Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ooooo nasip hanım iyi gezmeler sen bizi uykum var diye kandır sonra anne senin çarşı benim gez biz burda merak edelim temizlikte yarım kaldı zaten şimdi hıncımı senden çıkarmaz mıyım bennnnnnnn:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

senin vurduğun yerde gül biter hayatım ne yapayım çağırıp duruyor annem hasta yani karaçiğer yetmezliği var kıramıyorum ne yapayım 2 kere kefeni yırttı:çok üzgünüm:

senin vurduğun yerde gül biter hayatım ne yapayım çağırıp duruyor annem hasta yani karaçiğer yetmezliği var kıramıyorum ne yapayım 2 kere kefeni yırttı:çok üzgünüm:

:eek:ne bilem yahu üzüldüm şimdi sen bana bakma annenin yerini kimse tutamaz gideceksin tabi gitmesen asıl o zaman sopalık olursun işte inşallah iyileşir canım:nazar::nazar::nazar::1hug:

:eek:ne bilem yahu üzüldüm şimdi sen bana bakma annenin yerini kimse tutamaz gideceksin tabi gitmesen asıl o zaman sopalık olursun işte inşallah iyileşir canım:nazar::nazar::nazar::1hug:

iyileşmesi zor hayatım işte iç kanama geçirmemesine dikkat ediyoruz sadece

ben geldim arkadaşlar...malesef bugün öğlen adet oldum..bu ay da bitti...temmuza işallah.beni temmuza ekleyebilirsiniz..28.günümde hasta oldum.ya diyorum ki 10 aylık evliyim.ilk 5 ayı falan saymayacam.çünkü banim baya bi zor ve de geç oldu.ondan sonra yöntemini bilemedim..yani hemen kalkıp banyo falan yaptım.yani 2 aydır oluyo doğru düzgün...yani adetler de düzenli...bu ay sancım da olmadı....acaba adet olduğumda dikloron kas gevşetici yaptırdım hep.omu engelliyo ki hamileliği.yda neden olmuyo ki .

a.s.merhaba kızlar ben emine nasılsınız benide alın aranıza kızlar bende13 aylık evliyim ve hala gebelik yok doktora gittim hormon testi yaptı 70 çıktı 3 aylık bir ilaç kullandım ve yine tahlil yaptı 50 ye düşmüş ve şimdi dostinex diye ilaç verdi sizce bu ilaç ne kadar fayda eder dostinex kullandıktan sonra hamile kalan varmı aranızda ve yumurtlama günleri ne zaman öğrenebilirmiyim şimdiden teşekkürler :nazar::nazar::nazar::nazar:

ben geldim arkadaşlar...malesef bugün öğlen adet oldum..bu ay da bitti...temmuza işallah.beni temmuza ekleyebilirsiniz..28.günümde hasta oldum.ya diyorum ki 10 aylık evliyim.ilk 5 ayı falan saymayacam.çünkü banim baya bi zor ve de geç oldu.ondan sonra yöntemini bilemedim..yani hemen kalkıp banyo falan yaptım.yani 2 aydır oluyo doğru düzgün...yani adetler de düzenli...bu ay sancım da olmadı....acaba adet olduğumda dikloron kas gevşetici yaptırdım hep.omu engelliyo ki hamileliği.yda neden olmuyo ki .

ah bir bilsem niye olmuyor 7 yıllık evliliğimin hiç geçmediyse 3 yılı o dediklerine dikkat ederek geçti sonuç malum yani fazla takma kafaya daha yolun başındasın rabbim fazla bekletmesin inşallaha.s.

kızlar kociş geldi ben kaçar sonra girebilirsem gelirim yanınızaaaaaaaa:1hug::1hug::1hug:

a.s.merhaba kızlar ben emine nasılsınız benide alın aranıza kızlar bende13 aylık evliyim ve hala gebelik yok doktora gittim hormon testi yaptı 70 çıktı 3 aylık bir ilaç kullandım ve yine tahlil yaptı 50 ye düşmüş ve şimdi dostinex diye ilaç verdi sizce bu ilaç ne kadar fayda eder dostinex kullandıktan sonra hamile kalan varmı aranızda ve yumurtlama günleri ne zaman öğrenebilirmiyim şimdiden teşekkürler :nazar::nazar::nazar::nazar:

hoş geldin canım http://gebelik.org/dosyalar/fertilitecalc.html burdan hesaplaya bilirsin sonucu banada söyle bakımŞeniz

üzülme hayatım ama bence şu kas gevşeticisine biraz ara ver temmuz listesine eklerim canım seni

ben geldim ay bugun çok yoruldum ben evin tozunu aldım çamaşır yıkadım ütüledim (çoraplar dahil) börek yaptım dolma yaptım uffff can sıkıntım gitmedi amasenağlama

aramıza hoşgeldin canım tabiki aramıza alırız senia.s.
kızlar kociş geldi ben kaçar sonra girebilirsem gelirim yanınızaaaaaaaa:1hug::g::1hug:
kaç bakalım biz burdayızsenağlama
küstümmmmmmmmm sizeeee

küsme hayatım:1hug:

nasip var mı gelişme canım........inşallah yarınıda atlatırsan gerine gerine gezersin hamişim diye

X