bebişimizi kucağımıza alana kadarrrrrrrrr
bak yoksa bende kötüyüm demeye başlarım görürsünüz gününüzüüüüüüüü
aslansın bea!
kızlar benim kafama ne takıldı biliyormusunuz yumurtlama şimdi 14 gün sonra ya tabi bu normal 4 5 gün adet görenler için ama ben 2 .gün kesilen bir adet düzenine sahibim bende farklı mı olur acaba
yok be ablam, kaç günde bir oluyosan çık ondan 14,yumurtlama günün o, kaç gün adet gördüğün önemli diil.. ama sen hep mi 2 gün görüyodun??

sen bakma ayşeye mi o ne demek yaaaaaaaa:uhm:
ben ne dedim ki kız ya olacak gerek kalmayacak inşallah dedim bunun kötülük neresinde Allah Allah biz zaten o umutla biraraya gelmedik mi kırıldım şimdiiisenağlamasenağlama

amanda aman hemende ağlarmış ayşeciğim yazılarımı okumuşundur ve neden böyle birşey düşündüğümü anlamışındır canım inan yazarken ağladıımm burda allaha binlerce şükür ediyorum annem benim canım orada kalmamış ve benim annem ooosenağlama

ben bugün katıldım aranıza.. aslında uzun zamandır takip ediyorum sohbetlerinizi...
sizler gibi bende hamiş olmak istiyorum allah kısmet ederse tabi.. ovulasyon günü takip ederek geçirdim bu ayı umarım bişi vardır, belirti var ama psikolojide olabilir sabırsızlıkla bekliyorum bende..:çok üzgünüm:

ben bugün katıldım aranıza.. aslında uzun zamandır takip ediyorum sohbetlerinizi...
sizler gibi bende hamiş olmak istiyorum allah kısmet ederse tabi.. ovulasyon günü takip ederek geçirdim bu ayı umarım bişi vardır, belirti var ama psikolojide olabilir sabırsızlıkla bekliyorum bende..:çok üzgünüm:

hoşgeldin canımm aramızaaa inş. vardır bebiş güzel haberler verirsin inş. bize beklenen adet tarihin ne zaman

hoşgeldin canımm aramızaaa inş. vardır bebiş güzel haberler verirsin inş. bize beklenen adet tarihin ne zaman

merhaba canım
bende yeni sayılırım ilk geldiğimde benimde moralimin bozuk olduğu bir gündü ama burda kızlar o kadar sıcak ve samimi ki unutuyorsun çoğu şeyi gerçekten
ayrıca umarım hayırlı haberler alırız senden :1hug:

pardon ya birdilertut tan alıntı yapmak istemiştim
bugün yine sakarlığın üstümde

merhaba canım hoşgeldin
:1hug:

X