Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bilmiyorum aslında benim mayıs 20 idi ben bugün bekliyorum ama bir gün daha ileriattım.umarım olmam

ya valla ayse cım vucut olarak da beyın olarak ta cok yoruluyom son bı kac gundur.dk gore bugun kan testı yaptırmam gerekıyodu ama esim beklememi istiyoo.hala yaptırmadım ya off
yaptırsana kızım ne bekliyon o zaman:eek:klava::eek:klava:
merhaba kızlar... sohbetiniz çok güzel bende katılabilir miyim.:1hug:
gel canım gel bizde herkeze yer vara.s.
ben gazı vereyimde olmazsa gel kayseriye oklavanla gel tabi yoksa oklava falan vermem sana herin olsun

oklavamla gelirim canım seninkine kalmadım:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

hoş bulduk canım eminim bundan geçmiş yazılarınız okudum çok güzel diyaloglarınız var:1rolleyes:

hoşgeldiiin sanada kadeh kaldırıyorum hayatım
aylincim sanada iyi uykulaaaaaaarrrrrr rüyanda bebişini gör emi
göremedim yaf:sm_confused:
deli kız seni almadım ya kesin hamişim zaten sende gaz ver böyle iyi valla olmazsa ne yapam seniiiii:roflol::roflol:
kız nazmiye çok mu yoruyorlar seni bak oklavamı aldırmasınlar elimeee:eek:klava::eek:klava:
nasip uykuda zaten
gülşen şebnem aylin yine kayıplarda:eek:klava:
tazemden hiç haber yok gittimi acep doktoraCADIARZU
ben de kaçam bari baksana kimse kalmamış
ben geldim indir silahıÇok üzgünüm çoook
merhaba kızlar... sohbetiniz çok güzel bende katılabilir miyim.
hoşgeldiiina.s

bilmiyorum aslında benim mayıs 20 idi ben bugün bekliyorum ama bir gün daha ileriattım.umarım olmam

olmazsın olmazsın inşallah hadi teyze yap biziiiiiiiia.s.teyze olasım geldiiiii:eek: nasip banko ama bir yetmezzzzz yeğene boğun bizi kızlarrrrrrrr:dance::dance::dance:

göremedim yaf:sm_confused:

ben geldim indir silahıÇok üzgünüm çoook

hoşgeldiiina.s

nerelerdesin bakimmmmmmmmm:eek:klava::eek:klava::eek:klava:daha hırsımı alamadım alim öyle indiririm oklavayıııııııı:roflol::roflol::roflol:

valla bende de göğüs uçları berbat hadi hayırlısı inş kazanırsın.
ama beni doğurtmakta zorlanacaksın biraz ben izmirdeyim:roflol::roflol:
Bütün masraflar helali hoş olsun sana ama eğer bebiş varsa ki inşallah vardır ben bunu doğurtmaya yetişemicem benneyaptımki ama 3.yü kesinnnnnnn ben doğurturum :sm_cool::sm_cool:
Bu arada gittim 25 YTL bayıldım ve bir gebelik testi aldım ve 2. çizgiyi soluk bir şekilde gördüm akşama kanda baktırıp en geç yarın size haber vericem bunun için de dua edinnnn :1hug::1hug::teytey::teytey:

inşallah hasta olmam. allahım bize hayırlısıyla sağlıklı bebişler versin.yüzümüz gülsün.:dance:

Bütün masraflar helali hoş olsun sana ama eğer bebiş varsa ki inşallah vardır ben bunu doğurtmaya yetişemicem benneyaptımki ama 3.yü kesinnnnnnn ben doğurturum :sm_cool::sm_cool:
Bu arada gittim 25 YTL bayıldım ve bir gebelik testi aldım ve 2. çizgiyi soluk bir şekilde gördüm akşama kanda baktırıp en geç yarın size haber vericem bunun için de dua edinnnn :1hug::1hug::teytey::teytey:

süper canım yaa......desene önce senden alacağız güzel haberleri....çizgi çıktı madem hayırlı uğurlu olsun inşallah:nazar:

canım hayırlı olsun ya cok sevındım valla...dualarımız senınle

Bu arada gittim 25 YTL bayıldım ve bir gebelik testi aldım ve 2. çizgiyi soluk bir şekilde gördüm akşama kanda baktırıp en geç yarın size haber vericem bunun için de dua edinnnn :1hug::teytey:

kara göründüüüüüüüüüüüüüüü:teytey::dance::dance::dance::nazar:

çok sevindim:dance: eminim yarın kanda da çıkacak bebiş ve biz teyze olcaz:teytey:

canım ne güzel ya çok sevindim tebrik ederim

eeeeee herkes nerelere kayboldu yine yaaaaaaa nerde benim oklavam :eek:klava:haah tamam buldum :eek:klava: :eek:klava:

Bu arada gittim 25 YTL bayıldım ve bir gebelik testi aldım ve 2. çizgiyi soluk bir şekilde gördüm akşama kanda baktırıp en geç yarın size haber vericem bunun için de dua edinnnn :1hug::1hug::t
hayatım çok sevindim tebrik ederim:teytey::teytey:
oh be sonunda güzel bir haber aldık darısı benim başım :eek:
ha şimdi anlat bakalım sendeki değişiklikleri ve şu testin adı ne gerçi sözde yapmayacaktım ama:eek:

yavv ne kadar vur elli hatunsun maşallah yaa.......sev kardeşim elini ver bana......gel kardeşim neşe getirdim sana.......:1hug: kardeşimmmmm:dance:

bak o daha iyi ama alıştık bi kere illa alacaz oklavayı elimize :roflol:nerdesin sen bakimmmmmm:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

X