Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

siz gece yarılarında nasipe kaynatın hanım efendi sonra bize laf edin öylem nerde benim oklavamklava: bide kafaya şaplak atayım dur sen:mymeka:

sen nere kayboldun hanfendi peki bişey demedennnnnnnklava:klava:klava:ben de atam dur:mymeka::mymeka:kötüyüm ben kötüyümmmmmjeyyarjeyyarjeyyar

ne diyon kız sen otur oturduğun yerde kırarım bak bacaklarınıklava:klava:lülülülülülü

ya aslında bugün erken kalkacaktım inan ama sabahın köründe 4.5 gibi bir yaygara koptu mahallede sorma gitsin birinin evine hırsız girmiş millet döküldü tabi dışarı benim uykuda gitti ama kocişte tık yok top atsan uyanmaz zaten o neyse 7 gibi anca dalmışken bu sefer de kociş için uyandım kendisi kalkamaz asla çünkü sonrasındada uyuyup kalmışım işteeeee

ablam beeŞeniz nası duygulandım ya, Allah hayırlısıyla hepimize versin sağlıklı bebişler,amin.
biz de seni seviyos bi kereeee:asigim:

bu arada günaydınlaaar kızlara.s.:enbuyukkk:

sen nere kayboldun hanfendi peki bişey demedennnnnnnklava:klava:klava:ben de atam dur:mymeka::mymeka:kötüyüm ben kötüyümmmmmjeyyarjeyyarjeyyar

kız pc odamıza götürdük kociş oturdu baktım bir ara cevap yazmamışın kapat canım benim sayfayı dedim yoksun diye sonrada uyudum senin gibi yatmıyoruz biz sabah 6,30da kaltım nasipede katılıyorum uykucu boncuk seniiiiiiiiii:mymeka::mymeka:

ablacımm (dememde sakınca yok di mi?) Allah gönlüne göre versin, hayırlısıyla bebeciklerin olsun en kısa zamanda senin de...

dün eşim esma neden bu kadar bebeği kafana takıyorsun kendini yıpratıyorsun bitanem dedi bak bana yemin ediyorum takmıyorum Allah verirse verecek zamanı var demekki üzme kendini bu kadar dedi cidden üzülmüyormusun kafana takmıyormusun dedim ilk başta istiyordum takıyordum ama baktım olmuyo takmıyorum bırak ne zaman olursa olsun dedi içim rahatladı yaaaa

kızlar size şiddetle tavsiye ediyorum secret filmini izleyin veya kitabını okuyun lütfennnn ondan sora düşünceleriniz değişcek.%100 olumlu düşünmenn faydalarını anlatıyo

ben müsaade isteyim akşamüstü gene katılırım çalışmam gerek öpüldünüzzz

hehe ben de cevabı kociş pc den kalkınca yazabildim zaten desene dertler ortak bizimki geldimi hani nerdeyse yemeği bile yanına istiyor(bazen götürmek zorunda da kalıyorum hani:roflol:)kız bugün erken kalkacaktım sözde yaaaaaaaaaaasenağlamasenağlama
şebnemim orda yazan senmisin canım alıntımı yoksa kafam karıştıa.s.
günaydın aylintcimmmma.s.

ablam beeŞeniz nası duygulandım ya, Allah hayırlısıyla hepimize versin sağlıklı bebişler,amin.
biz de seni seviyos bi kereeee:asigim:

bu arada günaydınlaaar kızlara.s.:enbuyukkk:
günaydın aylinciğim naber gülüm

kız bak ben sana ne demiştim hatırla bakayım delü

ben sıramı sana veriyorum yaaaaaa :1hug:

bak bu çok iyi olmuş, için rahatladı, stresin azaldıya, inşallah gelicek bebicik, rahat ola.s

kız ayşe uykun açılmadı sanırım daha:roflol:
merveciğim tamam hayatım akşam üzeri görüşürüz:1hug:
zaten bende gidip yatacam biraz malum sabah 7den beri ayaktayımnaniknanik

yahu sabah sabah duygusal çağlayanlar yarattınız içimde kızlar......iyiki varsınız hakikaten......çalışmak bile o kadar yorucu gelmiyor biliyormusunuz.....(15 dakikada bir f5 yapmaktan yorulmuyor değilim laf aramızda) bu arada biz çalışanlar için biraz ağırdan alın kızz....sayfaları takip edeyim derken işler sarpa saracak.....ama dediğim gibi geçen aya kadar hergüne aynı başlarken şimdi benim gibi hisseden arkadaşlarımla inanç ve umut denizinde yüzmek ne kadar haz veriyor bilemezsiniz......sığları sevmeyiz biz kadınlar.......şimdi nasip derinlere açılmışken ilerlediği yoldan gitmek dileğiyle.......

günaydın aylinciğim naber gülüm

kız bak ben sana ne demiştim hatırla bakayım delü
iyidir be ablam.. benim reglim yaklaştı, tahminim üzre bu ay bebicik ayım diilyerimseniben

hah! işte bebicik için uygun ortam yaratılmış, relaks bi anne, tatilin keyifli ve stressiz ortamı....:dance:

birgün içinde kaçkez gülebilir insan
yada kaç kez ağlar
gülmek neye bağlıdır bilirmisin
bir tebessümün aslında ne zor olduğunu
insan sırıtabilir yüz ifadesi gülebilir
ama kalbi..
asıl önemli olan bu işte
gerçekten gülebilmek herşeye
yüzünle ve kalbinle
tüm dertleri bir yana bırakmak
neşe ve sevince kucak açmak
heyhat...
ne kadarda zor bunu yapmak
fakat bir yandan da
ne kadar da kolay
aslında..
silbaştan yap herşeyi
hayata yeniden başla
sabah doğan güneş gibi
dünyayı kucakla
ve sakın tokadan başka birşey
takma kafana..
:roflol::roflol::roflol:

valla ya! burdan önce etrafımdaki insanlara habire bebek isteğimden bahsedemiyodum tabi, şu belirti bu belirti, yumurtlama günü falan konuşamıyosun umutlarını, hislerini herkesle çok fazla, ama burda benim gibi hisseden, aynılarını yaşayan sizlerle rahatça dertleşebiliyorum, destek olmaya çalışıyorum, teselli buluyorum, biliyorumki benim kadar hepiniz de benimle mutlu olup heyecenlanıp, benimle üzüleceksiniz, ben de sizinle...
hakkaten ya, iyiki varsınız...a.s.
bugün acayip duygusalım ben yaa...
adetim yaklaştıya ondan mıki:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…