Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

1 saat kestirsemmi acabasengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
sakın haaaaaaaaaaaklava:klava:klava:
hayırrrr geç kalırsın sona......haa bur arada kızlar ben bugün mide bulantısı ile uyandım

eeeeeeee ne diyem CADIARZUgeliyo geliyo 3. hamiş geliyooooooo:roflol::roflol:hadi kız hayırlısı hamişliktendir inşallahhhhhha.s.

1 saat kestirsemmi acabasengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
Tamam anladık hamilesinde uyur kalırsın haber gecikir uyku falan yok otur oturduğun yerde
hayırrrr geç kalırsın sona......haa bur arada kızlar ben bugün mide bulantısı ile uyandım

hadiiii kız hayırlısı senin kaç gün var şimdi 8 mi benden 2 gün sonraydın yaaaaaa

ya kızlar bu arad benim karnımda aşırı şişkinlik var adet olacağım zaman olurdu ne dersiniz hamişlikde olabilirmi böyle bişey yoksa bana kırmıza kartmı çıkaracak hakem ilerleyen dakikalarda:çok üzgünüm:

ya o hamişlik şişkinliği akıllım sor bakam nasipeeeee bulabilirsen tabiiiiiiii:roflol::roflol:
bu arada ne bu böyle kırmızı kart falan biz aksi ispatlanana kadar herkez hamiştir demiyoz muuuuuuuuuuuklava:klava:klava:

KIZLAR BENDE GELDİM GÜLŞEENNN KIZIM YOKSA HAMİŞ MİSİN SEN?
AY kızlar bişi diyim mi nasip için dua edelim inş. hamiştir:)

KIZLAR BENDE GELDİM GÜLŞEENNN KIZIM YOKSA HAMİŞ MİSİN SEN?
AY kızlar bişi diyim mi nasip için dua edelim inş. hamiştir:)

valla bilmiyorum mervem yaa........sabah öle bi bulantı oldu geçti ama 15 dakika önce acayip derecede bişey oldu....sanki içim çekildi gibi......oturdum hemen yerime sona yine bulantı başladı kiraz yedim geçti başka bi belirtim yok ama çok halsizim bugün:çok üzgünüm:

haydi gelsin hamişlerrrrrrrr bende hamileyim zateeeen varmı aksini söyleyecek babayiğit

esmacım yedim mamişi inanılmaz susuyorum çok sıcak kız.. gülşen olabilir cnm ya kasık ağrın falan nederece?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…