Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

insan oğlu nankör canım ya......çalışırız istemeyiz.....çalışmayız istemeyiz......hepsinin farklı güzellikleri var tabikii......inşallah onların varlığıyla zaman sıkıntısı yaşarım...ağzından bal damlıyor valla......:icecream: yahu niye ikize taktım ki ben allah allah....tekizi buldumda derdimede bakın hele........kızlarrrrrrrr ikiz gebelikten aşağısı kurtarmaz artık beni bilesiniz....laf ağızdan çıktı bikere banane:dilcikar: i-s-t-i-y-o-r-u-mmmmmm:dance:

önce ben bikere ikiz benim hakkım yok yok şöyle diyem ikiz bizim hakkımız söke söke alırızzzzzzzz:dance:KK43:aman aman teki buldukta Allahım sen bize bakma ver sağlıklı ver hayırlı ver bide uzun ömürlü ver de kaç tane verirsen ver kabulümmmmmm:nazar:)

insan oğlu nankör canım ya......çalışırız istemeyiz.....çalışmayız istemeyiz......hepsinin farklı güzellikleri var tabikii......inşallah onların varlığıyla zaman sıkıntısı yaşarım...ağzından bal damlıyor valla......:icecream: yahu niye ikize taktım ki ben allah allah....tekizi buldumda derdimede bakın hele........kızlarrrrrrrr ikiz gebelikten aşağısı kurtarmaz artık beni bilesiniz....laf ağızdan çıktı bikere banane:dilcikar: i-s-t-i-y-o-r-u-mmmmmm:dance:

kız sus istemiyom felan deme leyleklerin gücüne gider

önce ben bikere ikiz benim hakkım yok yok şöyle diyem ikiz bizim hakkımız söke söke alırızzzzzzzz:dance:KK43:aman aman teki buldukta Allahım sen bize bakma ver sağlıklı ver hayırlı ver bide uzun ömürlü ver de kaç tane verirsen ver kabulümmmmmm:nazar:)

AMİNNNNN.........SEN DUY SESİMİZİ ARKADAŞLARIMLA ALLAHIM.....SAĞLIKLI SIHHATLİ ,HAYIRLI EVLATLAR VER HEPİMİZE......DOĞURUP,BÜYÜTMEK KISMET ET......KİMİN DUASININ KABUL OLACAĞI BİLİNMEZ KIZLAR...BAKARSINIZ EŞREF SAATİMDİR TUTAR BU DUA:1rolleyes:

kız sus istemiyom felan deme leyleklerin gücüne gider

kız istemiyorum dermiyim.....o leyleklerin herbişeyine kurban olurum.....bizim evin bacasını biliyorlar zati.......kesin bırakacaklar bana bitane....hele bi gelsin 29 haziran.....bak nasıl çığlığı basıcam bize bebek bıraktılar huuuu diye:dance:

merhaba arkadaşlar son 2.5 saattir bu başlık altında yazılan bütün yorumları okudum ve artık bilgisayar başında duracak halim kalmadı.bende bebek sahibi olmak istiyorum ama 6 aydır çalışmalarımız bi sonuç vermedi.bu ay yumartlama zamanınını iyi kullanmaya çalıştık ama sonuç ancak temmuzda belli olucak . ozamana kadarda nasıl beklicem bilmiyorum.ama burda sizi tanımak ve aynı duyguları paylaşan birilerinin olması beni biraz olsun rahatlattı.çünkü bu duygularımı kimseyle paylaşamamak kadar kötüsü yok.

merhaba arkadaşlar son 2.5 saattir bu başlık altında yazılan bütün yorumları okudum ve artık bilgisayar başında duracak halim kalmadı.bende bebek sahibi olmak istiyorum ama 6 aydır çalışmalarımız bi sonuç vermedi.bu ay yumartlama zamanınını iyi kullanmaya çalıştık ama sonuç ancak temmuzda belli olucak . ozamana kadarda nasıl beklicem bilmiyorum.ama burda sizi tanımak ve aynı duyguları paylaşan birilerinin olması beni biraz olsun rahatlattı.çünkü bu duygularımı kimseyle paylaşamamak kadar kötüsü yok.

hoşgeldin canım.....burada seninle aynı dileklerde olan insanların olduğunu görmüşsündür....inşallah en yakın zamanda isteğine kavuşursun:1hug:

