Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

evet ya bende biraz internette filan araştırdım da yani bunu böyle hadi sen test yapalım da bakalım bebeğin olurmu olmazmı diye birşey yok galiba yapacaksın 1 yıl dediğin gibi eğer olmazsa o zaman tedaviye yöneliyor doktorlar aslında evet artık elimi çabuk tutmalıyım galiba yerimseniben

cevap verdiğin için ayrıca teşekkür ederim canım.

tamam nasipcim burasıda berbat bende pişiyorummm kızlarr yaa.
çiçek arkadaşım açıkcası bende pek denemedim bi geçen ay korunmadık ondanda buay gecikme nedenim kist çıktı ondan pek bilemiyorum ama gönlüne göre olsn cnm

sağol canım amin allahım herkesin gönlündekini versin.
artık demekki birazda şans gibi geliyor bana ama tabi çokda geciktirmemek lazım birde ben ilaçla korunmuyorum ona güvaniyorum açıkcası sorun olmaz diye ama tabi allah biliyor.:uhm:

herşey kısmet canım aslında.....kimse bunun cevabını veremiyor.....ayrıca istemediğin bu 2 yıl içinde neler yaşayacaksın bilmiyorsun.....en önemlisi yaşla birlikte birçok hastalığa yakalanma riskimiz fazlalaşıyor.....ahkam kesmek gibi olmasın ama yerinde olsam hiç beklemem......29 yaşındayım,23 yaşında evlendim ve 25 te hipertroid sorunum çıktı ve bu şekilde hamile kalınca 5.ayında bebeğimi kaybettim.....demem o ki sağlık sorunun yoksa 1 dakika erteleme

yerim ben o müjdeyi saatler de geçmezki şimdi hatunnnn nasıl beklicez biz seni yaaaaa

bilmiyorum saat 13.30 gibi çıkarım evden ay ölecem heyecandan ne güzelmiş kız bu heyecan sanki diğerlerinde yaşamadım yaşadım ama bu kadar değil

esma nazmiye merve ve diğerleri nerdesinmiz kızlarklava:
hadi bana moral verin:çok üzgünüm:

bilmiyorum saat 13.30 gibi çıkarım evden ay ölecem heyecandan ne güzelmiş kız bu heyecan sanki diğerlerinde yaşamadım yaşadım ama bu kadar değil

diğerlerinde biz yoktuk da ondannnnnnn:roflol::roflol::roflol:bak hepimiz bekliyoz onu çok şanslı kerata ya kaç tane teyzesi var yolunu bekleyen şimdidennnnna.s.

esma nazmiye merve ve diğerleri nerdesinmiz kızlarklava:
hadi bana moral verin:çok üzgünüm:

canımm yanındayım bak bende çok heyecanlandım yaşasın tatile çıkmadan senin güzel haberini alcam inş. gülümm yaa :icecream: bu heyecan çok güzel biliyorum bende a.s geçen ay deli gibi olmuştum ne çıkcak die a.s.

kıyamam kız ben size iyiki varsınızŞeniz

ya evle hastanenin arası uzakmı ne zaman öğrene biliriz güzel haberiii acaba bu arada benim kocişden verelim biraz seninkine kıskançlık istersen ben hepsinide verebilirimde senin kocişe ağır gelir :roflol::roflol::roflol: doz aşımından kıskaçlık krizene girer alim allah

uzak değil yürüyerek 15 dk.ordaki sıraya bağlı
yok almayayım hayatım ben böyle iyiyim:roflol:koçişi kıskanç biri olarak düşünemiyorum:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…