Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

farkındayım kız kızmıyorum sana dr. kızıyorum ama keşke kan testi yaptırsaydın yaaa

düşünmedim değil direk hastaneye gitmeyi ama onda da vardır bir hayır dedim esma
bekle bakalım nasip dedi içimden bir ses varsa zaten vardır allah büyük umarım şimdi bu bekleme esnasında hakem bana uğramaz:roflol:ve bu bekleme esnasında başka bir test alıp yapmayı düşünmüyorum kesinlikle:dance:

ne diyeyim canım merakla bekliyoruz haydi hayırlısı

kafama takıpta stresse de girmeyeceğim sanki adet günümü beklermişim gibi bekleyeceğimsengözlerimebaksanab

37 yaşındayım ve bugüne kadar hiç sekmedi adettimi 1 gün önce oldum ama hiç ertesi gün olmadım o yüzden sanırım içim rahat
sizlerde yanımdasınız daha ne isteyeyim allahtan belamı mı:1hug:

kızlar evet ya aslında en iyisi ilişki sırasında bile hamiiş olcakmış gibi değilde olmıcak gibi düşünmek ozaman daha ii.
kimden duyduysam tam hamile olma ümidini kestiğinde hamiiş kalmış herkes.
buarada dün tam doğum kontrol hapını içiyordum aklıma geldinz bigün içmeyi unutmuş hamile kalmış bende mi öle yapsam dedim:)

duruyorum zaten bire yere gittiğim yok hayatım:roflol:
hayır biten birşey yok daha gülüm ben umudumu hala taşıyorum.ben hamişim kızım ama velet kendini biraz naza çekiyor tek olay bu:roflol::roflol:

yerim o veledi bennnnnnnnn:dance::dance::dance:aman aman gelsinde nazla gelsin napalım çekecez artık başımızın üstüneeeee
günaydınnnnn kızlarrrrrrrrrrra.s.

37 yaşındayım ve bugüne kadar hiç sekmedi adettimi 1 gün önce oldum ama hiç ertesi gün olmadım o yüzden sanırım içim rahat

vayyy anneye bak bee......nasip varya süpersin haa......senden enerji geldiya bende hamişim.......heytttttttt hamişler geldiiiieeaaaasüprizzzzzsüprizzzzzsüprizzzzz

aferim nasipcim sana belki haddime düşmez sana aferim demek ablamsın.ama böle rahat düşünmen beni sevindirdi canımm benimmm:1hug::1hug:

merveciğim ben şuna inanıyorum hepimiz birbirimiz için dua ediyoruz ki birbirimizi tanımadığımız halde allah bunu mutlaka görüyordur ve adım gibi eminim ki bize bu mutluluğu tatdıracak özellikle sizlere ben 1 kere tatdım allahtan isterdim ki önce sizler hamiş kalın sonra ben ama demekki size öncelik yapacak biri lazımmış oda ablannız olarak bei seçti allah

ha şunuda söyleyeyim sizi çok seviyorum kızlar ailemin bir parçası oldunuz

doğru diyorsun canım ben bigün google da lekelenme diye aratma yaptım direk kk çıktı baktım sizlerin muhabbetiniz çok hoş hemen üye oldum. aklımda bile yoktu hamişlik hala da yok ama genede sizlerle konuşmak sizlere dua etmek istiyorum allah kimseyi bebişsiz bırakmasın
sende bizim yol göstericimizsin allah seni başımızdan eksik etmesin önceliği sana versin ki bizde arkandan gelelimsüprizzzzz

Benzerim dostinex iyidir. Bende hala kullanıyorum.Sende de yüksek ihtimalle hiperprolaktinemi var. Ama hormon değerlerin düşük olduğundan başka bir ilaç verilmiş. dostinex ile 2 ayın sonunda hormon değerlerin normale döner yanlış hatırlamıosam 11-25 bu arada olursa hamiş kalma olasılığın yüksek. :dance::dance:
Ben henüz hamile değilim ama oladabilirim benimki 13e düşmüşşşş :dance::dance:

hıh siz konuşun kendi aranızda ben daha pijamayla pcnin başına oturim meraktann küstüm size gidiyorum işteeeeeeeeeee:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

canım sizde benim için öyle burdayken kendimi iyi hissediyorum bende klomen diye google yazdım kadınlar klubu çıktı okudukca hoşuma gitti sonra sizi buldum klomen sayfasını unuttum :sm_confused:

ayşer günaydın canım

kızlar biz burda bir aileyiz burda birbirimize nazımız geçmedikten sonra ne anlamışım ben arkadaşlıktan rahat konuşun hattime düşmez lafını duymamış olayım:1hug:

günaydın arkadaşlar...nasipciğim işallah hamilesindir ben de seni yakından takip ediyorumm haberlerini..arkadaşlar ban yardım edin lütfen bilen sölesin bana.benim adetlerim biraz sancılı geçer ama çok değil hani bi başkası olsa dayanır ama ben az bişiy olsa bile bu ağrıdan nefret ediyom adet döneminde 2 defa dikloron kas gevşetici vuruyorum...dün adet oldum bu ay vurmadım.sabrettim yani.hani diyorum acaba bu iğne mi doğurganlı önlüyor yada hamile kalmam engel oluyo gerçi pek düzenli bi ilişki de olmuyo ama 10aylık evliyiz ama 10 günde 2 defa falan.bu iğneler mi engel oluyo bana hiç duydunuzmu bu kas gevşeticilerin zararlarını..adetlerim de iyi 28 günde bir 6-7 gün oluyom.doktora gitmeyi de sevmiyorum..bari siz yardımcı oluun arkadaşlar duyan bilen varmı?

hıh siz konuşun kendi aranızda ben daha pijamayla pcnin başına oturim meraktann küstüm size gidiyorum işteeeeeeeeeee:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

siz gece yarılarında nasipe kaynatın hanım efendi sonra bize laf edin öylem nerde benim oklavamklava:klava: bide kafaya şaplak atayım dur sen:mymeka:

ayşer günaydın canım

kızlar biz burda bir aileyiz burda birbirimize nazımız geçmedikten sonra ne anlamışım ben arkadaşlıktan rahat konuşun hattime düşmez lafını duymamış olayım:1hug:

taamam nasipppcimmm :dance::dance::dance: anladım ben senii:sm_cool:s seviyorum herkesiii ayşe geç kalkmasın ama ya bende uyumak istiyorumm

ne diyon kız sen otur oturduğun yerde kırarım bak bacaklarınıklava:klava:lülülülülülü

hayatım senin 16 hazirandı ne oldu sonuç yazdında ben mi kaçırdımfisfisfis

tşk ederim canım takip etmen hoşuma gitti.ben hamişim zatende velet nazlı çıktı e nede olsa kız:roflol:
bu arada sana abla tavsiyesi şu kas gevşeticisini kes çünkü kanamanın gelmesi ve çoğalması ondan kaynaklanabilir bunu unutma adı üstünde kas gevşetici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…