Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

esmacım azcık daha sabır ve belli olana kadar boyatmaaaaaaaa:eek:klava:
aylinim sen mi yaptın çok güzel olmuş ben de isterim canım şu leylek bi gelsin de:roflol::roflol:
s.ozozel canım yazması çok zor ya adınnnnnnnn:1hug:Allah hayırlısıyla doğurmayı gerçeğini koymayı-ya anla işte nasip gibi-nasip etsin inşallah:1hug::nazar::emir_bebek::nazar:
diğer kızlar nerde yaaaaa:eek:klava::eek:klava:

teşekkür ederim canıııımmmmm bu akşam özellikle sizlere dua edicem ben normalde dünyalık için dua etmem ama bu akşam edicem inşallah Allahım dualarımızı kabul eder Güsellerim benimmmm iiki varsınız yaaa çok seviom ben sizi çoook:1hug::1hug::1hug:

ya canım allah dualarımızı kabul etsin senin bebeğini sağlıkla kucağına almanı nasip etsin bizede anne olamyı nasip etsin inş. amiiiinnn

yine bakıyorumda ben yokken kaynatmışsınız ben geldim konuşmayında bak ben sizin bacaklarınızı kırıyomm mu kırmıyommu:roflol::eek:klava:

aylincim geçmiş olsun hayatım sıkma canını umarım biran önce atarsında çalışmalara devam edersin ha bu arada tarihini vermeden gittin

ameli sen koy bi isim onu süle normalde de ismimi herkes unutur ve uydurur ayrıca delisin kız sen

ameli sen koy bi isim onu süle normalde de ismimi herkes unutur ve uydurur ayrıca delisin kız sen

canım delilik bulaşıcıdır biliyorsun bana nasipten bulaştı ona esmadan olabilir emin değilimmmmmmmmm:roflol::roflol::roflol:
ya ben gerçek adını sormuştum aslındaaaa:1hug:
bu arada esma harbi dayaklıksın daha kaç kez diyecem yada yazacam yaaa aksi ispat edilene kadar herkez hamiştir-hatta ilaca rağmen ben bile hele bi çalışmalara başlayam daaa:roflol::roflol:-işte o kadarrrrrrrrrr:eek:klava::eek:klava:

yine bakıyorumda ben yokken kaynatmışsınız ben geldim konuşmayında bak ben sizin bacaklarınızı kırıyomm mu kırmıyommu:roflol::eek:klava:

aylincim geçmiş olsun hayatım sıkma canını umarım biran önce atarsında çalışmalara devam edersin ha bu arada tarihini vermeden gittin
sağol ablam, yok sıkmadım, hayırlısı, bu ay bebek zaten beklemiyodum,inşallah adetimle gider de temmuz listesinde kalırım..
ya aslında bu aydan hiç ümitli değildim ilaç tedavisine ara verdik ama bilmiyorum varmııı acaba kerata şuan bile kalbim GÜM GÜM ama bilemiyorummm:1no2:

gülüm hiiç belli olmaz,bebicikler pek bi biliyolar gelecekleri vakti ve sürpriz yapmayı:dance:
geçen bi arkadaştan gebelik haberi aldım,üstelik korunuyolardı,eşi de kendisi de şaşmışlar nasıl oldunaa.s

hissediosan aklından ne kadar yok die geçiosa ama kalbin umutlardaysa olduğu yönünde ,bence vardır
bebişin Benim acayipti imkan yok die düşünüodum ama ruhen ben diilidm ve vücudumun bişelere adapte olmaya çalıştıını hissetim Bebek geldiinde anladım ben zaten dedirttirio merak etme Öptüm hepinizi apex kescek beni ama gidiom ben :KK43:(( yarın görüşürüz artık

canım delilik bulaşıcıdır biliyorsun bana nasipten bulaştı ona esmadan olabilir emin değilimmmmmmmmm:roflol::roflol::roflol:
bu arada esma harbi dayaklıksın daha kaç kez diyecem yada yazacam yaaa aksi ispat edilene kadar herkez hamiştir-hatta ilaca rağmen ben bile hele bi çalışmalara başlayam daaa:roflol::roflol:-işte o kadarrrrrrrrrr:eek:klava::eek:klava:

Sibel Şengül gerçek adım hangisini istiosan kullan

yaaa var demiii ayliiinciğimmm var var
var gibi sanki inşallah, sen en iyisi hakkaten bi kanda baktır bakalım:nazar:
yine bakıyorumda ben yokken kaynatmışsınız ben geldim konuşmayında bak ben sizin bacaklarınızı kırıyomm mu kırmıyommu

nasibim henüz bilmiyorum tarihi,yine kist yüzünden gecikme olabilir, adetim başlasın da vericem ben sana tarihi,ok?
esmacım azcık daha sabır ve belli olana kadar boyatmaaaaaaaa
aylinim sen mi yaptın çok güzel olmuş ben de isterim canım şu leylek bi gelsin de
s.ozozel canım yazması çok zor ya adınnnnnnnnAllah hayırlısıyla doğurmayı gerçeğini koymayı-ya anla işte nasip gibi-nasip etsin inşallah:nazar:
diğer kızlar nerde yaaaaa
gülüm leylek bi gelsin de ben daha bacadan çıkamadan yaparım seve seveee:dance:
hepimizin olsun inşallah..:asigim:

sıralamayı şaşırdın nasipden sana senden bana bulaştııııı:roflol:
bu arad ben hamileeeeeeyyyiiiiiiiimmmmmmmm varmı akisini ispat eden herkes yook diyo anlaşıldııı

hissediosan aklından ne kadar yok die geçiosa ama kalbin umutlardaysa olduğu yönünde ,bence vardır
bebişin Benim acayipti imkan yok die düşünüodum ama ruhen ben diilidm ve vücudumun bişelere adapte olmaya çalıştıını hissetim Bebek geldiinde anladım ben zaten dedirttirio merak etme Öptüm hepinizi apex kescek beni ama gidiom ben :KK43:(( yarın görüşürüz artık

ah hayatım bende bu ay okadar umudluydum ki yok var var diye durmadan karnımı seviyordum ama ne yazıkki bugün son noktayı hakem koydu ve bana hadi kızım faul yaptın sana kırmızı kart git tribünden izle maçı dedi:roflol:

Sibel Şengül gerçek adım hangisini istiosan kullan

Sibel diyelim biz sana bence:a015:

kızlarrr benim az kaldı çıkcam hepinizii çok özlicemm bakın dediğimi gibi hamiş olanlar bana özel mesaj yada ziyaretçi deftreime yazsın bekliyorum....
önemli olayları unutmayın nolluuurrr...
umarım herkess hamiş olurr

ah hayatım bende bu ay okadar umudluydum ki yok var var diye durmadan karnımı seviyordum ama ne yazıkki bugün son noktayı hakem koydu ve bana hadi kızım faul yaptın sana kırmızı kart git tribünden izle maçı dedi:roflol:

ben de mayısta öyleydim yaf, karnımı seviyodum geldin mi bebişim diyee:sm_confused: nasip hepiniz de benden müjde beklemiştin hatırlıyosun di mi, bu ay senden beklediğimiz gibi..
hayırlısı ablam ya..

X