Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

geçen ay ben hormon testi yaptırıp doktora gittim gülüm. doktorum herşey normal hiçbir sıkıntı yok dedi. ultrasonla bidaha baktı. kızım senin çocuğun olur dedi. bende olurda doktor bey yaş oldu 37 dedim. nolcak dedi bi sorun değil. ama sen daha çabuk olmasını istiyosan pregnyl 1500 ve gonopen yazdı al bunları reglinin ikinci üçüncü günü gel dedi. sanırım o iğneyi yapacak. bu iğnede ve ilaçda ovulasyonun gerçekleşmesini yumurtanın çatlamasını ve galiba yumurtanın kalitesini sayısını filan artırıyo galiba. bu ilaçları deneyelim 6 ay içinde hamile kalırsın dedi. aynen böyle şeker bende onun için gidiyorum bugün iştee :eek:

canım ilk önce ilacını güzelce içeceksin sonra tekrar dr. gideceksin bakacak yumurtalıklara tamam iğneyi vuralım şu saatte ilişkiye gir diyecek sonra o saat gelecek neyse oraları atlayayım:eek: işde sonra adetin gecikecek sen test yapacan annnnaaaaaaaaaa ne görecen 2. çizgi sana oradan el sallıyo:1hug:

geçen ay ben hormon testi yaptırıp doktora gittim gülüm. doktorum herşey normal hiçbir sıkıntı yok dedi. ultrasonla bidaha baktı. kızım senin çocuğun olur dedi. bende olurda doktor bey yaş oldu 37 dedim. nolcak dedi bi sorun değil. ama sen daha çabuk olmasını istiyosan pregnyl 1500 ve gonopen yazdı al bunları reglinin ikinci üçüncü günü gel dedi. sanırım o iğneyi yapacak. bu iğnede ve ilaçda ovulasyonun gerçekleşmesini yumurtanın çatlamasını ve galiba yumurtanın kalitesini sayısını filan artırıyo galiba. bu ilaçları deneyelim 6 ay içinde hamile kalırsın dedi. aynen böyle şeker bende onun için gidiyorum bugün iştee :eek:

hımmm.. inşallah hemencecik işe yarar da teyse yaparsın biziii:dance:

canım ilk önce ilacını güzelce içeceksin sonra tekrar dr. gideceksin bakacak yumurtalıklara tamam iğneyi vuralım şu saatte ilişkiye gir diyecek sonra o saat gelecek neyse oraları atlayayım:eek: işde sonra adetin gecikecek sen test yapacan annnnaaaaaaaaaa ne görecen 2. çizgi sana oradan el sallıyo:1hug:

aynen katılıyorum canım eklenecek bişey bırakmamış esma sağolsuna.s.

anam halaylar çekilmiş...kadehler tokuşturulmuş.....bende şuradaki cips tabağındaki kırıntıları toplıyım şöle parmağımı ıslatıp....gerçi karnımdaki bebişi böle şeylere alıştırmıyım diyorum şimdiden ama ne yaparsın teyzoşunun partisi

hakketen ne güsel anlatmışınnn:1hug: inşallahhh

kızlar ben biraz şekerleme yapıcam,iyi muhabbetler..:1closedeyes:

esma bişi sorcam gittin mi bu igneyi nerden vuruyolar bilen varmı kızlar ??:uhm:

:eek:popodan canımm ama ben 5000ninden vurulmuştum 2 tane ama bana fayda etmedi demiştim ya size doktor bile adet olduğuma şaşırdı diye o yüzden korkuyorum tüplerde sorunmu var diye bakalım yaşayıp göreceğiz

Him Pardon Işlerden Kafam Karişti Anlamaştim Canim Eşim Sperm Testi Verecek Onda Sorun çikmazsa Işde O Zaman Ben Rahim Filmi çekinecem Belli Olcak

razı oldumu kız sonunda hadi hayırlısı bak hepsi temiz çıkacak benim gibi siz de kafayı üşüteceksiniz niye olmuyo o zaman diyeeeeeeeee:roflol::roflol:ama olacak anassını satim bu ay olmazsa bidahaki ay olacak inşallah:dance:KK43:malum hap kullanıyom ben senin bu ay olsun canimmmmm:dance:):içelim:

Yaaaaaa Kimse Yokmuuuuuuuuuuuu
Küüsttüüüüm Hepinize :dilcikar: :dilcikar:

razı oldumu kız sonunda hadi hayırlısı bak hepsi temiz çıkacak benim gibi siz de kafayı üşüteceksiniz niye olmuyo o zaman diyeeeeeeeee:roflol::roflol:ama olacak anassını satim bu ay olmazsa bidahaki ay olacak inşallah:dance:KK43:malum hap kullanıyom ben senin bu ay olsun canimmmmm:dance:):içelim:

HEPİMİZİN OLSUN KIZ 9. VE 10. GÜNÜ İÇMEYECENDE HAAMİLE KALACAN YA DELİİİİ NEYSE YAPTIRALIM TESTLERİ GÖRELİMMMMM ....... BİLMİYOM İŞDE NE GÖRÜRSEK ARTIK:roflol::roflol:

deli kız seni almadım ya kesin hamişim zaten sende gaz ver böyle iyi valla olmazsa ne yapam seniiiii:roflol::roflol:
kız nazmiye çok mu yoruyorlar seni bak oklavamı aldırmasınlar elimeee:eek:klava::eek:klava:
nasip uykuda zaten:roflol:
gülşen şebnem aylin yine kayıplarda:eek:klava::eek:klava:
tazemden hiç haber yok gittimi acep doktoraCADIARZU
ben de kaçam bari baksana kimse kalmamış:roflol::roflol:

ya valla ayse cım vucut olarak da beyın olarak ta cok yoruluyom son bı kac gundur.dk gore bugun kan testı yaptırmam gerekıyodu ama esim beklememi istiyoo.hala yaptırmadım ya off

deli kız seni almadım ya kesin hamişim zaten sende gaz ver böyle iyi valla olmazsa ne yapam seniiiii:roflol::roflol:
kız nazmiye çok mu yoruyorlar seni bak oklavamı aldırmasınlar elimeee:eek:klava::eek:klava:
nasip uykuda zaten:roflol:
gülşen şebnem aylin yine kayıplarda:eek:klava::eek:klava:
tazemden hiç haber yok gittimi acep doktoraCADIARZU
ben de kaçam bari baksana kimse kalmamış:roflol::roflol:

ben gazı vereyimde olmazsa gel kayseriye oklavanla gel tabi yoksa oklava falan vermem sana herin olsun

X