AMİNNNNN.........SEN DUY SESİMİZİ ARKADAŞLARIMLA ALLAHIM.....SAĞLIKLI SIHHATLİ ,HAYIRLI EVLATLAR VER HEPİMİZE......DOĞURUP,BÜYÜTMEK KISMET ET......KİMİN DUASININ KABUL OLACAĞI BİLİNMEZ KIZLAR...BAKARSINIZ EŞREF SAATİMDİR TUTAR BU DUA:1rolleyes:

aminnnnnnnnn aminnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnn ben bu ay bigün alıp bigün almasammı bu hapı yaaa çok içten amin dedim kesin kabullllllll:dance::dance::dance:

ayy sıcaklardan bunaldım kızlar......uykuya yatanlar oldukça nasıl bir uyku bastırıyor sormayın gitsin...şu meslek yazan kısımda "ev hanımı"yazmıyor mu kafamı masalara vurasım geliyor....ikiz bebişim olsunda işten ayrılıp onlara bakayım.......yaa ev hanımı olmak istiyorum ben...............

gülşen kızım ya inanamadım senin bu yazısını okuyunca

"ikiz bebişim olsunda işten ayrılıp onlara bakayım.......yaa ev hanımı olmak istiyorum ben......" bende senin gibi düşünüyoorum canımm ya aminnnnn:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

laelaelaelaelaekızlar esma kaçar hepinize iyi akşamlar ikiz bebişleriniz olsunda yardıma gelelimlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

gülşen kızım ya inanamadım senin bu yazısını okuyunca

"ikiz bebişim olsunda işten ayrılıp onlara bakayım.......yaa ev hanımı olmak istiyorum ben......" bende senin gibi düşünüyoorum canımm ya aminnnnn:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Ama öle mervecim.....tek bebiş olursa kayınvalidem hemen der bana"kızım sen çalış ben bakarım bebeğine"(hep diyorda onun için) ama 2 tane olursa öylemi ya nereye çalışıyorum hemencecik işi bırakıp kuzucuklarıma birlikte bakarız.....inşallah merve ya inşallah dualarımız hep bunun için....bak ezanda okunuyor......inşallah rabbim duy sesimizi......illaki ikiz için değil tabiki bebiş istiyozz biz......dimi merve:1hug:

hoşgeldinnnn beklemek zordur bilirim ama inşallah bu son bekleyişin olur canımmmmmmmmmmm:1hug:a.s.

cnm gülşencim valla benim kocam bitane bile olsa işşi bırak kendin bak daha iyi olur sensiz büyümesin diyor bende bazen kararsız kalıyorum acaba haklı mı diye nede olsa anaannesi yada babaannesi bile baksa anne gibi olmaz.
bende yok çalışcam diyorum bakalım zorlanırsam ayrılırım dedim ama cmtside öğlene kadar çalışıyorum şimdi bile ev iş zor yetişiyor sanırım ben bu gidişle bırakcam işi.doğru mu olur bilmiyorum yada iş yerime parttime çalışayım dicem

cnm gülşencim valla benim kocam bitane bile olsa işşi bırak kendin bak daha iyi olur sensiz büyümesin diyor bende bazen kararsız kalıyorum acaba haklı mı diye nede olsa anaannesi yada babaannesi bile baksa anne gibi olmaz.
bende yok çalışcam diyorum bakalım zorlanırsam ayrılırım dedim ama cmtside öğlene kadar çalışıyorum şimdi bile ev iş zor yetişiyor sanırım ben bu gidişle bırakcam işi.doğru mu olur bilmiyorum yada iş yerime parttime çalışayım dicem

Aynen merve ya aynen.....benim eşimde her akşam bana annesinin bakacağından emin olduğu halde gülşen bence sen bak çocuğa diyor....bir sürüde bahanesi var.....çok yorulup bebeğe sağlıklı vakit ayıramayacağım diye endişe ediyor....çalışan annelerin ve çalışmayan annelerin çocuklarını örenk gösteriyor bana.....sanki daha aktif,insan canlısı ve verimli olduklarını söylüyor çalışmayan annelerinin çocuklarının....en yakın örnekte benim ailemde tabii....2 abimin eşleride çalışandılar....ama biri çocuğu olunca bıraktı diğeri devam ediyor üstelik 2 çocuğu oldu....gerçektende bırakanın çocuğu yani yeğenim inci çok sevecen bi çocuk....ailesi tüm gelişmeleri takip ettiği için derslerinde çok başarılı,keman öğreniyor......işte tüm bunlar bana eşim tarafından örnek gösteriliyor.....tamam bakacak kişi benim annem diyor ve ekliyor kimse anne kadar fedakar,verici olamaz......katılmıyorum değil....kısmet:eek:

hoşgeldinn arkadaşım aramıza dök içini rahatlafisfisfis

X