Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlara.s.
ne yazıkki size mutlu haberi veremiyorum:çok üzgünüm:NEGATİF çıktı:çok üzgünüm:

yine şaka yapıyosun dimi nasip allahaşkına doğru söyle hangi ara gittin geldin test sonuçlandı kız. kandırma bizi çok ayıp

yok bu sefer şaka değil üstüne birde fırça yedim kızım daha 1 gün geçmiş neyin çıkmasını bekliyorsun dedi dr teyze:çok üzgünüm:
ama benim içim çok rahat neden bilmiyorum sonuçu duyunca hiçmi hiç üzülmedim ilk defa oluyor bu reglle ilgili hiçbir belirti yok hala
inat ettim eninde sonunda çıkacak mutlaka bekleyeceğim kan içinde erken dedi cumayı bekle dedi:çok üzgünüm:

huuu kızlar neden sustunuz:eek:klava:
durun be daha 1 gün geçti yapacam sizi teyze :sm_cool::sm_cool:

sabah giderken zaten negatif çıkacağını tahmin etmiştim kızlar çünkü kızada hamile kaldığımda ve kimyasal gebelikte bile 5 gün geçmişti adetimden onlarda bile 2.çizgi silikti
yani anlayacağınız bende hemen çıkmıyor sanırıma.s

huuu kızlar neden sustunuz:eek:klava:
durun be daha 1 gün geçti yapacam sizi teyze :sm_cool::sm_cool:

ya sen inanma idrar testine hiç geçmeyen adetin geçtiii senin dr. çekseydin oklavayı benim adetim hiç geçmez deseydin deli kadın falan deseydin işdelülülülülülü

:mymeka: eh be güzelim ben senin idrar testi yaptırdığını bilmiyodum ki sandımki kan testi yaptırıcan. tam dayaklıksın hee :eek:klava: du bakalım sanki herşey bitmiş gibi konuşuyon. sen daha bizi en az üç dört gün fitil edecen belli oldu. reğl olmadığına göre hala hamiş sayılırsın. hadi üzülme a.s.

duruyorum zaten bire yere gittiğim yok hayatım:roflol:
hayır biten birşey yok daha gülüm ben umudumu hala taşıyorum.ben hamişim kızım ama velet kendini biraz naza çekiyor tek olay bu:roflol::roflol:

esmaaaa hayatım sessizsin kızma gülüm bak msn yi bile açmadan direk buraya geldim:1hug:

anladım nasipcimhadi bakalım cuma alayım haberlerini çünkü cmtsiden sora antalyada olcam bi hafta yokum sonra bekleyemem okadar süre sonucunu almak için çatlarııımmm

duruyorum zaten bire yere gittiğim yok hayatım:roflol:
hayır biten birşey yok daha gülüm ben umudumu hala taşıyorum.ben hamişim kızım ama velet kendini biraz naza çekiyor tek olay bu:roflol::roflol:

ee hadi hayırlı olsun diyelim:dance::dance: gerinmek cumayı bulacak desene:nazar::nazar::nazar: 41.5 kere nasipçim

X