Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

dur kıss telaş yapma.. 5 haftalık inmemiş midir ki?? olsun sen yine de git dr un tavsiyelerini al, vitamin falan verir..
Gereksiz yere panik yapıolar adamı yaa ama haklısın gidiim de bi vitamin falan aliim dimi yarın gitmek şart hadi arıorum doktorumu

kız ayliiiinnn oklavayı alacam elimeee ha zaten gözümü kapasam oklava görüyorum ayşenin sayesinde

kız ben onu nasipe yazdımmmmm:eek:klava::eek:klava:
kıyamam sana tabiki düşüncelerinde haklısın Allah anneni başınızdan eksik etmesin oda çok badireler atlatmış tabiki ama ne mutlu ona senin gibi bir kızı var inşallah torununu da sevmeyi nasip eder mevlam:1hug:
tabi oradaki çocuklar hepimizin Allahım onlara da güzel bir ailede büyümeyi nasip eder inşallaha.s.
aylinim zuzum hoşgeldiniz canımmmmmmma.s.
dileğim hoş geldin inşallah dolu geldin canımmmmmmma.s.

amelicimmmmmmmmmmmmm nasılsınnnnnnn
hava çok sıcak yine galiba yaaaaawwww:icecream:

kız ayliiiinnn oklavayı alacam elimeee ha zaten gözümü kapasam oklava görüyorum ayşenin sayesinde

oh olsun sana az bileeeeeeeeee:eek:klava::eek:klava:
sibelim hamişim hadi yeğenimin yakışıklı-kız Allah söyletti oğlan mı acep:nazar:-bi resmini çektiriver bakam yarınnnnnnnna.s.
aylinim günaydın demişim görmemişsin beni yazmışsın haydaaaaaaa:çok üzgünüm:kim kimi görmemiş canimmmmmmmm:roflol::roflol:

sizden ayrılmaya gelmiyor valla.......30 dakika uzaklaştım doldurmuşsunuz kız sayfaları.....aramıza katılan arkadaşlara selam ederim....aylincim hoşgeldin hayatımm

ayın dördüne bi şey kalmamış
ben 27 sini bekliycektim ama dr dan bu ay yumurtlamadığımı öğrendim
27 temmuza sarktı umudum tabitatlicadiarzu

bende yumurtlayıp yumurtlamadığımı anlayamadım bu ay sanırım stresten her şey birbirine girdi... şu an yüzümü ateş basıyor başım ağrıyor, karnım şiş, göğüslerim erken şiştiler ve ağrı var bir ara bir kaç gün önce başım döndü..... dediğim gibi stresten de olabilir bilemiyorum ama gerçekten çok zor oldumu olmadı mı... seninde inşallah temmuzda yüzün güler ...:teselli:

sizden ayrılmaya gelmiyor valla.......30 dakika uzaklaştım doldurmuşsunuz kız sayfaları.....aramıza katılan arkadaşlara selam ederim....aylincim hoşgeldin hayatımm

gülşenciğim sana katılıyorum hayatım ben çıkmıyorum o yüzden şuan işimde yok :dance::dance: tabi öğleden sonra bilemem:1no2:

amelicimmmmmmmmmmmmm nasılsınnnnnnn
hava çok sıcak yine galiba yaaaaawwww:icecream:

sorma ya pişiyoruz resmennnnnnnnyerimseniben
iyiyim canımmmm çalışmalara başlıyacaz bu arada tüh ctesi hapı içmeyi unuttum yine tüh yarınla erteyi de unutacammmmm:dance::dance:
:roflol::roflol::roflol::roflol:

bende yumurtlayıp yumurtlamadığımı anlayamadım bu ay sanırım stresten her şey birbirine girdi... şu an yüzümü ateş basıyor başım ağrıyor, karnım şiş, göğüslerim erken şiştiler ve ağrı var bir ara bir kaç gün önce başım döndü..... dediğim gibi stresten de olabilir bilemiyorum ama gerçekten çok zor oldumu olmadı mı... seninde inşallah temmuzda yüzün güler ...:teselli:

valla çok zor ama en güzeli kendini fazla dinlememen canım yaaa
ha ben yapıyormuyum yapamıyorumkafamçokkarıştı
hayırlısı olsun canım

sorma ya pişiyoruz resmennnnnnnnyerimseniben
iyiyim canımmmm çalışmalara başlıyacaz bu arada tüh ctesi hapı içmeyi unuttum yine tüh yarınla erteyi de unutacammmmm:dance::dance:
:roflol::roflol::roflol::roflol:

aaaaaaaaaaaa hay allah:dance: nasıda unuttun
:dance: hadi hayırlısı artık....

valla çok zor ama en güzeli kendini fazla dinlememen canım yaaa
ha ben yapıyormuyum yapamıyorumkafamçokkarıştı
hayırlısı olsun canım

ya arkadaşlar kan testim negatif çıktı ama hala benim sabah kalkınca midem bulanıyo bunlar hep stresden kafanıza takmayın bebişlerimiz gelecek hayırlısıyla

Gereksiz yere panik yapıolar adamı yaa ama haklısın gidiim de bi vitamin falan aliim dimi yarın gitmek şart hadi arıorum doktorumu
haydaaa ben mi gereksiz panik yaptım kıs:uhm: ben seni düşünüyorum aşkolsun valla ya, hadi hamişline verdim gitti..
benim de var bi kereee,bakk:eek:klava:
Yarın saat birde gidicem noooollllluuurrr rahme inmiş olsuuuunnnn nooolllurrrrrr
hah şöle yola gelnaniknanik
oh olsun sana az bileeeeeeeeee
sibelim hamişim hadi yeğenimin yakışıklı-kız Allah söyletti oğlan mı acep:nazar:-bi resmini çektiriver bakam yarınnnnnnnn
aylinim günaydın demişim görmemişsin beni yazmışsın haydaaaaaaa:çok üzgünüm:kim kimi görmemiş canimmmmmmmm:
ne demişim gülüm? neyse günaydıııına.s.
hoşbulduuuka.s. ne haber?

X