Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

olsun kızlar temmuz olsun bir kısmımız napalım her ay çok hamiş çıkarsa yandık :) şaka bir yana herkes hamiş çıksınnn.. benim kışa herhalde ümidim ama olsun sizlerle olmak güzell

slm canımm iyiz nolsun işte aynen şekercim oh senin okul bitti evdesin dimi ?sen nasılsın

şaka bi yana hafta sonlarıda uyuyamıyorum ya alışıyo vücud

canım anlıyorum seni ben bir ara allah 6 diyorum gözlerimi açıyorum pazarları bile öyleydi eşimde öyleydi şimdi ise uyumaktan kendimi alamıyorum dr.gittim oda dediki kansızlık varsa oda yapabılır dedi

hoş buldum canım sizleri baya..ortalık şenlik valla ne güzel..yarın yolcusun ha ne güzel valla tatil yaparsın gerçi kocişini özlersin ama olsun dönüşü muhteşem olur dimi amayerimsenibenyerimseniben

kesin muhteşem olacak akşam ben seni özlüyeceğim diyordu bende kötü oldum ama bir kere yola çıktım senağlamasenağlama kocişimde kocisim

canım anlıyorum seni ben bir ara allah 6 diyorum gözlerimi açıyorum pazarları bile öyleydi eşimde öyleydi şimdi ise uyumaktan kendimi alamıyorum dr.gittim oda dediki kansızlık varsa oda yapabılır dedi

CADIARZU olabilir ya bende iri biriyim ama bende kansızlık varrr görseniz inanmazsınız kansı olduğuma:roflol::roflol:

CADIARZU olabilir ya bende iri biriyim ama bende kansızlık varrr görseniz inanmazsınız kansı olduğuma:roflol::roflol:

canım vallahi dün sağlık ocağına gittim dedim ben böyle böyle uyuyorum yani yastık gördüğüm yerde 10 dk sızıyorum yorgun kalkıyorum oda dediki kansızlık varmı dedi var dedim o zaman tekrar idrar ve kan testi yapalım bakalım dedi muhtemelen bundan dedi istersen bir git

canım vallahi dün sağlık ocağına gittim dedim ben böyle böyle uyuyorum yani yastık gördüğüm yerde 10 dk sızıyorum yorgun kalkıyorum oda dediki kansızlık varmı dedi var dedim o zaman tekrar idrar ve kan testi yapalım bakalım dedi muhtemelen bundan dedi istersen bir git

valla kansızlık için dr. gitmem hiç bakalım hasta olursam testler için gideceğimm(inş. olmam tabi )ne olacak o zaman göreceğiz

bak emel yine kimse kalmadı burda
AYŞE,MERVE,NASİP,GÜLŞEN,ŞEBNEM,NAZMİYE hadi nasip hamile uyuyoda siz nerdesiniz

X